Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Привет колеги,

 

Преди малко се рег-нах за 1ви път в този МП.  Ще ми е приятно като понатрупам опит / пари да мога да се присъединя към вас. Ако има нещо специфично което тепърва трябва да уча и знам за МП версията с удоволствие ще прочета написаното.

 

Поздрави !  B)

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги! Направил съм българско форумче ориентирано към играта и MP като цяло, което не е кой знае какво, но ако се разрасне за в бъдеще бих помислил нещо, защото имам познания в web сферата! Ако сте заинтересовани може да ги видите в профилът ми.

 

Междувременно, успех и приятно джиткане в Multiplayer-a. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте момчета/момичета.

Имам един въпрос: намерих DFGT (за тези, които не знаят- това е волан на Logitech) за 250 лева. Та така де, вмомента ползвам X360 джойстик, струва ли си да ъпгрейдна?

С удоволствие бих си купил G27, но за съжаление, цената му е двойна от тази на DFGT.

 

1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alex преинсталирай наново драйвъри на видеото, директХ и играта, като не добавяш никакви модове освен МП. И си направи нов профил. 

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Здравейте момчета!Бих се радвал да карам с вас а-у добавете ме в стеам ако може.

Също така има ли значение конските сили на камиона за по-бързото ускоряване?

Link to comment
Share on other sites

Привет,

 

 

Не, нямат. Имат значение като сила при дърпане на определни товари, усещат се най-много при изкачване на хълмове, баири и т.н. В края на краищата състезателите са в др. видове игри, нали така ?  B)

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ай си направим едно конвойче, но в EU2, че в 1-цата това ограничение от 110 км/ч направо ме побърква.

Вчера се събрахме от ets2c.com и беше страхотно. Над 10 човека, средна скорост, с която се предвижвахме - 140/150 км/ч.

Така че ако има някой, който е добър в шофирането с високи скорости да пише. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.