Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

  • 1 month later...

Давай утре... който е  с по високи права в играта или форума да се заеме най-добре!

 

Добре е да се ползва този сайт: http://ets2c.com/ може да дойдат и други БГ-та

За маршрута няма претенции само да не минава през Euro Port

TeamSpeak  комуникация

Да има лидер и един най отзад който да следи за нередности и да съобщава.

Такива неща :)

Ако ползвате сайта е добре да се дадае грешно място за начало и в описанието да се напише правилното място.

Не е добре новаци да карат с нас и да имаме ядове...най-добре е само наши хора.

Link to comment
Share on other sites

:) Който има права и никнейма му е различен от останалите ще има значение. Всеки чужд види ли админа с конвоя няма да се закача...

Понеже на последните 2 конвоя останах изумен от тъпоата на хората (може би са били 10-12 годишни незнам).

На късо за да мине всичко по гладко  трябва ни "батка" :D

Имам няколко човека в приятели във стийм. Ако тука имате желание за конвой мога да говоря с тях и да ги навия да се включат..

Имам в предвид 8 човека..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

kak da govorim vuv ugrata 

Kak da govorim v igrata? Ne mojesh da govori6. No mojesh da pi6e6 kato natisne6 klavi6a Y za da otvori6 chata i tam pi6e6...

i se pi6e igra a ne ugra :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И разбира се, темата е зарязана. 10/10 Колкото до xhector, виждал съм те няколко пъти в конвои, караш ужасно, изпреварваш, като цяло детска работа..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хора,понеже не съм много наясно,как мога да минавам една и съща доставка с приятел без да се налага да използвам myvtc и ако се наложи да използвам myvtc как да го синхронизирам с играта?
Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Ще бъде хубаво ако някой път организираме по-голям български конвой и примено говорим по Teamspeak. Аз веднъж, май беше в Прага, срещнах голям конвой от 20-30 българи. Бих участвал във нещо такова.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.