Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Skarga na moderatora


Seba

Recommended Posts

Nie wiem gdzie (dział skargi jest zamknięty)

i do kogo to zgłosić (nie będę pisał do team leadera, który nie mówi po polsku bo nie zrozumie)

więc napisze tutaj.

Otóż zostałem ukarany usunięciem posta i ostrzeżeniem za napisanie w jednym poście słowa wpieprzyć. Tak sobie zadecydował: bakerpk

Słowo nie jest wulgaryzmem, jedynie potocznym określeniem pewnej czynności. Podczas gdzie tu http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/23302-nowości-które-wkrótce-ujrzymy-w-multiplayerze/?p=206954 jak padają mocne słowa to edytowano tylko post.

Uważam że zostałem nie słusznie ukarany i chcę, aby to ostrzeżenie zostało usunięte. Uważam też, że powinny być przyjęte jakieś ogólne zasady moderacji, a nie każdy moderator decyduje sobie wg. własnego widzi mi się.

  • Upvote 3

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli faktycznie s3ba został ukarany za słowo wpieprzyć to chcę się dowiedzieć kilku rzeczy. Gdzie w regulaminie forum jest napisane, że używanie niepoprawnego języka jest karane? Bluźnierstwo i wulgarność tak, ale niepoprawny język? To, że ktoś wysłał raport nie musi świadczyć o złamaniu regulaminu. Jeśli ktoś zgłosi, przykładowo, mój post to również dasz mi punkt ostrzeżenia oraz ukryjesz post ponieważ, KTOŚ go zgłosił? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisalem dla mnie jest to niepoprawny język, dlatego że na tym forum przebywają również osoby w wieku poniżej 18 roku (mam na myśli 12,13 latkowie)a słowo wpieprzac nie należy do stosownych, dlatego został ukarany punktem ostrzeżenia. A co do raportu to nie daje punktów ostrzeżenia za byle co bo nie na tym to polega, staram się patrzeć na posty względem wszystkich tutaj przebywających na tym forum.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.