Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Świąteczny klimacik i Mała aktualizacja ETS2


maxymiliano

Recommended Posts

Jest jakaś nagroda w tym roku ? Tak jak np: ten reaven pack z zeszłego ?

Raczej nie, SCS by na pewno poinformowało o tym.

Wow no niezły masz poziom doświadczenia. Można mieć lepszy?

Swego czasu na początku istnienia Multiplayer'a była moda na zwiedzanie galaktyki i raz przy takiej wyzycie zaliczyłem ponad milionowy poziom doświadczenia... także tego, nie ma limitu :P

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wiem że nie powinienem ale chyba zrobie sava na MP tylko i dodam se kase. Wie ktos jak dodac ją i doswiadczenie?

Sposobów jest kilka. Albo edytujesz save'a albo używasz Cheat Engine do zmiany wartości doświadczenia i pieniędzy. Możesz też pobrać jakiś gotowy save z internetu, byle był on dla podstawki gry, a nie z modyfikacji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

ok a co zedytowac w save?

 

Polecam poradnik Abed'a Wielki Zbiór Poradników do edycji save, w którym opisuje jak zmienić stan konta. Co prawda nie opisał jak zmienić poziom doświadczenia, ale robi się to identycznie jak stan konta, tylko zamiast szukać frazy bank, szukamy experience_points.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Tutaj macie odpowiedź na temat tego eventu co był rok temu. "Otrzymujemy wiele zapytań odnośnie tego, czy przygotowujemy kolejne już specjalne wydarzenie z okazji końca roku. Niestety, nie udało się nam go przygotować na czas. Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad funkcjonalnościami World of Trucks, które pozwoliłyby nam organizować właśnie takie specjalne wydarzenia. Wiemy że na to czekacie, jednak potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ukończenie rozpoczętych prac."

                                        63742077616729182672.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szkoda. Dla mnie mogliby dodać nawet te same naczepy co były rok temu bez eventu i byłbym ucieszony.

Pisałem do Studia SCS Software w tej sprawie i otrzymałem taką informację zwrotną "Nigdy nie będziemy już udostępniać tego samego eventu oraz naczep, to co było rok temu. Na tym polega unikalność". Szczerze mówiąc, oni już posiadają te naczepy gdzieś w plikach, to co za problem dodać je w patchu do ETS'a.

Wesołych Świąt wszystkim! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.