Jump to content

Wynajęci kierowcy działają?


Paner

Recommended Posts

Ja kupiłem, mam i nie żałuję. Chociażby z tego względu, że nie gram w ogóle na singlu a jedynie multi. Jakoś bardziej wolę mijać żywych graczy nawet jeśli nie ma na mp reszty ruchu ulicznego. Dlaczego kupiłem i nie żałuję? Powiedzmy że samo utrzymywanie pracowników daje nieco większy feeling w grze, faktycznie jestem szefem który ma pod sobą ludzi a nie tylko szefem samego siebie ;) Co do ich zarobków to racja, czasami jest tak że przez parę dni nie robią nic, tyle że nie zwracam na to uwagi, bo skupiam się na własnych transportach, jednakże gdy już zarobią to może się przytrafić miła niespodzianka. Przykładowo u mnie nagle na koncie pojawiło się prawie 1.5mln zł, co pozwoliło na kupno nowego pojazdu. Co jednak z tymi, które kupiłem wcześniej? Mają stać? No to pracownik i jazda w trasę. Co prawda ich nie widać, ale lepsze to niż bezczynność. Strat natomiast jeszcze nigdy mi pracownicy nie przynieśli. Kiedyś w końcu nawet i na mp dojdzie się do takiego momentu, w którym nie będzie co robić z pieniędzmi, więc czemu ich nie przeznaczyć na rozbudowę garaży i zatrudnianie pracowników nawet jeśli nie działają do końca tak jak powinni? Nie widzę żadnych przeciwwskazań ;)

Link to comment
Share on other sites

Na multiplayer działa to nie do końca tak jak powinno, a to zasługa wolno płynącego czasu. Z tego co ludzie mówili to wystarczy wejść na singla i tam prawdopodobnie jak się prześpisz to naglę dostajesz ładne pieniążki :) A to czy ich zatrudnisz czy nie to już Twoja własna wola :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie nawet na multi przynoszą kasę. Wystarczy że sie przeniosę do innego miasta, zajadę do portu czy na kolej, itp. Wszędzie gdzie sie pojawi w grze pasek ładowania, chłopcy przyniosą mi kasę. Czasem jest to skok rzędu 1-3 mln, niezauważalny przy moim koncie, czasem jak dłużej pojeżdżę, kasa mi skoczy o 20- 40 mln. Żeby pracownicy byli odczuwalni, trzeba ich mieć co najmniej kilkudziesięciu. Przy 2 czy 3 nic nie zauważymy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z tym spaniem na MP jest problem, bo jeździłem dzisiaj cały dzień (realny) i do tej pory mój kierowca jest wypoczęty. Chyba na białym jedzie albo coś B) przez co nie mogę pobrać haraczu od moich kupionych niewolni... eee... kierowców  :P 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kasa od wirtualnych kierowców może wpłynąć:

- podczas napraw w warsztacie;

- po odpoczynku na parkingu;

- po przeprawie promowej;

- po ściągnieciu auta do warsztatu  przy urzyciu klawisza F7.

Jak wyżej zostało wymienione z racji że w MP czas płynie znacznie wolniej, kasa wpływa rzadziej a niżeli w singlu, ale jeśli masz większą liczbę "pracowników" suma jaka może wpaść może być 7 a nawet 8 cyfrowa.

Link to comment
Share on other sites

Kasa od wirtualnych kierowców może wpłynąć:

- podczas napraw w warsztacie;

- po odpoczynku na parkingu;

- po przeprawie promowej;

- po ściągnieciu auta do warsztatu przy urzyciu klawisza F7.

Jak wyżej zostało wymienione z racji że w MP czas płynie znacznie wolniej, kasa wpływa rzadziej a niżeli w singlu, ale jeśli masz większą liczbę "pracowników" suma jaka może wpaść może być 7 a nawet 8 cyfrowa.

I przy użyciu szybkiej podróży :P
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.