Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

masz racje, ale zauwaz ze gra jest dla ludzi w wieku od 3 lat co tez pewnie ma wplyw na odwzorowanie realizmu. Aczkolwiek jest pare rzeczy ktore mozna by wprowadzic. Najlepiej zrobic 2 tryby. Dla zwyklych graczy i dla fanow symulacji.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Ja bym wprowadzil poziomy :) LOW - czyli arcade, Medium - semi simulator, Hard - "full" simulator. Kazdy wybiera poziom zaawansowania gry i prowadzenia pojazdu czyt. fizyke, trudnosc ekonomi, itd Mamy juz poziomy trudnosci parkowania a w haulinie tez byly 3 poziomy i to bylo genialne jak na hardzie na start musiales splacic kredyt :) dodajac jeszcze trudna ekonomie na wlasny ciagnik pracowalo by sie miesiacami :) Dzis zazwyczaj kazda firma zaczyna od kredytu ktory musi splacac i ciazy to na niej poki sie nie rozkreci. Wiem ze to sa pobozne zyczenia czlowieka dla ktorego ta gra jest za prosta ale moze tych glosow uzbiera sie na tyle duzo zeby SCS poszedl w te strone? Juz dla studia virtualne Vs-ki powinny byc znakiem ze coraz wieksze grupy osob zrzeszaja sie w firmy by nadac tej grze realniejszy wydzwiek i szkoda ze SCS nie idzie w te strone. Z jednej strony ma to tez byc gra dla mlodszych graczy ale oni wraz z wiekiem tez beda poszukiwac tego czegos w tej grze. Poki co jakos sobie gracze daja rade bo musza. Jesli SCS chce zrobic wlasny multiplayer w stylu mmo to bez tej realnosci im raczej nie wyjdzie go gra skonczy sie tak szybko jak w singlu z prosta na dzis ekonomia. Ale poki co to wrozenie z fusow :)

 

Pompa o tym mysle wlasnie :) W ats rozwalilo mnie ze w kabinie bez sleepera mozna spac na parkingu :/ na truckstopach sa tylko prysznice i sklepy z zarciem a spi sie ciezarowce chyba. Mam nadzieje ze to sie rozwinie bardziej i poprawia te niedociagniecia

Link to comment
Share on other sites

Jest może gdzieś spis wszystkich firm z ATS? Przydało by się przy robieniu osiągnięcia.

https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/26083-ats-company-logos/

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Trybcio: z tego co czytalem to SCS ma zamiar zrobic uklon w strone VSek.

Co do trybow trudnosci. Medium - czyli to co jest teraz ;p plus do tego ewentualnie mozliwosc dostosowania opcji symulacji do preferencji ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem przydałoby się takie troszkę z simsów do gier od SCS, wychodzenie/wchodzenie do ciężarówki, zatrzymywanie się nie raz na stacji żeby coś zjeść, przy stole kilka osób i np mini gry ? karty ?. Przy chodzeniu spać na parkingu jakaś animacja przechodzenia do tyłu kabiny, możliwość korzystania z kabiny w jakiś sposób a nie tylko kamerą w tył... mógłbym tak długo wypisywać. Zamiast symulatora ciężarówki, symulator życia kierowcy ciężarówki (czyli wszystko to co wykonuje do prowadzenia, nie mówię tu o symulacji wc itp.).

To moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.

Takie marzenia są najlepsze.Niestety pozostaje tylko pomarzyć....Z jednej strony abstrachując od tego co napisałeś to ,jeżeli w tej wypowiedzi opisałeś to wszystko z pełną powagą to nawet nawet :D.Może za 10 -15 oficjalnie lat taka gra powstanie.Póki co strach jest pomyśleć kiedy zostaną odwzorowane USA , meksyk , i może kanada w ATS , a nawet francja > > >hiszpania w ETS.Połącz sobie GTA , Simsy ,ETS w marzeniach i.cała twoja bajka nabierze sensu :) .

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Miałem przed chwilą ciekawą trasę . :) Droga jednopasmowa o szerokości ścieżki rowerowej po obu stronach wysokie krawężniki . Zakręt w lewo ( właściwie krzyżówka ) pod górę . Ciągnik oczywiście najsłabszy Kenwood nie może "wyciągnąć " pod górę a do tego gram na klawiaturze . :D Miodzio :)

 

ps zapomniałem dodać do tego że  miałem tą czarną cysternę ( chyba 40 stopową ) 

Link to comment
Share on other sites

W przyszłości atsmp ma zmienić nazwę na TruckersMP, podobno scs tak sobie zażyczyło

Bany będą przeniesione z ets2 do atsmp.

Jeśli dostałeś bana w ets2mp to nie pograsz w atsmp.

Wymóg dwóch godzin na steam zrobili po to, żeby ludzie nie tworzyli fałszywych kont na multi.

Wystarczyło kupić grę na nowym koncie steam, następnie rejestrować konto na multiplayerze, następnie zwrócić grę na stimie. Przed upływem 2 godzin w grze.

Serwery mogą pomieścić do 2500graczy, tylko nie wiadomo czy będzie to miało sens na tak małej mapie jak jest dostępna w ats.

Etsmp 64bitowe jest już gotowe, zostanie wydaje w jednym pliku razem z multi do atsa.

Multi będzie dostępne za kilka dni, w ten weekend, albo w tym roku ;)

Nie będzie policji na serwerze

Nie będzie ruchu ulicznego czyli ai.

Nie ma głosowego czatu, jest tylko pisemny

Ats jest na silniku openGL oraz direx 9, mówili że będzie na direksie 11, ale na zapowiedziach się skończyło, widocznie coś nie pykło.

Klient jest napisany w języku c++ oraz assembly. Serwery stoją na linuxie.

Będzie dlc z imigrantami w rotterdamie :0

 

 

 Cytaty pochodzą ze stimu: http://www.twitch.tv/janusz0821 od 3vodka oraz mwl4

 Źródło: http://www.twitch.tv/janusz0821/v/40391068

 

0f0Gjr7.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą wjeżdżałem do miasta,jechałem coś 50 mil chciałem zacząć hamować bo zbliżał się zakręt nacisnąłem lekko "S" i nagle ciągnik wystrzelił w tył i zacząłem jechać do tyłu momentalnie na liczniku miałem to 50 mil O.o

Nie podoba mi się też sposób odstawiania naczepy,w sensie to że trzeba wybrać opcje.Na początku gry błąkałem się po firmie nie wiedząc gdzie odstawić naczepę bo myślałem że ten zielony kwadracik odpowiada za wybranie przesyłki xD

No i optymalizacja w ETS2 jadę na wysokich a tu muszę wszystko na off skalowanie na 100% i tekstury tylko wysokie ;/

Link to comment
Share on other sites

Ja zauwarzylem te same problemy w ats co w ets 2 z prefabami skrzyzowan i zjazdow na autostrady :/  wtedy obciazenie karty 70% procesor 50% ramu 60% i 32kl/s :/ Niektorzy ciesza sie lepsza plynnoscia gry a ja uwazam ze to wszystko dlatego ze poki co mapa jest mala i zawiera mniej modeli . Jak wjedziecie do las vegas to i tak spadek plynnosci jest zauwazalny jak w ets 2. Ktos kto nie uzywa takich gadzetow do wyswietlania w osd tych wartosci to nie zauwazy czasem tych wartosci i problemow :)

Link to comment
Share on other sites

Juz dostaliscie malowanie Steampunk DLC ...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pytasz czy stwierdzasz?

Steampunkowe skiny miaja wyjsc w przyszlym tygodniu w miniaktualizacji.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

To masz odpowiedź, bo na steamie mi pobrało:

WmBcBMf.png

 

 

 

We are going to give early purchasers of the game a few extra days to allow them a chance to earn this bonus. Next week, the game will auto-magically update itself for all active followers to add these beauties:

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.