Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

@LoneWolf
Można powiedzieć że prowadzę bardziej "leniwy" sposób używania laptopa tj. leżąc trzymam go na brzuchu ;) (na podkładce chłodzącej ale i tak niewiele to daje). Wtedy niektóre otwory wentylacyjne (mniejsze) są pozakrywane, dlatego podzespoły szybciej się nagrzewają. Co za tym idzie laptop chcąc zmniejszyć temperatury stosuje Throttling - czyli obniżanie taktowania m.in. gpu i cpu tak aby te temperatury zbić, odbija się to na wydajności i fps w grach.
Możesz albo sam wyczyścić i ponakładać nowe pasty (nie polecam, zostaje dużo "niepotrzebnych" śrubek) albo oddać do serwisu do wyczyszczenia. 

Link to comment
Share on other sites

Jako, że to dział offtopic to myślę, że się nikt nie obrazi jak zapytam. Czy gra ktoś w ATS'a na lapku Lenovo y580 (i5,8gb ram,660m)? W teorii powinien uciągnąć, ale w praktyce nawet ETS2 na minimalnych w mieście ledwie dawał rade na matrycy 1366x768... 

Mam identycznego jak twój i ATS działa znacznie płynniej niż ETS2. Na średnio-wysokim i przy skalowaniu 200% działa bardzo płynnie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakieś informacje na temat DLC Arizona? Bo narazie cichutko.

Jak będzie gotowa to wydadzą, na razie pracują nad Arizona i tyle. Nie ma przybliżonej daty wydania DLC Arizona.

Link to comment
Share on other sites

@ up Arizona nie miala byc w premiere :). Mowa byla tylko o Nevadzie, a tak jak rambo mowi, arizona dopiero jest w fazie tworzenia, na filmie pare postow wyzej widac juz miasta tego stanu, wiec DLC wyjdIe niebawem :)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Jakieś informacje na temat DLC Arizona? Bo narazie cichutko.

Coming Soon...

XzeeaMb.png

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojecia, najprowodownie next uptate.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą, może ktoś wytłumaczyć ten cały hype który się nagromadził wokół ATSa? Przecież nawet na filmach widać że to ETS2 przebrany za Amerykę, z małym dodatkiem weight stations i nieco większymi miastami...

Ba.Poogladales z 15 minut stream przedpremierowego i już wszystko wiesz na temat całego projektu gry.Masz bardzo mało podzielna uwagę , jak co niektóre osoby które płaczą ze im za mało jak na początek ATS....Nie od razu Rzym zbudowano.ETS musiał wiele przejść aby być dobrą gierka.Póki co hamburger truck simulator dopiero rozkłada skrzydła.Też to cud , że tak szybko wydali go , więc ogolnie duży plusik.Więcej pokory.Chyba moderatorzy powinni zrobić oddzielny dział płaczu ATS z kategoriami - za drogie 70 zl , tylko 2 FPS, początek gry ale ponarzekam że żenada, mam dx9 i 32 bit i drewno mi się pali...........

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Ba.Poogladales z 15 minut stream przedpremierowego i już wszystko wiesz na temat całego projektu gry.Masz bardzo mało podzielna uwagę , jak co niektóre osoby które płaczą ze im za mało jak na początek ATS....Nie od razu Rzym zbudowano.ETS musiał wiele przejść aby być dobrą gierka.Póki co hamburger truck simulator dopiero rozkłada skrzydła.Też to cud , że tak szybko wydali go , więc ogolnie duży plusik.Więcej pokory.Chyba moderatorzy powinni zrobić oddzielny dział płaczu ATS z kategoriami - za drogie 70 zl , tylko 2 FPS, początek gry ale ponarzekam że żenada, mam dx9 i 32 bit i drewno mi się pali...........

Ogólnie malkontentom powinno się zalecać, zwłaszcza tym, którzy nie grali we wczesne wersje ETS'a, jak mało zawartości w niej było, jeździło się Valiantami, Majesticami, Dav'ami, Ivedo, nie było retardera, kaganiec zdejmowało się modem, a A2 między granicą z Niemcami a Poznaniem była landówką, a AI było bardziej "bezczelne". Na steamie chyba można przywrócić ETS'a do 1.3.1. :) Dla niektórych, jakby ATS wyglądał jak Crysis 3, miał więcej kontentu niż WoW i chodził na Pegasusie, to i tak znaleźliby powód do narzekania.

  • Upvote 1
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie malkontentom powinno się zalecać, zwłaszcza tym, którzy nie grali we wczesne wersje ETS'a, jak mało zawartości w niej było, jeździło się Valiantami, Majesticami, Dav'ami, Ivedo, nie było retardera, kaganiec zdejmowało się modem, a A2 między granicą z Niemcami a Poznaniem była landówką, a AI było bardziej "bezczelne". Na steamie chyba można przywrócić ETS'a do 1.3.1. :) Dla niektórych, jakby ATS wyglądał jak Crysis 3, miał więcej kontentu niż WoW i chodził na Pegasusie, to i tak znaleźliby powód do narzekania.

 

Daj spokój...Nie dość ,że szybciej nam Americana  o parę miesięcy wypuszczają to już burza i oburzenie według niektórych.Jak nie chcą grać w to , niech nie piszą stek bzdur i nie zawracają jednocześnie (d**y) tyłka Marynii.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ten caly "symulator" to bardziej chwyt marketingowy bo inaczej nikt by tej gry nie kupil :/

masz racje, ale zauwaz ze gra jest dla ludzi w wieku od 3 lat co tez pewnie ma wplyw na odwzorowanie realizmu. Aczkolwiek jest pare rzeczy ktore mozna by wprowadzic. Najlepiej zrobic 2 tryby. Dla zwyklych graczy i dla fanow symulacji.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem przydałoby się takie troszkę z simsów do gier od SCS, wychodzenie/wchodzenie do ciężarówki, zatrzymywanie się nie raz na stacji żeby coś zjeść, przy stole kilka osób i np mini gry ? karty ?. Przy chodzeniu spać na parkingu jakaś animacja przechodzenia do tyłu kabiny, możliwość korzystania z kabiny w jakiś sposób a nie tylko kamerą w tył... mógłbym tak długo wypisywać. Zamiast symulatora ciężarówki, symulator życia kierowcy ciężarówki (czyli wszystko to co wykonuje do prowadzenia, nie mówię tu o symulacji wc itp.).

 

To moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.