Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

Jak połączyć konto world of trucks, na którym mam zarejestrowanego euro traka 2 z american truck symulatorem?

W ustawieniach profilu na stronie www, wyświetla się tylko ta informacja: Connect the game using Steam.

Przy probie zalogowania się w grze na obecne konto (połącz profil z world of trucks) wyświetla się błąd: Ta gra nie jest zarejestrowana na tym koncie.

 

 

 

World of Truck jest obecnie obciążony, więc pewnie dlatego masz problemy :)

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

ETS2 przebrany za Amerykę, czyli całkiem inna mapa, nowe modele czyli wszystko inne ._.

 

Jeśli chcę Amerykę to mogę równie dobrze pobrać z forum mody na ciężarówki (jestem na 100% pewien że są), mapę (nie orientuję się w tym czy jest taka, ale pewnie tak) i mam Stany w ETSie. Ale SCS wolało wydać nową grę, z tego co widać to nawet im się opłaca...

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcę Amerykę to mogę równie dobrze pobrać z forum mody na ciężarówki (jestem na 100% pewien że są), mapę (nie orientuję się w tym czy jest taka, ale pewnie tak) i mam Stany w ETSie. Ale SCS wolało wydać nową grę, z tego co widać to nawet im się opłaca...

 

Ciężarówki może i znajdziesz ale mapy USA w postaci modyfikacji niestety już nie :P

Druga sprawa ATS korzysta z bibliotek DirectX 11 gdy ETS 2 DirectX 9

W ETS 2 nie ma radiowozów, wag :P

Poza tym ATS to nie ETS 2, co z tego że mają podobny interfejs? Mają podobny bo po co zmieniać coś co jest dobre i ludzie się przyzwyczaili do tego?

ATS ma podrasowany silnik w stosunku do ETS 2

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

Śmieszą mnie biedactwa, co wybrzydzają, że ATS ETS, i tak wkółko, no ludzie, ale trzeba mieć porażenie mózgowe, żeby twierdzić, że ats to ets....Powiem krótko, z ETS jest zaczerpnięty interfejs, ale te gry się różnią......choćby fizyką jazdy. No jeszcze brakuje ATSowi, do pełnej gry, ale kwestia czasu :). Ludzie kupcie maść na swoje tyłeczki. ;)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To jakie + dostanie gra po wprowadzeniu DX11 , lepsze tekstury ? , optymalizację ? 

Możliwe że lepiej gra będzie chodzić. I do tego ETS 2 też dostanie obsługę DX 11, w około w tym samym czasie. Jak skończą aktualizacje swojego silnika graficznego. RootKiller tu potwierdził: https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/26140-co-dalej-z-ets-2/page-2

Żeby nie było że zmyśliłem.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że lepiej gra będzie chodzić. I do tego ETS 2 też dostanie obsługę DX 11, w około w tym samym czasie. Jak skończą aktualizacje swojego silnika graficznego.

Inne gry jak dostały obsługę DX11 znacząco się tekstury zmieniły oświetlenie i optymalizacja (przykład: WarThunder)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tekstury się nie zmienią, jak tego sam SCS nie zrobi. Tylko że ich autorski silnik będzie korzystał z DX 11. I jedynie optymalizacja może się polepszyćz powodu korzystania DX 11. W WT to sami producenci grzebali z oświetleniem i teksturami, bo uznali że warto je polepszyć.

Link to comment
Share on other sites

Jako, że to dział offtopic to myślę, że się nikt nie obrazi jak zapytam. Czy gra ktoś w ATS'a na lapku Lenovo y580 (i5,8gb ram,660m)? W teorii powinien uciągnąć, ale w praktyce nawet ETS2 na minimalnych w mieście ledwie dawał rade na matrycy 1366x768... 

Link to comment
Share on other sites

Jako, że to dział offtopic to myślę, że się nikt nie obrazi jak zapytam. Czy gra ktoś w ATS'a na lapku Lenovo y580 (i5,8gb ram,660m)? W teorii powinien uciągnąć, ale w praktyce nawet ETS2 na minimalnych w mieście ledwie dawał rade na matrycy 1366x768... 

 

Jesteś pewien, że grasz na 660M? Może włączył Ci się zintegrowany układ? Sprawdź też opcje zasilania (Wysoka wydajnosć), bo to niemożliwe żeby przy takich parametrach dusił się ETS.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś pewien, że grasz na 660M? Może włączył Ci się zintegrowany układ? Sprawdź też opcje zasilania (Wysoka wydajnosć), bo to niemożliwe żeby przy takich parametrach dusił się ETS.

 

Tu wszystko mam ogarnięte, jest zasilacz podłączony tryb przestawiony, nagrywanie z geforce experience działa więc karta też działa. Normalnie trzyma te 40 fps poza miastem, ale np. w Berlinie spada do 25 co dla mnie już jest męczące. Jednak dotarłem już do informacji, że chodzi mniej więcej tak samo jak ETS 2 na y580 także można grać ;)

 

EDIT dla zainteresowanych: U mnie chodzi gorzej niż ETS2, ale to kwestia 5-7 fps mniej. Na średnio-minimalnych 22-35 fps z nagrywaniem i fxaa wyciąga. Także szału nie ma niestety. 

Edited by Michu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jako, że to dział offtopic to myślę, że się nikt nie obrazi jak zapytam. Czy gra ktoś w ATS'a na lapku Lenovo y580 (i5,8gb ram,660m)? W teorii powinien uciągnąć, ale w praktyce nawet ETS2 na minimalnych w mieście ledwie dawał rade na matrycy 1366x768... 

Mam ten sam model tylko z 6GB. W ATS SP na cam1 ok. 55fps cam2 60fps. Gorzej jak już się laptop nagrzeje, wtedy odpowiednio 35fps i 45fps. Ustawienia (nic nie zmieniałem od zainstalowania): 

6AHcgJy.png

ETS MP staje się już dla mnie powoli niegrywalny nawet na najniższych wymaganiach. Co do SP to wszystko ładnie chodzi na maksymalnych (64bit) cam1 - 50fps cam2 - 60fps.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam ten sam model tylko z 6GB. W ATS SP na cam1 ok. 55fps cam2 60fps. Gorzej jak już się laptop nagrzeje, wtedy odpowiednio 35fps i 45fps. Ustawienia (nic nie zmieniałem od zainstalowania): 

ETS MP staje się już dla mnie powoli niegrywalny nawet na najniższych wymaganiach. Co do SP to wszystko ładnie chodzi na maksymalnych (64bit) cam1 - 50fps cam2 - 60fps.

 

A to ciekawe, bo ja też gram (grałem na laptopie) i obecnie ETS MP zapewnia mi wręcz tragiczną wydajność. Kiedyś grałem też na mieszance średnich detali a obecnie to kompletna tragedia. Tym samym w ATS nawet nie inwestuję. Możesz rozwinąć problem z FPSami? Ja od dobrych paru miesięcy nie gram już komfortowo i nie wiem co jest tego powodem.

 

A odnośnie American Truck Simulatora. Ilu producentów i ile ciągników planuje SCS? Do końca roku gra rozwinie się tylko o Arizonę i jakieś 2-3 modele? W ogóle, piszcie jak wrażenia. Widzę, że raczej pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.