Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

To, że te modele mają "coś" w sobie, nie oznacza, że producenci chcieliby je promować w grze. Jakby nie patrzeć danie zezwolenia na używanie znaków towarowych danego producenta to rekalama, a w dobie pro-ekologiczności, z największymi normami spalin czy innych aspektów każdego samochodu nikt nie chce aby w grze, która dzieje się w obecnych czasach jeździły stare produkty danego producenta, które palą jak smok, kopcą (aluzja do braku spalin z rury wydechowej) oraz wyglądają jak klocki, w których nie liczyły się żadne aspekty aerodynamiczne, które wpływałyby na poprawę emisji spalin, etc... Łatwo jest mówić, ale to nie wydaje się tak proste jak się wydaje. Ja rozumiem, że Ameryka rządzi się nie co innymi prawami, ale jak w ETS2 nie mamy ciężarówek starszych niż te, które weszły do produkcji powyżej 2004 roku to w ATS też nie spodziewałbym się modeli z przed... 50 lat.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Plota/@ 

Spokojnie ! Czy już w tym naszym internecie nie można kulturalnie opinii wyrazić ? Bo wszyscy od razu biorą cię za hejtera, gdyż wyrażasz się niepochlebnie o  " ich" grze,wykonawcy youtuberze ? Kolego trochę luzu proponuje . :) Nie jestem tu aby SCS hejtować tylko piszę w wątku o grze co mi się w niej podoba a co nie bardzo . Tak się składa że gram w produkcje SCSu już od serii 18 WOS więc już szmat czasu . I we wszystkich tych produkcjach mapy były ogromne w 10h nie dało się za "Chiny Ludowe " tego ogarnąć (  i w 50h było ciężko ) ETS 2 nawet w podstawce był co najmniej 2 razy większy . Do ATS ma wyjść z tego co wiem jeszcze tylko jeden stan darmowy ( nie wiadomo ile miast ) reszta DLC ma być płatna .  Nie mówię że ATS nie ma  potencjału bo ma,ale rozmiar mapy to jest jego największa wada  JAK NA RAZIE  zauważ że większość tych co dostali wcześniejszy dostęp ma już grubo ponad połowę odkrytych miast  niektórzy dobijają już do 100%  ( np Janusz ) ja w ETS2 po 2 latach na 2 profilach jak grałem to nie mam nawet 90 procent PODSTAWY odkrytej o DLC nie wspomnę . Dodam że cena ETS2 i ATSa w dniu premiery kształtowała się na podobnym poziomie przy czym ETS 2 oferował zdecydowanie więcej zawartości .

 

Przykro mi ja zdania nie zmienię  z mapą  polecieli "w kulki " i trzeba to sobie jasno powiedzieć . Osobiście i podkreślam OSOBIŚCIE na dzień dzisiejszy nie jestem do gry tak entuzjastycznie nastawiony jak w momencie zamówienia preordera,no ale cóż nie będę już wycofywał zamówienia mam nadzieję że w kwestii mapy i ciągników coś poprawią,bo teraz w tej kwestii to bieda . :(

 

 

Przecież nie piszę że jesteś hejterem, nie stawiam żadnych wykrzykników, tylko odpowiadam na twoją opinię.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Chwila a czy na 10 godzinach i odkryciu wszystkich miast gra sie konczy ? NIE ! Owszem jest biednie ale solidnie jak to czasem mawiaja :) Scs probuje nowego tredu opartym na konkretnych ruchach. Daja nam 2 ciezarowki ale w pelni licencjonowane i z nastepnymi bedzie tak samo. Mapa owszem i mala ale klimat jakze odmienny od europejskiego i czuc bedzie zapewne roznice miedzy prowadzeniem trucka w ATS od tego z ETS i odwrotnie :) Produkt mimo ze maly to jednak uwazam ze dobry lecz nie za ta cene :) Jesli kolejne stany beda jako platne DLC to podstawka powinna byc tansza, moze w cenie DLC skandynawi, bo rozmiarami sa bardzo zblizone. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

MonteCristo nie wiem kiedy zacząłeś przygodę z ETS2 ale na początku jeśli dobrze pamiętam to licencjonowanymi ciężarówkami były Scania i Man. Z tego co pamiętam to na Mercedesa trzeba było czekać najdłużej. Co do mapy, z tego co wiem to dopiero początek i kolejne tereny będą w formie DLC. Nie masz gry a już narzekasz, daj jej się rozwinąć, albo wstrzymaj się z zakupem rok rak już będzie bardziej rozbudowana, tak jak ETS2.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciężarówki może nie były licencjonowane,.ale było na pewno ich więcej na start . A licencjonowanie mi osobiście nigdy nie było potrzebne . Nie muszę mieć gry by oceniać takie elementy jak wielkość mapy . To chyba jasne ?  Jeśli chodzi o kolejne DLC to z tego co wiem to tylko jeden stan ma być bezpłatny ( chyba Arizona ) za resztę będzie trzeba dopłacać dodatkowo tak jak za dodatek Skandynawia i Going East . Więc też nie jest tak różowo .  Jeśli chodzi o ten trend co go SCS próbuje to może lepiej nie będę się na ten temat wypowiadał bo się dopiero na mnie wiadro hejtu wyleje . A po co mi to ? 

 

Na daną chwile jestem zawiedziony stosunkiem zawartości gry do ceny i zdania nie zmienię . Co nie znaczy że ATSowi nie trzeba dać szansy . Ale na daną chwilę staremu 18 WOS gra do pięt nie dorasta ( pomijając oczywiście grafikę ) ale może będzie lepiej . Mam nadzieję . :) 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mapę, to fakt największa to ona nie jest, ale że tak powiem : jakość, nie ilość. Mogliby dać więcej terenu na początku, ale za to mamy bardzo fajny klimacik, i brak takie monotonnosci, jak to na przykład jest na niemieckich autostradach :)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mapę, to fakt największa to ona nie jest, ale że tak powiem : jakość, nie ilość. Mogliby dać więcej terenu na początku, ale za to mamy bardzo fajny klimacik, i brak takie monotonnosci, jak to na przykład jest na niemieckich autostradach :)

 

Otóż to, Niemcy i autostrady to omijam jak mogę :D

Miejmy nadzieję, że jeśli będzie wychodziło DLC z kolejnymi stanami, to będą chociaż dwa w pakiecie a nie pojedynczo. Jeszcze wszystko jest kwestią ceny, jak to będzie wychodziło w stosunku rozmiaru mapy do kwoty jaką musimy za to zapłacić.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

niestety monotonia jest na kazdej autostradzie :/ a w ameryce jest ich sporo :) W ats landowki sa fajne bo widoki w kolo nich sa cudowne. Miasta to tez super sprawa bo ludzi jest dosc sporo i zebrani w grupe :) nie zauwazylem w grze murzyna :P grubasa tez nie uswiadczylem ani radiowozu pod sklepem z paczkami :P

Link to comment
Share on other sites

niestety monotonia jest na kazdej autostradzie :/ a w ameryce jest ich sporo :) W ats landowki sa fajne bo widoki w kolo nich sa cudowne. Miasta to tez super sprawa bo ludzi jest dosc sporo i zebrani w grupe :) nie zauwarzylem w grze murzyna :P grubasa tez nie uswiadczylem ani radiowozu pod sklepem z paczkami :P

mi tam udało sie przejechać, kolo dostawczaka z paczkaami cos jak UPS, i stal na awaryjnych, drzwi otwarte od paki i gosciu cos tam szukal paczki, no poprostu cudowny widok ; 3, albo radiowozy pod sklepem, tez dobry widok ;)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^ :D 

Widzialem jakies zdjecia: na scianie sa plakat - kolorowe tecza i jednorozec.

 

PS. Zostalo tylko 1 dzień i gramY xD

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^ O północy? :o

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem grę na konsoleigry.pl, i już dostalem kluczyk :P

 

Gra już dodana do biblioteki Steam, teraz tylko czekać, aż SCS udostępni gre :)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Klucz aktywowałem, w bibliotece jest już gra, tylko że nie pobiera sie nic, więc pewnie trzeba czekać na premiere na Steamie. A co do gry, to kupiłem za 59zł, więc nie ukrywam, tanio :)

 

Paczajcie co znalazlem ^^

 

https://youtu.be/K5T6UZWSUbs?t=1m36s

 

W dolnym prawym rogu jest Arizona :)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Tylko że w wersji cyfrowej masz tylko jedno  dodatkowe DLC a w wersji pudełkowej dwa . Przynajmniej tak jest w opisie :

 

Gra w wersji pudełkowej:
- gwarantuje dostęp do 3 stanów: California jako starer pack oraz Nevada i Arizona jako DLC (to wyróżnia pudełko od wersji cyfrowej, która gwarantuje dostęp tylko do 2 stanów)
- zawiera profesjonalną wersję językową: PL i śląską 

 

 

Jeśli to prawda to wersja cyfrowa średnio jest opłacalna . Muszę powiedzieć że z Arizoną i Nevadą mapa już powinna wyglądać znośniej . ( pod względem rozmiaru ) 

Link to comment
Share on other sites

 

Tylko że w wersji cyfrowej masz tylko jedno  dodatkowe DLC a w wersji pudełkowej dwa . Przynajmniej tak jest w opisie :

 

 

Jeśli to prawda to wersja cyfrowa średnio jest opłacalna . Muszę powiedzieć że z Arizoną i Nevadą mapa już powinna wyglądać znośniej . ( pod względem rozmiaru ) 

https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/23923-american-truck-simulator-wszystko-po-polsku/?p=225016

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

do konca roku ma wyjsc jeszcze jeden stan oprocz tego po premierze wiec oplaca sie bo mam kupe czasu zeby sobie nawet nazbierac kasy na platne dlc a nie placic juz teraz za to czego nie mam a bedzie kiedys.  Nie wiadomo czy ten dodatkowy stan bedzie duzy i czy ladny wiec po co placic juz teraz ? Moim zdanie dobra oferta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.