Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

wagi to bylo by fajne rozwiazanie gdyby byly przesuwane osie w naczepie :) poki co taki sam system wazenia jak w haulinie :P Zapewne bedzie mozna kupic taki bajer za na wage sie wjezdzac nie bedzie musialo a sprawdzi nasza wage co w haulinie tez bylo :) Jesli waga nie podaje wagi zestawu to co to za waga ? chyba ze zepsuta :) no ja nie wiem na ile gra sie do premiery zmien i czy w ogole ale jest pare minusow :) Mam nadzieje ze bedzie mozna wylaczyc autoparkowanie i ze przeniosa symulacje zmeczenia z doradcy na prymitywne tacho:)

Właśnie SCS pisało coś kiedyś na swoim blogu, o przesuwaniu osiek w naczepie, i w to nie wierzyłem, ale było to opisane na SCS Blog....Nie licz na tacho :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki  ;) szkoda tylko że 2 ciężarówki będą na początku liczyłem że pojeżdżę volvo , ale chyba na następne trucki długo nie będziemy czekać .

Link to comment
Share on other sites

Poki co, to mnie na dzien dzisiejszy tylko grafika przekonuje do kupna :) Kiedys bym kupil do strzalu widzac te grafike, ale spedziwszy mnowstwo czasu w ets 2 wiem, ze od takiej gry oczekuje jak najwiekszego odwzorowania realizmu i to mnie moze skusic. Z mojego punktu widzena ats oferuje tylko odmienny klimat od ets 2. Z grubsza jest to samo. Wkrotce system parkowania i policja bedzie przeniesiona do ets 2. Dlatego wole poczekac az sytuacja sie z ats rozwinie i obierze wlasny kierunek :)

episode 3 :)

Pada deszcz a cadilac bez dachu :P

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie to wszystko wygląda. :)

Orientuje się ktoś czy będą dodatki do kabin jak w ETSie? :)

Właśnie to o to jest pytanie...Fajnie żeby były dodatki do kabin, ale w stylu ameryki, że zamiast bujającej laleczki, będzie można postawić na deskę model amerykańskiego ciągnika, albo flagę ameryki, a nie jakaś KANAPKA XDDDDDD

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa sprawa, bo jak by nie mieli licencji, to by loga tam nie umiejscowoli, ale gdy widzimi logo Volvo w częściach, to coś to musi znaczyć, bo nie wydaje mi się, że to jest bug.

Pisali na blogu ze mialo byc volvo ale napotkali problemy z licencja i jeszcze go nie ma. Nigdzie w zleceniach volva nie uswiadczysz a gdyby bylo to bylo by tam dostepne :)

Link to comment
Share on other sites

Pisali na blogu ze mialo byc volvo ale napotkali problemy z licencja i jeszcze go nie ma. Nigdzie w zleceniach volva nie uswiadczysz a gdyby bylo to bylo by tam dostepne :)

Co Ty masz z czytania ze zrozumieniem?

Chodzi mi, czemu w częściach widnieje logo, skoro mają problemy z licencją? CHYBA raczej wiem, że w zleceniach go nigdzie nie ma, ale chodzi o fakt logo w częściach......

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z tych filmików co są na yt wydaje mi się że chyba jest trochę uboższa modyfikacja ciągnika na zewnątrz (np orurowania, dodatkowe światła itp). Przynajmniej ja mam takie odczucie :(

Generalnie w USSA jest trochę inna kultura jesli chodzi o trucki i tam bardziej liczą się chromy, zderzaki i tarany a nie tandetne świecidełka, oczywiście zdarzają się choinki ale na truckfestach przeważają jednak standardowe egzemplarze.

  • Upvote 2

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Co Ty masz z czytania ze zrozumieniem?

Chodzi mi, czemu w częściach widnieje logo, skoro mają problemy z licencją? CHYBA raczej wiem, że w zleceniach go nigdzie nie ma, ale chodzi o fakt logo w częściach......

Czego ty znow nie rozumiesz ? jeszcze nie ma premiery ! gra powstawala jakis czas temu i moze w zalezeniu mialo pojsc gladko, ale sie nie udalo i logo volvo zostalo, bo problem moze dotyczyc modelu wiec nie dostali zgody na jego wypuszczenie dopoki nie poprawia a reszta licencji jest ok. Tak trudno chwile pomyslec ?

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o jakość modelu a o przyznanie licencji na to żeby truck mógł pojawić sie w pełnej wersji gry, Tak naprawde SCS mogłoby sobie zrobić wszystkie marki począwszy od Western Star'a, Mack'a, Forda, Hayes'a itp, pokazać je na screenach ale, nie umieścić w pełnej wersji, Generalnie nawet pokazanie screenów też poniekąd łamie prawa licencyjne, bo to jednak gra dużej firmy a nie konwert gracza. Z drugiej strony możliwe jest że Volvo żąda dużej kwoty za licencje która dla SCS'u jest zaporowa i mają problem.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.