Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

Trybcio86

Bądźmy szczerzy Bohun ma trochę fioła na punkcie Ameryki ( nie obrażając go oczywiście :) ) i zwraca uwagę na pewne  rzeczy na które zwykły gracz nie związany z transportem Amerykańskim nie zwróci uwagi,bądź nawet nie będzie o nich wiedział . Co do mostów . W ETS 2 mamy przecież też mosty i drogi nie odwzorowane 1;1 bo tak się nie da . Niektóre skrzyżowania są kompletnie "od czapy " . Nie wspominając już o oznakowaniu zjazdów których nie ma . I Co ? I nic da się z tym żyć . :)

 

Co do Truck Stop i lokomotyw . Spokojnie wszystko jest do zrobienia w aktualizacjach przecież ETS 2 w wersji premierowej a dzisiejszej  to inna gra na plus . Z ATSem będzie pewnie tak samo . 

 

Co do sprzedawania "dem " to tego nie rozumiem . W przypadku ATSa bazując na ETSe 2 można było się spodziewać że duża część gry będzie dodana w aktualizacjach Taka ta gra miała być od początku rozwijana systematycznie o nową zawartość dodatki DLC itp . Wiec o co pretensje ? Nie rozumiem . :)

 

Dla mnie wymienione "wady " to trochę czepialstwo . :) Mnie bardziej interesuje optymalizacja gry na przykład po w wersji premierowej ETS 2 była ona wręcz fatalna a i teraz wiele jej brakuje do ideału . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trybcio86

Bądźmy szczerzy Bohun ma trochę fioła na punkcie Ameryki ( nie obrażając go oczywiście :) ) i zwraca uwagę na pewne  rzeczy na które zwykły gracz nie związany z transportem Amerykańskim nie zwróci uwagi,bądź nawet nie będzie o nich wiedział . Co do mostów . W ETS 2 mamy przecież też mosty i drogi nie odwzorowane 1;1 bo tak się nie da . Niektóre skrzyżowania są kompletnie "od czapy " . Nie wspominając już o oznakowaniu zjazdów których nie ma . I Co ? I nic da się z tym żyć . :)

 

Co do Truck Stop i lokomotyw . Spokojnie wszystko jest do zrobienia w aktualizacjach przecież ETS 2 w wersji premierowej a dzisiejszej  to inna gra na plus . Z ATSem będzie pewnie tak samo . 

 

Co do sprzedawania "dem " to tego nie rozumiem . W przypadku ATSa bazując na ETSe 2 można było się spodziewać że duża część gry będzie dodana w aktualizacjach Taka ta gra miała być od początku rozwijana systematycznie o nową zawartość dodatki DLC itp . Wiec o co pretensje ? Nie rozumiem . :)

 

Dla mnie wymienione "wady " to trochę czepialstwo . :) Mnie bardziej interesuje optymalizacja gry na przykład po w wersji premierowej ETS 2 była ona wręcz fatalna a i teraz wiele jej brakuje do ideału . 

Scs sam chwali sie jakim budynkiem ktory odwzorowal w centrum miasta. Slynny napis HOLLYWOOD zastapili WORLD OF TRUCK czyli jak sie postaraja to potrafia. Klimat ameryki jest bardzo specyficzny co pokazuje filmik ktory wrzucil pompa :) dodajcie do tego jeszcze widok tornada w oddali podczas burzy i purpurowe niebo i gra bedzie ociekala z klimatu :) Patrzac zauwazylem ze samochody podjezdzaja pod dystrybutory z paliwem :) BOMBA !!! dodajmy zwiekszony ruch AI i stoimi w kolejce po paliwo :D

 

Co do porownania do est 2 to ats ma juz bardziej zmodyfikowany silnik i bazuje na dx 11 co zapewni mu prawdopodobnie duzo wieksza plynnosc i stabilnosc :)

 

Teraz najwazniejsze bo niekotrzy nie sa swiadomi tego ze rozwoj tej gry jest od poczatku skazany na brak pewnych rzeczy w przyszlosci nad czym bardzo ubolewam ! Niestety najwiekszym problem to PEGI 3+ !!!  To jest najwiekszym nieszczesciem tej gry bo uszkodzenia samochodow zapewne tez sie nie pojawia. To gra ma byc przyjazna dla najmlodszych i niestety w czasie jej pozniejszej ewolucji nie moze zmienic statusu Pegi. Dla porownania gry symulacyjne typu colin dirt czy grid o samochodach maja status PEGI 7 i 12 co wskazuje ze gry scsu nigdy nie beda symulatorami tak jak nazwa na to wskazuje :/   http://www.pegi.info/pl/index/id/369/

 

 

Teraz pomyslcie jak wplynie to na rozwoj tej gry i ile realnosc w niej zabrakie ...
Link to comment
Share on other sites

Dostałem juz kręcioła od waszych wpisów. Już nawet nie wiem czy ten ats mi pójdzie. Moja grafika jest zgodna z direct 10.1 ets2 chodzi bez zarzutu (lekka ścina i na słabej grafie ale chodzi)

 

Jeżeli nie obsługuje DX11 to nie pójdzie.

  • Upvote 1

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc szczerze to ta mapka Kalifornii tak upchnięta do tej kolekcjonerki na siłę. Już w dniu premiery będzie jeszcze jeden stan, a już w kolejce jest następny przez co ta mapka staje się mało aktualna. Ja rozumiem mapkę w takich tytułach jak GTA, gdzie wszystko jest już gotowe na ostatni guzik i nie zmienia się tej mapki w czasie aktualizacji.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Gra będzie działała na DX9 aczkolwiek nie oferujemy wsparcia dla graczy którzy będą z tego API korzystać. (aktualnie API z pełnym wsparciem to OpenGL)

 

W wymaganiach podajemy DX11 ponieważ gra w niedalekiej przyszłości dostanie takowe wsparcie i dzięki temu będziemy mieli na co się powołać podczas ewentualnych sporów z klientami typu: "W wymaganiach jest napisane że wspieracie DX9 a gra nagle przestała mi działać - co robić?"

 

I nie - nie chodzi o to że nam się nie chce tylko jeśli chcemy implementować nowe lepsze rozwiązania dzięki nowszym api np. DX11 - DX9 będzie nam to tylko i wyłącznie utrudniał życie.

 

Miłego dnia,
Eryk

  • Upvote 8

...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.