Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

^^ zmień z zł na euro(€).... lol

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Macie doświadczenia z KonsoleiGry ?

Cena kusząca ale nie chcę mieć sytuacji, w której okaże się, że w dniu premiery kodów zabraknie (patrz sytuacja z DLC Skandynawia).

Wcześniej kupiłem od CDP.pl i nie było problemów.

I jak tą sytuacje rozwiązali? Trzeba było czekać dłużej na kod, czy oddawali pieniądze? Bo też chciałem tam zamówić.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

@ up

No mam nadzieje że w KonsoleiGry dostanę w dzień premiery. :) Nawet pisałem maila do nich w tej sprawie i... "jak tylko klucze pojawią się w naszym systemie, otrzyma Pan swój w dzień premiery." Wierze im ^^, chociaż jeżeli cena to 59,90, to pewnie wiele osób kupiło własnie tam. Ale mam nadzieje że jakiś zapas mają tych kluczy

 

A jeżeli chodzi o skrzynie Peterbilta 579, to będą 6,10,13 i 18 biegowe ^^

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Droższe to ,ale  bede mial w dzien premiery ,dodatkowo mam duze zaufanie do steam wiec 20 - 25 zl nie robi mi duzej roznicy...

Wszystkie wersje Digital są na steam i jeżeli kupisz preorder np. na muve, ultima czy konsoleigry to dostaniesz email z kluczem w dniu premiery. 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy wszyscy sa tego swiadomi, ale ATS bedzie dzialac tylko z kartami obslugujacymi DX 11 czyli karty AMD HD 5xxx i Nvidia GTX 4xx w gore ! Zeby pozniej nie bylo placzu ze mi nie dziala :)

o to dobrze wiedzieć. Bo akurat wymieniam Karte graficzną. Więc wielkie dzięki za info :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie mam jakiegoś ciśnienia na ATS, pewnie i tak kupię ale bez szału. Bardziej byłbym zadowolony gdyby powoli coś się ruszało w sprawie ETS 3, zaktualizowana mapa Europy na wzór DLC Skandynawia i dodanie kilku innych smaczków z większą niecierpliwością bym na to czekał. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.