Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

W sklepie muve.pl można już zakupić preorder! 

Cena: 72,90 (digital); 74,90 PLN (pudełko); 124,90 PLN (kolekcjonerka)

 

 

Digital zawiera dodatkowo: 

  • DLC ze stanem Nevada w cenie pakietu startowego

Pudełko zawiera dodatkowo:

 

  • Stan Nevada,
  • Stan Arizona!

 

Kolekcjonerka zawiera:

  • Grę w wersji pudełkowej 
  • Miniaturowy model ciężarówki w skali 1:87
  • Plakat American Truck Simulator 
  • Naklejkę American Truck Simulator
  • Stan Nevada,
  • Stan Arizona!
Link to comment
Share on other sites

Może taki, że ktoś nie lubi pudełek. Mi tam osobiście to by mocno nie przeszkadzało, no ale nie będę ukrywał, że od jakiegoś czasu zrezygnowałem z pudełek na rzecz wersji cyfrowych.

 

Stan Nevada będzie darmowym dodatkiem. Sklepy póki co wprowadzają w błąd.

Skąd taka informacja że nevada będzie za free? W wywiadach z Pavlem Saborem dowiedzieć się można, że szykują oni prezent w postaci darmowego DLC na samym początku wydania gry i że nie będzie to mały dodatek :)

 

SCS nie podało cen DLC, gry ani niczego. Tak naprawdę dopiero udostępnili datę premiery ale zawartości pudełka, pre-ordera nie podali także.. a to są zwykłe spekulacje sklepów, więc poczekajcie na oficjalne informacje od SCS i wtedy kupujcie :)

76561198041797581.png

Link to comment
Share on other sites

Patrycja. Nevada jest w steamdb, a Arizona nie ma...

 

Chyba złe myśl o Arizonie, lol.

 

Tak, co napisał Viru. Widzieliśmy bete na yt...

 

Od kiedy ATS jest RPG? :lol:

http://www.grymel.pl/techland-american-truck-simulator-pl-edycja-kolekcjonerska-o_l_5808.html

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

dla tego ja jestem zdania że nie ma cos sie napalac na sam poczatek oni to wypuszcza scs zobaczy negatywne opinie graczy na temat ATS nie neguje tej gry bo kto wie moze bedzie git wszystko moze kiedys by polaczyli je dwie do kupy czy cos takiego ale ja sie na to nie napalam bo wiem ze do puki nie wyjdzie 10 aktualizacji i 100 poprawek ta gra nie bedzie dobra co bylo z poczatkiem ets a co jest teraz niebo a ziemia ! wiem ze bedzie dobrze ale trzeba na to troche pracy oraz czasu !

d5b550697cf2cd4fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to dziwne wydawać DLC zaraz po premierze, jakby nie można było tego od razu umieścić w grze, może to jakiś chwyt, ale jak dla mnie mierny. :P A co do wersji bitowych to obydwie wersje powinny być tak samo wspierane, odsuwanie się od 32bit może im odebrać sporą liczbę graczy. :rolleyes:

 

64 bity to dzisiaj do diabła standard w każdej grze... - prawie już żadna nowa gra nie idzie w 32 bity bo to nie opłacalne jest 

 

Co do tego - Podejrzewam że DLC będzie darmowe pierwsze bo nie wyrobią się z nim na premiere a potrzeba jeszcze sporo czasu na dopracowanie dodatkowego terenu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A co do wersji bitowych to obydwie wersje powinny być tak samo wspierane, odsuwanie się od 32bit może im odebrać sporą liczbę graczy. :rolleyes:

Odebrać pewnie trochę odbierze, wątpię jednak aby ta liczba była jakaś znacząca dla SCS. W dobie postępu x32 zostało w tyle i x64 to podstawa.

 

Co do ceny @ViruS001 mogę się założyć, ze to nie będzie 14.99$ na steam. 19.99ojro -- ? może 24.99. Wersja pudełkowa zamówiona :)

Link to comment
Share on other sites

Odebrać pewnie trochę odbierze, wątpię jednak aby ta liczba była jakaś znacząca dla SCS. W dobie postępu x32 zostało w tyle i x64 to podstawa.

 

Co do ceny @ViruS001 mogę się założyć, ze to nie będzie 14.99$ na steam. 19.99ojro -- ? może 24.99. Wersja pudełkowa zamówiona :)

Kto dziś ma sprzęt 32 bit ? To dawno miniona epoka i na takim sprzęcie właściwie w nic już nie zagrasz !

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.