Jump to content

Powolne pobieranie ETS 2 Multiplayer


Volenir

Recommended Posts

Witam, mój problem polega na tym, iż pobieranie aktualnej wersji ETS 2 MP + Winter Mod zajmuje baaaaaaaaaardzo długo (transfer wynosi max. 20 KB/s). Czy to zależy od serwerów? Od razu powiem, że mój internet nie jest najgorszy, ale nie jest najlepszy i wg. mnie to powinno się pobierać znacznie szybciej. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam, mój problem polega na tym, iż pobieranie aktualnej wersji ETS 2 MP + Winter Mod zajmuje baaaaaaaaaardzo długo (transfer wynosi max. 20 KB/s). Czy to zależy od serwerów? Od razu powiem, że mój internet nie jest najgorszy, ale nie jest najlepszy i wg. mnie to powinno się pobierać znacznie szybciej. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Dziękuję.

 

Tak to normalne, sam pobierałem ETS2 z steam w 7,5 minuty (1200mb) z prędkością 2,5-3mb/s a moda na multi 20-40kb's jest to spowodowane przeciążeniem serwera. - Takie pytanie z innej beczki, Kuki z net4game albo PRPG? xD

 

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.