Jump to content

Co się dzieje z karami za nieprzestrzeganie regulaminu gry?


RadaR

Recommended Posts

A znasz zasade ograniczonego zaufania ? Jesli jestes swiadom ze gra nie jest idealna i nie wiesz kto cie wyprzedza, to moze przygotuj sie na to, ze moze nagle zrobic ci psikus nawet nie specjalnie. Ja staram sie zawsze zjezdzac do prawej krawedzi drogi gdy mnie ktos wyprzedza, by mogl wykonac manewr. A ze jezdze spokojnie, to wielu mnie wyprzedza i naprawde rzadko konczy sie ramowanie czy zajezdzaniem drogi :) Czasem, fakt ze decyzje o banach sa w naszej ocenie niewspolmierne do popelnionego czynu, ale admini pelnia tu role wykonawcza (jak sad ) i sa bezstronni (przynajmniej powinni byc :) ) Podam przyklad : pewien dzieciaczek obrazil moja dziewczyne dostal bana na 10 h. Osobiscie bylem zly, bo nie powinno sie tak zwracac do dziewczyn, ale po ochloniecia pomyslalem, ze dla admina nie liczy sie to czy to jest chlopak czy dziewczyna, zona, corka, maz czy brat za obrazanie jest jednakowa kara :) Funkcja admina powinna byc pozbawiona emocji i zrozum to :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, tu był lag. Bez problemu można odróżnić lag od celowego hamowania. Przy lagu, gracz po chwili "odskakuje" do przodu a przy celowym hamowaniu, musi rozpędzić zestaw.

 

 

Lag lub szybki zapis. 

 

W regulaminie jest wyraźnie żeby przy wyprzedzaniu zachować odstęp 100m.

 

 

Ogólnie odnośnie banów to tak krótkie bany są po prostu śmieszne. Jaka to ma być kara , nagrywanie w sytuacjach traci powoli sens, niedługo za rammowanie będzie ban na 1 godzinę. 

Zgłaszanie banów za czasów jak zmaster był adminem to był pewny ban na co najmniej na 3dni a tu za czołówke 1 dzień

Link to comment
Share on other sites

Akurat zmaster byl adminem od roku juz chyba, i w wiekszosci przypadkow konsultowal sie ze mna. Jako ze ja rowniez daje surowsze kary, tak i on nauczyl sie takie dawac. Nowi administratorzy, ktorzy pelnia swoja funkcje dopiero tydzien maja prawo nie czuc sie jeszcze komfortowo, moga bac sie ze wplynie na nich skarga itp. wiec uwazaja na dlugosc kar.

Link to comment
Share on other sites

Nie oszukujmy się 80% wypadków uchodzi bezkarnie bo albo ktoś nie nagrywał albo nie zrobił screena albo nie chciało mu się reportować dlatego moim zdaniem jak już ktoś poświęca czas na nagranie pocięcie filmu wysłanie go na YT i stworzenie reporta (dla gracza to 10-30 min bawienia się żeby zrobić report) to oczekuje od admina że osoba zostanie ukarana a rzeczywistości jest inaczej, to "delikatne" traktowanie regulaminu albo jakieś chore teksty że to wina poszkodowanego i można by tak wymieniać sporo tego

 

co do tego kto daje bany to nie ma to większego znaczenia bo kolega zmaster1985 dawał tak samo mocno dyskusyjne werdykty a to wszystko jest spowodowane  brakiem konkretnego "taryfikatora" dla admina zrobienie dobrego taryfikatora to może godzina roboty (wystarczy bardziej wyszczególnić to co jest już opisane) i by było wiadomo ile bana za dane wykroczenie jest dawane dla gracza

 

dodatkowo zrobić ten sam regulamin we wszystkich językach (żeby się kolejność zgadzała) i w powodzie raportowania po prostu podaje np 5 punkt regulaminu za który było by 3 dni bana i sytuacja jest klarowna albo na filmie jest sytuacja która się odnosi do danego punktu albo nie

Link to comment
Share on other sites

Regulamin... ; )

 

Pozdrawiam Cooper's Freightmaster od którego otrzymałem perm ban za mój tag - I Love Sex With My Ex.

A jak tam sytuacja na EuroPorcie ? "regulamin ;)"

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Tak, tu był lag. Bez problemu można odróżnić lag od celowego hamowania. Przy lagu, gracz po chwili "odskakuje" do przodu a przy celowym hamowaniu, musi rozpędzić zestaw.

 

Patrycja, wal im bany żeby to odczuli:D

Tak byl lag, Ale nie usprawiedliwia to ze koles nie odjechal wystarczajaco do przodu by wrocic na prawy pas.

 

Ja tez wyprzedzam wiedzac ze albo ja albo wyprzedzany laguje i zmieniam pas dopiero kiedy praktycznie koles zaczyna ginac mi calkiwicie w lusteku by nagle nie wyladowac mu na masce.

 

Na tym filmie widac ze wyprzedzajacy laguje ale zauwaz kiedy zmienia pas, jak tylko jego kabina wyprzedzila poszkodowanego. A gdzie naczepa?

 

Takich kierowcow jest bardzo duzo. Ze wzgledu na sposob raportowania - ten skuteczny, czyli nagranie filmu itp itd... odechciewa sie raportowania.

Link to comment
Share on other sites

Tak byl lag, Ale nie usprawiedliwia to ze koles nie odjechal wystarczajaco do przodu by wrocic na prawy pas.

 

Ja tez wyprzedzam wiedzac ze albo ja albo wyprzedzany laguje i zmieniam pas dopiero kiedy praktycznie koles zaczyna ginac mi calkiwicie w lusteku by nagle nie wyladowac mu na masce.

 

Na tym filmie widac ze wyprzedzajacy laguje ale zauwaz kiedy zmienia pas, jak tylko jego kabina wyprzedzila poszkodowanego. A gdzie naczepa?

 

Takich kierowcow jest bardzo duzo. Ze wzgledu na sposob raportowania - ten skuteczny, czyli nagranie filmu itp itd... odechciewa sie raportowania.

Dokładnie w 100% się z tobą zgadzam

Link to comment
Share on other sites

 

 

Serio apostou ban perm za tag. Widać każdy admin jest inny i kara po swojemu brak w precyzyjnego tarifikatora. Przecież tydzień temu na konwoju z nami już miałeś ten tag i nikt nie robił problemów 

Jezeli nie bylo zgloszenia ani nie zobaczyl, to nie dostal bana.

 

Edit: dodalem cytat

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze trochę OT ale tylko trochę.

Taka sytuacja:

Gracz "A" zaczyna ramować, blokować itp. Wszystko to zostaje nagrane. Materiał na minimum tydzień bana (imo). Zostaje zreportowany i czeka na rozpatrzenie. W tym czasie graczowi "A" udaje się nawywijać jeszcze coś, coś mniej spektakularnego, za co dostaje powiedzmy jeden dzień. W tymże jednym dniu report ze znacznie poważniejszymi wykroczeniami zostaje poddany weryfikacji administracji. Report zostaje odrzucony. Powód "already banned".

Czy to aby na pewno powinno tak wyglądać??

PS: To nie jest wymyślona sytuacja :/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.