Jump to content

Offtop z tematu SEMI Spedition - The Transport Company


NewTon

Recommended Posts

Cześć! dziś podzielę się z wami świeżymi fotkami, niestety bez opisu gdyż wszystko jest w pośpiechu. 
 
Teraz pamiętam o spoilerze, bo to bardzo dobry pomysł aby utrudnić przeglądanie fotki innym, bo przecież nie ma co ryzykować z moderacją i zastraszaniem. Przestrzegam wszystkich! Blokada forum na 14 dni! to bardzo surowa kara. HAHAHAHA żartuje jesteście żałośni jak Prezes Kaczyński i Duda.
 
Wracając do tematu firmy mamy się dobrze i jest co raz lepiej nowe osoby starają się zaprzyjaźnić z nami i pozostać na dłużej.
 

Z maćkiem i resztą po za tłem.
23633760702_e4c8397746.jpg
23115458543_3edd5a3681.jpg
23374324709_290a11e61a.jpg
23659913611_78190e53eb.jpg
23114116044_4930ee972b.jpg
 
Ciekawe czy ktoś otwiera te śmieszne spoilery...


 
Pozdrawiamy i do zobaczenia w trasie.

  • Upvote 5

14707115912_f0082432e2_o.png


Nasze forum! | semi-spedition.cba.pl


 

Link to comment
Share on other sites

Jak widać są równi i równiejsi, nie mogę napisać więcej bo zaraz dostanę bana a sprawa zostanie zamieciona pod dywan :D Olać to, lecimy z relacją oczywiście w spojlerze :)

 



Jak zawsze wystartowałem z bazy w Szczecinie w kolejną trasę, spokojnie wyjeżdżam przez bramę a tu nagle na cb krzyczy znajomy głos "Kolego z tego Volva goń te konie!" Spojrzałem w lewo a tam Dragster w swojej magnumce, doleciałem z nim do Pecs, następnie dalej już Sam cisnąłem na Włochy. We Włoszech spotkałem się z Nenexem oraz Maćkiem.

23141656583_f68c1f1c8e.jpg

Z Włoch polecieliśmy razem do Norwegii. W ostatniej chwili dołączył do Nas jeszcze Dziki, zajechał swoim fapem no i auto zgasło :E Szybkie odpalanie z kabli i rura na autostradę.

23400513499_22f96a4421.jpg

WC and coffee in Denmark.

23141654803_cd23be9dcf.jpg

Pauzen machen w Aalborgu.

23400512259_5ff882b7b8.jpg

Po pauzie ruszyliśmy - Wyjechaliśmy z Aalborgu i oczywiście but na autostradę w stronę Hirtshals. Zajechaliśmy, chwile zaczekaliśmy w porcie i zajechalim na ten prom do Norway. W Norwegii zrobiłem zdjęcie na tle norweskich gór.

23140281664_e6265d6497.jpg

Takie artistiko podczas oczekiwania.

23659969872_18a6550c40.jpg

Dojechane prawie na zero.

23472765150_88f2983831.jpg

Dwie foty z różnych dni ale w tym samym miejscu, przed wyjazdem i po powrocie.

23140279904_9e7189d8a0.jpg

23141651453_82b0d1c08c.jpg

Ostatnio jeździliśmy więcej w nocy niż w dzień...

23659967432_afbbc5abc5.jpg

23472763360_74ee6957e8.jpg

No i ostatnia krajówka w składzie Wojtas, Dragster, Cuks, NewTon i ja Szczecin-Poznań-Łódź-Warszawa-Białystok. W Poznaniu spotkaliśmy Kraza którego serdecznie pozdrawiam :)

23768446225_933bedf8cc.jpg

23742326246_2a25a01ec0.jpg

23141648673_fc441a9536.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Teraz pamiętam o spoilerze, bo to bardzo dobry pomysł aby utrudnić przeglądanie fotki innym, bo przecież nie ma co ryzykować z moderacją i zastraszaniem. Przestrzegam wszystkich! Blokada forum na 14 dni! to bardzo surowa kara. 

 

 

Przypominam ze to uzytkownicy forum chcieli wprowadzenia takiego obowiazku aby strony nie ladowaly sie 5 minut.

 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/21271-forumsugestiaobowi%C4%85zkowy-spoiler-z-ssami-w-dziale-firmy/?hl=spoilery

 

 

 

 

HAHAHAHA żartuje jesteście żałośni jak Prezes Kaczyński i Duda.

Za to dostajesz slowne upomnienie, bo widze ze kolejny warn oznaczalny w twoim przypadku ban na miesiac.

 

 

[offtop]

Przy okazji, poprawcie pierwszy post, chodzi mi o wymagania.

 

 

Wymagamy:

-Wiek min 16 lat
-Umiejętność prowadzenia pojazdu ciężarowego z naczepą.
-Dostosowanie się do zasad panujących w firmie.
-Kulturę osobistą
-Podczas wspólnych tras w kilka firmowych zestawów obwiązują zasady ograniczenia prędkości, na Autostradach 90km/h, na landówkach w Niemczech 70km/h w innych krajach z uzgodnieniem.
-Założony kaganiec
-Obowiązek korzystania z komunikatora Team Speak 3 podczas grania w ETS2MP
-Podczas wysłania podania będzie wymagane wypełnienie formularza znajdującego się w "Spojlerze"

 

Powinniscie usunac "kulture osobista". Jezeli zarzad firmy jej nie posiada, to dlaczego wymagac jej od kierowcow?

 

[/offtop]

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Upomnienie nie zniknie. Wasze "zarzuty" dalej sa widoczne, wiec odpowiedz na nie rowniez musi byc.

Jezeli chcecie, to moge ewentualnie ukryc rowniez wasze wypowiedzi wraz ze zdjeciami z konwojow. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Czyli co? Zamiast napisac sugestie o zmianie punktu regulaminu, poczytac opinie innych uzytkownikow itp. bedziecie dalej takie rzeczy pisac?

 

E6AvNWu.png

 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/103-semi-spedition-the-transport-company/page-20?p=203698#entry203698

Poczytaj sobie, dałem tam propozycje - Zamiast spojlerów to format JPG który na każdym innym forum się sprawdza lecz takich odpowiedzi się nie spodziewałem   :lol:

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/21271-forumsugestiaobowi%C4%85zkowy-spoiler-z-ssami-w-dziale-firmy/

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że nie macie serca dla osób ze słabym internetem? I tutaj nie chodzi o słabe stałe łącze ale o komórkowe. Przeglądanie strony gdzie jest wiele zdjęć (nawet w JPG) przy gorszym połączeniu jest męczarnią bo strona cały czas skacze (powiększa swoją wysokość) doładowując nowe zdjęcia. Spoiler załatwia sprawę tak, że nawet jeśli te zdjęcia się tam ładują to strona się nie przesuwa.

  • Upvote 5

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mi zdjęcia czasem się ładują i ładują...

Dobrze, że został wprowadzony ten wpis do regulaminu. Nie chcę tutaj powiedzieć, że ogranicza to przesył danych tylko ( tak mi się przynajmniej zdaje) mniej laguje to ładowanie telefon.

Sorry, ale nie korzystam z Tapatalka, bo mam inne rzeczy do instalowania na swojej G3ce.

Zresztą zróbmy eksperyment - włącz sobie tryb sieci 2G i załącz sobie dowolną stronę Waszego wątku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi zdjęcia czasem się ładują i ładują...

Dobrze, że został wprowadzony ten wpis do regulaminu. Nie chcę tutaj powiedzieć, że ogranicza to przesył danych tylko ( tak mi się przynajmniej zdaje) mniej laguje to ładowanie telefon.

Sorry, ale nie korzystam z Tapatalka, bo mam inne rzeczy do instalowania na swojej G3ce.

Zresztą zróbmy eksperyment - włącz sobie tryb sieci 2G i załącz sobie dowolną stronę Waszego wątku. ;)

 

Nie muszę wchodzić na telefonie na forum ets2mp, mam ciekawsze rzeczy do roboty  ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedna, jedyna rzecz mnie zastanawia: Dlaczego macie z tym taki problem? Nie zauważyłem (przynajmniej publicznego) sprzeciwu innych firm w ich tematach* tylko Wy jedyni macie z tym tak duży problem.

 

Jeżeli ktoś chce, to otworzy spoiler i zobaczy, nie chce widzieć zdjęć - nie otworzy. Gdyby spoilera nie było, to przeszedłby obojętnie.

 

Mówisz, że można wstawiać miniaturki, ale problem ma drugi koniec - nawet przy szybkim internecie, gdy chcę spojrzeć na konkretny post musiałem czekać aż strona skończy się wydłużać bez końca, bo jakiś temat miał na całej stronie wszystkie posty po kilka/kilkanaście zdjęć.

 

*mogłem to szybko sprawdzić, ponieważ nie walczyłem z przeskakującą stroną spowodowaną ładowaniem dziesiątek zdjęć na stronę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ale po co nerwy i wg nie można było by zrobić ograniczenia zdjęć 640x480(może i większe) i był  by spokój. Na nie których forach są zdjęcia wstawiane z limitem rozmiaru i wszystko działa nikt nie narzeka zdjęcia ładują się raz dwa a jak słyszę zdanie typu "chyba że wstawiacie zdjęcia tylko dla przyjemności lub nabijania postów" to po prostu nachodzi mi tylko jedno zdanie. Osoby takie nie mają życia bo cały czas siedzą na forum. Więc uważam że ten temat jest naprawdę nabijaniem postów a wprowadzenie Spoliera to już przechodzi samego siebie. Nwm kto to wymyśl ale brak mi słow.

Link to comment
Share on other sites

Widocznie 90% forumowiczów korzysta ze smartfona... No cóż. Od prawie 10lat świat wirtualnych spedycji wstawia fotki w *jpg i miniaturkach, nie to co tutaj, wydaje mi się że chyba tylko my dajemy średnie miniaturki i to w *jpg, a reszta full HD i *png, ludzie wtedy możecie narzekać.

  • Upvote 1

14707115912_f0082432e2_o.png


Nasze forum! | semi-spedition.cba.pl


 

Link to comment
Share on other sites

Jedna, jedyna rzecz mnie zastanawia: Dlaczego macie z tym taki problem? Nie zauważyłem (przynajmniej publicznego) sprzeciwu innych firm w ich tematach* tylko Wy jedyni macie z tym tak duży problem.

 

Tylko firma SEMI wstawia zdjęcia prawie codziennie i mają ponad 20 stron zdjęcia a firmy które mają po 2 lub 3 strony nie mają z tym problemu ponieważ  wstawiają zdjęcia raz na ruski rok.

 

Więc ja też bym miał z tym problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.