Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Polscy Admini


Czerwik

Recommended Posts

Chłopie, za co Ty mnie chcesz zbanować? Za bycie na Tab-ie i stanie na parkingu? 

 

Wiem ale nie powiem

 

[iGA] [sUPPORT] erykmoz left IGA-team but he remains as Support. Ale na to miejsce wchodzi Pani Patrycja jedna klika bo wszyscy siedzą na jednym ts :D

 

Odszedłem bo mam teraz przeprowadzkę i przez jakiś czas nie będę miał internetu, później wrócę. Poza tym, jakbyś nie zauważył to Patrycja została dużo wcześniej awansowana niż ja odszedłem...

 

Pozdrawiam.

  • Upvote 3

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolorowo czy nie, ale administrator też człowiek i też ma jakieś prawo do zabawy.

Jakby tak poszperać w internetach to na firmę H&C też by się coś znalazło ;)

 

Napiszę tak na każdą firmę znajdzie się jakiś brud. Wszystko zależy od tego jak głęboko trzeba go szukać. A co do filmu to jesteście tam we troje i nie robiliście szkód innym graczom. Więc nie wiem na jakiej podstawie on chce znowu ten brud wyciągnąć...

  • Upvote 2

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

może nie na forum, ale próba wkupienia się w łaski Teamu i awansu ^^

kolega kozik być może jest zazdrosny, że komuś się udało i chciałby jego miejsce zająć :lol:

 

Na forum można zaistnieć też na inny sposób, np. pomoc przy modyfikowanych ciężarówkach lub gotowych modach na nie.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie ktoś z administracji ma porządne brudy na ich firmę lub pracowników i dlatego chcieli to wyciągnąć znowu na światło dzienne.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Na 100% każdy coś tam kiedyś nawywijał na Multiku. Dlatego dziwi mnie, jaki to miało sens- tworzenie tego posta przez kolege z H&C o_O

Nie widzę tu sensu. Ktoś kiedyś dostał bana a teraz się o to rzuca. To tak jak by Trembatch miał do mnie dzisiaj pretensje że w zeszłym roku zjadłem mu zupkę chińską :P

Link to comment
Share on other sites

Na mnie też się kilka brudów uzbierało ale się tym nie przejmuje :D tylko śmieje się z niektórych sytuacji jakie stworzyłem na drodze i mogą na mnie wykorzystać :) Jedno chyba z największych to jechanie pod prąd na osoby z etr. :)

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Czerwik wyluzuj   :) jako szefa firmy za cos podobnego by cie z firmy nikt nie wyrzucil. Pozostal by jedynie niesmak i tu tez tak sie stalo, wiec po co wracac znow do tego ? ludzie patrza i widza co robia admini i bez echa takie akcje nie przechodza. Kto mial dostac po lapach zapewne dostal :)

Link to comment
Share on other sites

Czerwik wyluzuj   :) jako szefa firmy za cos podobnego by cie z firmy nikt nie wyrzucil. Pozostal by jedynie niesmak i tu tez tak sie stalo, wiec po co wracac znow do tego ? ludzie patrza i widza co robia admini i bez echa takie akcje nie przechodza. Kto mial dostac po lapach zapewne dostal :)

Spiął poślady i tak mu zostało. A teraz dostał rozluźnienia i próbuje się wypróżnić byle czym :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.