Jump to content

Twoje ustawienia Logitech Driving Force GT


ElectroMusic!

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zapytać tych, którzy posiadają kierownicę Logitech Driving Force GT oto, na jakich ustawieniach kierownicy grają w Euro Truck Simulator 2, ponieważ jestem ciekaw czy, da się ustawić kierownice w inny, ciekawszy sposób, chociaż, tak wiem, brzmi to dziwnie. :P

 

Chodzi mi głównie o ustawienia:

- w LProfiler: stopień obrotu 40-900

- w LProfiler: Centering Spring Strenght - czyli centrowania kierownicy, siła skrętu

- w grze: Nieliniowość układu sterowania (mniej więcej lub screen)

 

Jeśli chodzi o mnie to:

- w LProfiler: stopień obrotu 40-900 - 900 stopni

- w LProfiler: Centering Spring Strenght - czyli siła centrowania kierownicy 0-150% - 15%

- w grze: Nieliniowość układu sterowania (mniej więcej lub screen) - mniej więcej w połowie

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ej no prawie kupilem w licytacji logitech df gt za 400 ale moja oferta nie byla tak duza jak wymagana przez sprzedającego i klops...

EDIT:Jednak kupiona wiec skorzystam z waszych ustawien i mam prosbe nagracie film jak to skonfigurowac?

Wedlug mnie troche duzo dales ale zalezy w jakim stanie.

Co do konfihuracji to jest tego duzo ale jak tak bardzo tobie zalezy to jutro moge cos nagrac.

Pisane z telefonu.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Miałem DFGT a teraz mam G27 ale ustawienia z poprzedniej świetnie działają na G27.

LP:

Overall: 105%

Spring effect strenght: 50%

Damper Effect: 105%

Centering spring: disabled. Generalnie nie realne jest ze na postoju kiera sama wraca ;)

Steering: 900

 

W grze:

Czułość: max

Nieliniowość: 0%

Siła sprzężenia: 100%

pozostałe: 0%

Środkowanie sprzężenia: 75%

  • Upvote 1

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ej no prawie kupilem w licytacji logitech df gt za 400 ale moja oferta nie byla tak duza jak wymagana przez sprzedającego i klops...

 

EDIT:Jednak kupiona wiec skorzystam z waszych ustawien i mam prosbe nagracie film jak to skonfigurowac?

coooo 400 zl za dfgt i za malo? to gosciu chyba na glowe upadl, bo uzywke z gwarancja mozna za 300 wyrwac albo i taniej... dobrze, ze nie kupiles, bo bys przeplacil

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

coooo 400 zl za dfgt i za malo? to gosciu chyba na glowe upadl, bo uzywke z gwarancja mozna za 300 wyrwac albo i taniej... dobrze, ze nie kupiles, bo bys przeplacil

 

Weź pod uwagę, że tych kierownic nowych praktycznie już nie ma, a licytujący mocno windują ceny. Sam szukałem po świętach, to poniżej 360 zł + wysyłka, czyli około 380-390 zł nie dało się znaleźć żadnej oferty i to kierownice mające trzy lata - bez gwarancji.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Model driving force gt wyszedls z produkcji? Wszedzie mozna nowa kupic ale widzialem ze ta moja byla w stanie perfecto wiec wylicytowalem i powiem ze nie zaluje. Wyglada jak swiezo z produkcji bo byla w oryginalnym pudle, foli i miala zapach nowosci. Same pudlo tez jak nowe. Jedyne co przy tym zakupie mnie zdenerwowalo to brak zasilacza. Sprzedajacy kupil go odrazu i przyszedl on z fabryki tych od logitecha bo jest nowy i mam gwarancje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.