Jump to content

Brudne Ciężarówki


Wemax[PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Brudne Ciężarówki po pokonaniu iluś tam kilometrów .

  • Opis Sugestii: Dziś rozmawiając na ts3 z kolega doszliśmy do wniosku czego by nie tego wprowadzić .Po pokonaniu iluś tys. kilometrów ciężarówka by się brudziła .Jak by wyglądało mycie ciężarówki np.podczas napraw w serwisie a można tam wprowadzić opcje taką.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pozwoliłoby to sprowadzenie gry do realnej .

 

 

Proszę o komentarze oceniające moją sugestie . :)

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

76561198143189855.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wątpię, aby twórcy MP mogli coś takiego wprowadzić. Gdyby ciężarówki się brudziły to trzeba by było je gdzieś umyć - więc potrzebna jest myjnia. Myjnia = ingerencja w obecną mapę. Jak wiadomo mwl nie będzie ingerował w mapę do momentu zakończenia Supportu dla ETS2.

Patrycja myjką był by serwis wchodzisz np: w naprawy samochodu i masz do wyboru na dole mycie byłoby za darmo coś w tym stylu.Też myślę że twórcy ETS2MP mogli by tego nie wprowadzić ale chciałem zobaczyć wasze zdanie i czekam dalej na innych sugestie :-)
Link to comment
Share on other sites

 Z drugiej strony kolejna rzecz do synchronizacji.

Co sugestia musi się pojawić wzmianka o synchronizacji, nie chcę tu robić wojny ale pod znacznikami na gps-ie mówiliście że nie bo to synchronizacja serwer eksploduje i co? i jest i mimo iż dodana jest moja sugestia to synchronizacja jest jeszcze lepsza. Oczywiście każdy ma swoje zdanie ale robi się to już nudne.

A co do sugestii no to jak najbardziej na plus, zawsze to by urealniło rozgrywkę..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co sugestia musi się pojawić wzmianka o synchronizacji, nie chcę tu robić wojny ale pod znacznikami na gps-ie mówiliście że nie bo to synchronizacja serwer eksploduje i co? i jest i mimo iż dodana jest moja sugestia to synchronizacja jest jeszcze lepsza. Oczywiście każdy ma swoje zdanie ale robi się to już nudne.

A co do sugestii no to jak najbardziej na plus, zawsze to by urealniło rozgrywkę..

 

Tak, wszyscy tak mówili, w tym ja, ale tam tyczyło się graczy na całej mapie a nie tylko w zasięgu ciężarówki ;)

 

Wracając do tematu: Pomysł bardzo fajny, ale niestety nie wykonalny w tej chwili ze względu ciągłego supportu studia SCS ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

@up no właśnie, ale dało radę.

No tak, coś za coś, chodź ciężko z tym by było i jest to skazane na stratę, nie wiem jak to by miało działać, bo jako skrypt no to każdy truck oddzielnie a to już czas, jako skin chyba najszybciej ale znów skinów jest masa i każdy brudzić, można by było dodać jako osobny i na stałe bez myjek. Zawsze to jakiś smaczek. 

Link to comment
Share on other sites

No tak, coś za coś, chodź ciężko z tym by było i jest to skazane na stratę, nie wiem jak to by miało działać, bo jako skrypt no to każdy truck oddzielnie a to już czas, jako skin chyba najszybciej ale znów skinów jest masa i każdy brudzić, można by było dodać jako osobny i na stałe bez myjek. Zawsze to jakiś smaczek. 

 

Przecież jest brudzenie ciężarówek jako skin w MP, o ile grasz na zimie :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Wemax miał na myśli, że mycie by odbywało się po odwiedzeniu serwisu i naprawieniu ciężarówki ( rozmawiał ze mną ). Działoby to się samoczynnie. 
Jak wiadomo każdy z nas odwiedza serwis ze względu na swoją nie uwagę bądź jazdę innych userów. 

Może by i to zmotywowało jakieś grono ludzi do przyzwoitego jeżdżenia. 
A brud w jaki sposób ja widzę? Wprowadzenie małego moda, ze strony MP. Tak jak jest zima to i to mogłoby być dodane. 
Wszystko jest do zrobienia, zrobili zimę, wozy policyjne to i to da się zrobić kwestia chęci i nastawienia. 
Rozumiem, że to nie 5 min dwa kliknięcia i jest. Jednak dla nas Userów świetne udoskonalenie symulatora. 

  • Upvote 1

------------------------------------------------

Admin TS3 ETS2MP

------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba by tu nawet robić brudu na każdy skin, wystarczył by prosty texture mask na body ciężarówki, ci co znają się na moddingu wiedzą o czym mówię, a dla innych wyjaśniam. Texture mask działał by w taki sposób że była by to dodatkowa tekstura z kanałem przezroczystości tak żeby było widać kolory trucka ale w niektórych jej miejscach z czasem pojawiał by się syf w postaciu brudu. Nie wiadomo czy gra byłaby w stanie takie coś odczytać.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ping masz stały czyli nie skacze Ci 100-10-50-100 itd to możesz śmiało grać, czasem gracz z pingiem 30ms może bardziej lagować niż koleś z pingiem 150ms, a wiem to z własnego doświadczenia.

Ping mam 88-90ms, skoczy czasami do 150 jak zaczynam grać i ciężarówki ładuje, ale potem jak już modele są załadowane (godzinka gry) to skoczy 110-120 to max.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Nie będę ukrywał że to jest na liście elementów do zaimplementowania SCSu aczkolwiek aktualnie nie jest to możliwe do zrealizowania bez naginania możliwości aktualnego potoku renderingu - dopóki nie zostanie stworzony ulepszony potok renderowania stworzony z myślą o tego typu efektach (być może również wliczając w to edytor winli a'la NFS :)) takiej możliwości niestety nie będzie ;-).

Pozdrawiam.

  • Upvote 1

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.