Jump to content

Tworzenie mapy.


Guest

Recommended Posts

Witam. Chcisłem stworzyć prostą mapę do ETS2 w skali(uwaga) 1:1 lub 1:2. Mam pytanir,czy takie coś jest w ogóle możliwe? Miałaby być to mapa Śląska(woj. Śląskie, Opolskie i Dolnośląskie). Jeśli ktoś chciałvy pomóc to pisać pod tematem.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie a jak projekt ma upasc, to szkoda sobie rak brudzic :) jak masz zaufanych ludzi i wiesz co potrafia to probuj   :) z przypadkowymi ludzmi czasem jest roznie, wiec nie wiem czy sie oplaca ryzykowac i w razie niepowodzenia marnowac czas :)

Jak chce i potrafi to nie ma sprawy, ale ja muszę być pierwszą osobą, która to ujrzy XD :D

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, może ktoś z was wie, jakim cudem edytor szuka w innym miejscu niż zapisuje? Poza tym jak takie tło dodać? Wiem że się da, ale jak to nie.

Link to comment
Share on other sites

Pożyjemy, zobaczymy. Aby ułatwić sobie prace mam do was(jako do graczy) pytanie:

Mniejsze miasta mogą być w całości, ale te duże powodują problem. Czy żeby można było wjechać do centrum, czy tylko jakby do dzielnicy przemysłowej?

Pierwsze miasta to najprowdopodobniej: Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze.

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem to zrobić ograniczając się do jednego miasta. Ilość modeli potrzebnych do zrobienia tak aby to przyzwoicie wyglądało to Dosłownie MILIONY .Każdy domek, każda wiata śmietnikowa, każdy parking czy droga z chodnikiem, latarnie, nawet głupie banery reklamowe. Nie uda Ci się tego zrobić, Zrób samą stolice województwa to z resztą Ci pomogę.

 

Wymiary można brać z google maps.

 

Powodzenia ! :)

Link to comment
Share on other sites

Modeli to byś musiał tyle porobić że ja pitole :P bez tego nie ujedziesz, ale widzę że masz Blondynka do pomocy ;) Poza tym sam ME trzeba porządnie ogarnąć żeby zacząć cokolwiek robić. Sam miałem kiedyś wielkie plany "co to ja nie zrobię" no ale wyszło jak wyszło, mało poradników, słaba znajomość działania silnika gry i zgrania plików no i plany się posypały :) Życzę wytrwałości i ukończenia swojego projektu ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

No póki co to jakoś się oswajam z edytorem. Spodziewam się że będzie tak, że pierw zrobię kilka innych, zmyślonych mapek a następnie spróbuję ruszyć projekt.

Swoją drogą mogę wam udostępnić jak jakąś zmyśloną mapkę zrobię:)

Link to comment
Share on other sites

No póki co to jakoś się oswajam z edytorem. Spodziewano się że będzie tak, że pierw zrobię kilka innych, zmyślonych mapek a następnie spróbuję ruszyć projekt.

Swoją drogą mogę wam udostępnić jak jakąś zmyśloną mapkę zrobię:)

Jak stworzysz jakiś początkowy projekt to będziesz mógł już DLC wypuszczać do ETS'a i podpisać kontrakt z SCS xD
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.