Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ieskau darbo.


Matelis

Recommended Posts

Gi forume pilna šitam tų kompanijų tik jos ne lietuvių aišku sukurtos, reikia minimaliai anglų kalba mokėt kad įstot nes kitaip niekaip. Va linkas http://forum.ets2mp.com/index.php?/forum/43-companies/temos, čia yra oficialios kompanijos, kurioms reikia minimalių anglų kalbos žinių kitaip pražūsi tu, beto reikia ir teamspeak'o bei metų biški daugiau reikėtu gali dėl to nepriimt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tau reiktu pirma išmokt anglų kalbą normaliai ir tada bandyk patekti į normalias ne lietuviu sukurtas firmas, nes lietuviškų firmų nedaug, o kadangi nedaug jų jos turi didelius reikalavimus, kolkas teks tau vienam važinėti :D

Joo,nes 12 metų čiūvako nieks neims :D manęs irgi niekas neėmė ta prasme į rusų firmas,nes nemokėjau kalbėt,o poto prasimušai ir vuolia :D

Link to comment
Share on other sites

Joo,nes 12 metų čiūvako nieks neims :D manęs irgi niekas neėmė ta prasme į rusų firmas,nes nemokėjau kalbėt,o poto prasimušai ir vuolia :D

Aš kai tik nuo 14 metų pradėjau žaisti čia tai kažkaip visur be problemų galiu patekt, tuo labiau kai mano balsas storas tai per ts kai išgirsta visi mano kad man 16+ :D O taip tai patekau į Excellent-Trans ir gerai man čia, yra dar pora lietuvių čia vis sutinku važinėjant :D 

Link to comment
Share on other sites

Bandziau ten patekt i Excellent-trans buvau kaip ir jau ju zmogus, bet poto rysiai musu nutruko.

Buvai kaip ir jų žmogus,bet ryšiai nutrūko  :lol:  :lol:  :lol: Jeigu iki galo nepadarei nes anglų kalbos nemoki ir nutrūko  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Screenshot_1.thumb.png.5a44f297bee5f79cc12927d9a91ca201.png

 

 

„LITHUANIAN LOGISTICS“ - kas tai? Tai - draugiška, linksma, aktyvi bendruomenė bei virtuali vežėjų kompanija, kuri žaidžia, praleidžia savo laiką ETS2 (Euro Truck Simulator 2) bei ATS (American Truck Simulator) platformose. Kokia šios kompanijos veikla? Virtuali kompanija yra registruota TrucksBook (www.trucksbook.eu) internetiniame puslapyje, kuriame renka visus duomenis apie narių įvykdytus krovinių pristatymus, surinktas už jų pristatymus lėšas, nuvažiuotą kilometrų skaičių ir kitą informaciją. Kompanija nuolatos ieško naujų veidų, kuriuos galėtų priimti prie savo bendruomenės, supažindinti su kompanijos nariais, draugiška aplinka ir pradėti kelionę kartu aplink virtualų ETS2/ATS pasaulį.

 

 

Kas yra tas „nuvažiuotas kilometrų skaičius, kurį renka TrucksBook platformos internetiniame puslapyje“? Tai - kilometrų skaičius, kurį nuvažiuojate pasirenkant krovinį, jį pristatant į pristatymo tašką (nuo A iki Z). Skaičius, kurį nuvažiuojate yra automatiškai užregistruojamas TrucksBook sistemoje ir suskaičiuota suma (krovinį pristatant neviršijus 100 km/h) yra pridedama prie kompanijos nuvažiuotų kilometrų statistikos, kuria konkuruojame prieš kitas kompanijas.

 

 

Kodėl rinktis „LITHUANIAN LOGISTICS“? Kodėl verta rinktis šią kompaniją? Kompanija, šios administracija ir pati bendruomenė yra bendraujanti, palaikanti šiltus santykius ir žaidžia su noru surasti naujų veidų bendruomenei, įtraukti naujų žmonių į savo draugų, kolegų ratą. Administracija kiekvienam nariui suteikia komfortiškumo, draugiškumo ir apsaugos jausmą bendruomenėje, užtikrina vairuotojų paminėtus lūkesčius.

 

Nuorodos į kompaniją:

 

TrucksBook - https://trucksbook.eu/company/10161;

„Discord“ - discord.io/lithuanianlogistics.

 

Kviečiame ir maloniai laukiame Jūsų mūsų bendruomenėje!

Kind Regards,

Juras K.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.