Jump to content
Sign in to follow this  
Prosik

Poprawa działania kogutów

Recommended Posts

Witam

• Nazwa Sugestii: Poprawa działania kogutów przy naczepach oraz ciągnikach siodłowych.
  • Opis Sugestii: Naprawcie tylny kogut w naczepach bo można dostać oczoplonsu jak się za kimś jedzie dłużej w nocy. Do tego można by spowolnić prędkość migotania przez co były by one bardziej realistyczne.
  • Przykładowe obrazki: brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Bo tak :)

Proszę o wasze opinie na ten temat

• Upvote 1

Rzadko mi się zdarza jeździć za kimś kto ma koguty włączone, bo przeważnie to za mną jadą i marudzą, że mam wyłączyć :P Pomysł jak najbardziej okej dla zdrowia oczu- jestem za :D

• Upvote 1

Ja uważam to za zly pomysl. Z doświadczenia wiem jak jeździłem pługiem i jeździliśmy na dwa plugi ja jako drugi tez po calo nocnej jeździe jak szedłem spac nad ranem to póki zasnelem to widziałem blyski koguta. Wiec uważam ze nie powinno sie tego zmieniac

Tak, ale zauważyłeś że jadąc z kamery zewnętrznej kogut działa poprawnie, ale kiedy zmienisz widok na kamere zza kierownicy kogut zamienia się w stroboskop i na tym polega cała sugestia, to samo tyczy się gruszki w betoniarce, ta również kręci sie znacznie szybciej jadąc ze środka.

Czym dalej się jedzie od innego gracza tym wolniej obracają się elementy w ciężarówce/naczepie (koguty, grucha od betoniarki), ale taki efekt jest tylko podczas jazdy kamerą wewnętrzną ;) Do życia realnego nie ma się co za bardzo odwoływać, bo w siedzenie przed samym monitorem jest bardziej szkodliwe dla wzroku niż jazda za pojazdem z włączonym kogutem w realu. Poza tym to, że w realnym świecie widziałeś koguty nawet po skończonej robocie, nie oznacza że tutaj (w grze) również musi tak być. 

• Upvote 1

Koguty pewnie są tak skonstruowane, aby wyciągnąć jak najwięcej fps'ów. Lepsza synchronizacja ich spowodowałaby spadki fps'ów dla osób ze słabszymi sprzętami.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...