• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/24/18

Game Moderator Recruitment - 11th of August to 30th of September 2018   Find out more information, here:      
    • Prime

Current Hot topic: ETS and ATS 1.32   08/12/18

What do you think the impanct of 1.32 will be on TruckersMP and how the mod will be played,...   Discuss it all with us in this Hot topic:  
Frankie

[BD] Pitanja i pomoć - Support Topic

Recommended Posts

truckers_white_final.png.43753d21744e941

PITANJA I POMOĆ U VEZI IGRE

ZVANIČNA PODRŠKA NA BALKANSKIM JEZICIMA

Ukoliko nekom od vas treba bilo kakva pomoć u vezi same igre ili u vezi moda, slobodno se možete javiti za pomoć na našem jeziku putem SUPPORT forme.

Dakle, podrška je omogućena na našim jezicima (srpski, hrvatski, bosanski, crnogorski)

http://ets2mp.com/support/

Ukoliko ne želite otvarati support ticket, možete postaviti pitanje u ovoj temi, neko će vam sigurno odgovoriti.

Srdačan pozdrav, Frankie.

@Misak15 nema određenih pravila. Okupiš ekipu, izabereš program za prijavljivanje poslova, odlučiš boju za svoju tvrtku i to je to. Također, možeš malo reklamirat svoju tvrtku ovdje ako će biti tvrtka za naše prostore. Možeš baciti pogled i ovdje za detaljnije informacije.

Da li mogu dobiti unban dobio sam ban prije 3 mjeseca za vrijedjanje i sad mi je to isteklo jer sam ban dobio 2.2 u 8:59 i pokusao sam uci na server pise da sam i dalje banovan 

@DzenoxYT Ban će ti isteći danas, ali si vjerojatno banovan u drugoj vremenskoj zoni tako da će ti ban isteći par sati kasnije. Probaj opet vidjeti u 11 sati, mislim da je ban u UTC vremenu a razlika je 2 sata od našeg, CET vremena. Nadam se da sam ti pomogao :)

Pozdrav

• Like 1

Pozdrav.

Zašto sam bio izbačen iz servera2? Ovo sam primijo. " Too high average ping ! (Current. 39ms,Avarage:649ms, Max:600ms.)

Hvala za odg. LP Špiro

Zdravo svima, koliko DLCova postoje u Euro Truck Simulator 2 ? Znam da postoji Scandinavia, ali jel postoji jos neki, ako mozete da mi navedete sve, bio bih zahvalan :) I takodje, ja sam sada 31 level, i sada kada bih ja to stavio na disk, to bi se sacuvalo.E sad, kada stignem do na primer 40 level, i primer hard disk mi crkne, stavim nov sistem i sve, i kada bih stavio profil sa diska u documents, da li bi bio 31 ili 40 level?Ako je odgovor 31, kako da sacuvam profil negde i da mi se on non stop updejtuje kada dodjem u novi level?

Hvala unapred na pomoci.

7 hours ago, Jiggie said:

Pozdrav @Cvelee313

Na ovom linku mozes videti listu svih mogucih DLC-ova u ETS2: https://store.steampowered.com/dlc/227300/
Takodje, sto se tice levela, moras redovno praviti backup svog profila na flash, eksterni hard disk i slicno.

Vazi brate hvala, nego kako da mi pise ispod imena kao kod tb Lokacija kao?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now