Jump to content

Server lag?

Guest

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Ben merak ettiğim bir soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum, bu sorunu siz yaşıyormusunuz bunun hakkında tek bir fikrim yok, ben uzun zamandır multiplayer oynuyordum, eski kış güncellemesin'de vardı bu sorun gene multiplayer kış güncellemesini bu sene bizler için çıkardı çıktığı ilk zamanlar yüklemedim, bakalım pingim kaç olacak diğe, kar modunu yüklemeden önce pingim 80-90 arası gidiyordu, geçtiğimiz haftalar'da kar modunu yükledim pingim 300-400 arası sallanıyor, ve oyuncular çok geç yükleniyor benim oyunda tırlar yok sadece dorseler var sanki hayaletmiş gibi bazı kullanıcılarda bunun sorunu ne olabilir? Veya nasıl çözebiliriz? Kar modunu kaldırmak çözüm sanırım. Ama kaldırmak'ta istemiyorum :(

Eğer kaldırmassam pingim artacak ve lagım yüzünden diğer oyuncular zarar görecek, lag yüzünden, oyunda bir türk gördüm, lagım varmı dedim? Evet dedi kasıla kasıla gittiğimi söyledi, buradan ona selam olsun kaç kişi sordum söylemedi birtek o söyledi :) Ben lag yüzünden banlanmak istemiyorum ve sürekli oyunu video kaydına alıyorum " Rec " yazdım takıma zaten ve dikkat edin lag var yazdım sanırsam bu sorun olmaz, bu lag önlemelerine bir çare bulunabilirmi ne yapmam lazım? 

Lag'ın biraz arttığını söyleyenler var ancak, örneğin benim ping değerlerimde bir değişiklik olmadı. Bugüne kadar da sadece 1 tırın kupasının geç yüklendiğini gördüm. 

Belki, arka planda çalışan diğer programlar RAM'inini kemirdiği için, oyunda lag yaşıyor olabilirsin? web.whatsapp, skype vs. hem ram hem internet bağlantından götürüyor ufak ufak.

Lag'ın biraz arttığını söyleyenler var ancak, örneğin benim ping değerlerimde bir değişiklik olmadı. Bugüne kadar da sadece 1 tırın kupasının geç yüklendiğini gördüm. 

Belki, arka planda çalışan diğer programlar RAM'inini kemirdiği için, oyunda lag yaşıyor olabilirsin? web.whatsapp, skype vs. hem ram hem internet bağlantından götürüyor ufak ufak.

Kupa yüklenme sorunu herkeste var ve muhtemelen 1.22 update'inde düzelecek. Ping konusunda ise benimki 80'di ve hâlâ 80.

Kupa yüklenme sorunu herkeste var ve muhtemelen 1.22 update'inde düzelecek. Ping konusunda ise benimki 80'di ve hâlâ 80.

Desene bizim ping gere geri döndü cevaplarınız için teşekkür ederim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.