Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

[Problem] Ets 2 MP


barthez16

Question

Recommended Posts

  • 0

Usuń "Late Autumn Mod" albo/i "WinterMod" z folderu \\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer\data\mods\.

wszedłem w C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer\data\mods. Nie ma owych plików, jest taki plik jak data1.ets2mp, frosty_5.4, late-autumn_v4_3.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wszedłem w C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer\data\mods. Nie ma owych plików, jest taki plik jak data1.ets2mp, frosty_5.4, late-autumn_v4_3.

 

Heh, trochę nieprecyzyjnie powiedziałem :)

frosty_5.4 to właśnie WinterMod, zaś late-autumn_v4_3 to Late Autumn Mod. Usuń oba lub sprawdź który powoduje problemy.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Heh, trochę nieprecyzyjnie powiedziałem :)

frosty_5.4 to właśnie WinterMod, zaś late-autumn_v4_3 to Late Autumn Mod. Usuń oba lub sprawdź który powoduje problemy.

No ale jak usuwam te pilki to mi mod nie dziala. Usunąłem 1 plik a zostawiłem late-autumn_v4_3 i jak wchodze na serwer to wyskakuje właśnie to co jest na zdj. A jak usuwam ten plik late, a dodaje frosty_5.4 to jest ten sam problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mody to inaczej modyfikacja do gry. Jeden na zimę, a drugi jesieny teraz zrób tak :

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/23349-w%C5%82%C4%85czenie-winter-mod-w-grze/

 

Autumn Mod to jest mod na jeśień, a Winter mod na zimę.

Zrobiłem i faktycznie jest mod na zimie tzn działa tylko że sypie śnieg z deszczem, ale nie ma na drodze śniegu ani nic. :o

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Gdy włączyłeś modyfikacje zatwierdziłeś najpierw przez apply a później ok?

Tak.

I działa? Bo jeśli nie czy w ogóle pobrałeś ten WinterMod ponownie?

Czyli muszę instalować od nowa mp play ? Edited by WooQash
Usunięto zdublowany cytat, połączono posty
Link to comment
Share on other sites

  • 0

barthez16 odpal instalator ETS2MP (jeśli nie masz to pobierz). Przejdź przez pierwsze kilka ekranów instalatora wybierając odpowiednie foldery (czyli wybrać folder tam gdzie masz zainstalowany ETS2MP, oraz folder gdzie masz ETS2 - tak jakbyś chciał instalować jeszcze raz ETS2MP w sposób normalny) i podczas wyboru komponentów zaznacz tak:

image,EAhYKQkcHa,400.png

Czyli haczyk przy Multiplayerze oraz WinterModzie, AutumnMod oznaczony. I dalej instaluj. W czasie instalacji pobierze się WinterMod i powinno być ok potem.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

barthez16 odpal instalator ETS2MP (jeśli nie masz to pobierz). Przejdź przez pierwsze kilka ekranów instalatora wybierając odpowiednie foldery (czyli wybrać folder tam gdzie masz zainstalowany ETS2MP, oraz folder gdzie masz ETS2 - tak jakbyś chciał instalować jeszcze raz ETS2MP w sposób normalny) i podczas wyboru komponentów zaznacz tak:

image,EAhYKQkcHa,400.png

Czyli haczyk przy Multiplayerze oraz WinterModzie, AutumnMod oznaczony. I dalej instaluj. W czasie instalacji pobierze się WinterMod i powinno być ok potem.

Zrobiłem tak jak mówiłeś i nadal to samo jak było. Śnieg sypie a śniegu na ulicach nie ma :( Edited by WooQash
Usunięcie zdublowanego cytatu
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To niestety ale zostaje Ci zgłoszenie do supportu, bo skoro "zrobiłeś wszystko" i nadal nie działa, to nie wiem co jeszcze Ci podsunąć.

Zgłoszenie do Supportu tzn gdzie mam to napisać ? Ale usuwam plik w folderze data<mods poniewaz, mi sie nie chce włączyć dalej a włącza się do conection i się dalej nie chce włączyć jak jest ten plik w folderze, a jak go usuwam ten plik w folderze data<mods to włącza się i płatki śniegu są ale śniegu na ulicach to już nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.