Jump to content

Czy na multi kiedyś tak będzie?


AOR Grzesiu

Recommended Posts

Niestety to tylko dobrze zrobiony film.

To jest to czym SCS powinni zając się w pierwszej kolejności, a nie jakaś giełda ładunków WOT czy nawet nowy model ciężarówki ! Gdyby tak wyglądały wypadki to gra mega zyskałaby na atrakcyjności ! Zdecydowanie powinniśmy zobaczyć to w nowym ATS.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Bo niestety, ale SCS przespało dobre kilka lat. Wygodniej było im jechać na nieznacznie zmodyfikowanych pomysłach - ale dzisiaj to już archaizmy. Cieszę się, że wreszcie ruszyli z kopyta (choć to może za dużo powiedziane). W każdym razie, w najbliższych latach czeka nas w końcu dodawanie contentu. Może taka fizyka kiedyś ujrzy światło dzienne.

 

Tak szczerze mówiąc. Dla mnie globalny multiplayer w grze truckerskiej to jest pomysł na naprawdę milionowe zyski. Dobrze, powtarzam dobrze zaprojektowany i przemyślany tryb, może rzuciłby nawet wyzwanie World of Warcraft czy World of Tanks. Im szybciej SCS zorientuje się, że ich model rozgrywki to dzisiaj archaiczna nuda, tym lepiej dla graczy jak i dla samej firmy w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy tak nie będzie. SCS  ma licencje na ciężarówki, to prawda. Ale żaden producent ciężarówek nie chce mieć przedstawianego produktu od strony zniszczeń. Gdyby takie coś w ogóle weszło w życie to zapomnijmy o licencjonowanych pojazdach w ETSie czy innych produktach SCSu ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nigdy tak nie będzie. SCS  ma licencje na ciężarówki, to prawda. Ale żaden producent ciężarówek nie chce mieć przedstawianego produktu od strony zniszczeń. Gdyby takie coś w ogóle weszło w życie to zapomnijmy o licencjonowanych pojazdach w ETSie czy innych produktach SCSu ;)

dzieki za pelne objasnienie sytuacji  ;)

Elot360pl tak pozatym to nie mozna bylo mi tak odrazu objasnic jak kolega ponizej ja nie mam 15 lat po co te sarkazmy :huh: ?

  • Upvote 1

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.