Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0.4 została wydana.


Recommended Posts

Cześć, mam problem z pobraniem WinterModa. Gdy pobierze się gdzieś z 20mb, pobieranie się przerywa. Gdy próbowałem pobrać jeszcze raz, znowu, w tym samym miejscu pobieranie przerywa się. Wie ktoś co może być przyczyną? Internet mój nie jest najlepszy ale gdy pobieram np. mody do ETSa wszystko jest dobrze, połączenie się nie przerywa. Z góry dzięki za pomoc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Winter mod porażka.

Mam deszcz na minimum,a i tak pada non-stop.

Czemu pada deszcz zamiast śniegu jak w innych winter modach ?

Do tego ten ,,śnieg'' co chwila pada w inna strone świata,jak tornado.Masakra.

Do tego te zaśnieżenie takie słabe(wszedzie idento)

oprocz zmiany texturek nic ciekawego.

Czemu nie ma moda od satana z zaspami,bałwanami,choinkami i lampkami :/

Ps. Od update mam crashe z dupy jak minimalizuje gre.

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Winter mod porażka.

Mam deszcz na minimum,a i tak pada non-stop.

Czemu pada deszcz zamiast śniegu jak w innych winter modach ?

Do tego ten ,,śnieg'' co chwila pada w inna strone świata,jak tornado.Masakra.

Do tego te zaśnieżenie takie słabe(wszedzie idento)

oprocz zmiany texturek nic ciekawego.

Czemu nie ma moda od satana z zaspami,bałwanami,choinkami i lampkami :/

Ps. Od update mam crashe z dupy jak minimalizuje gre.

 

Teraz są dwa typy opadów - te z gry i te z multiplayera. Żeby wyłączyć deszcz, to trzeba zmniejszyć prawdopodobieństwo spadnięcia deszczu w ustawieniach gry, a żeby wyłączyć padający śnieg - to w ustawieniach multiplayera wyłączyć Season effects. 

Co do crasha po minimalizacji - zostanie naprawiony niedługo. Możesz użyć Directx żeby się pozbyć tego. Mod satana być może zostanie wprowadzony później :)

  • Upvote 2

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz są dwa typy opadów - te z gry i te z multiplayera. Żeby wyłączyć deszcz, to trzeba zmniejszyć prawdopodobieństwo spadnięcia deszczu w ustawieniach gry, a żeby wyłączyć padający śnieg - to w ustawieniach multiplayera wyłączyć Season effects. 

Co do crasha po minimalizacji - zostanie naprawiony niedługo. Możesz użyć Directx żeby się pozbyć tego. Mod satana być może zostanie wprowadzony później :)

Jedyna osoba co zamist spinać użyła mniej cebuli i odpowiedziała na moje pytania.

Tak,mialem deszcz na minimum,a mimo to padal pare godzin(realnych) może jakiś błąd gry,tylko dziwie sie ,że nie ma tak jak w innych winter modach sniegu zamiast deszczu w grze(nie chodzi o oddzielny śnieg który defakto nie powala)

Aktualnie crashe ustaly.

A co do modu satana,było by fajnie,bo na aktualnym traktory,kombajny na polach są w srodku zimy xD

Satan dodał bałwany,choinki, lampki w miastach <3

Jedno co trzeba przyznać to Niebo, jest piekne w tym aktualnym modzie <3

Dziękuje(bez spin prosze)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie mod oceniam na dobry. Jednak tak jak już chłopaki wspominali padający śnieg, deszcz nie robi zbytniego wrażenia(brak zaśnieżonych szyb)

Co więcej nie wiem jak u was ale u mnie gdy się z kimś mijam to najpierw widzę w oddali samą naczepę a gdy dana osoba jest bliżej to dopiero ciągnik... troszkę irytujące to jest.

Liczę na to że jakieś poprawki jeszcze będą.

Pozdrawiam:) 

Link to comment
Share on other sites

Co więcej nie wiem jak u was ale u mnie gdy się z kimś mijam to najpierw widzę w oddali samą naczepę a gdy dana osoba jest bliżej to dopiero ciągnik... troszkę irytujące to jest.

To chyba kwestia obciążenia serwera. Jak na EU2 przy ok 2500 graczach, leciałem z zamkniętym licznikiem, to czasem mijały mnie same naczepy bo ciągnik nie zdążył się załadować :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm... Ciężko powiedzieć czy to normalne czy nie normalne. Na pewno nie jesteś odosobniony, sam w ostatnim czasie mam zabawę ze zleceniami - raz są, raz nie ma. Tak gwoli przypomnienia to tych zleceń nie ma tylko na rynku zleceń/szybkich zleceniach, zaś podjeżdżając do danej spedycji ładunki są i można je pobrać bez problemu.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.