Jump to content

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer I Polis aracı ve kış güncellemesi çok yakında

Guest

Recommended Posts

logohd.png

Euro Truck Simulator 2 multiplayer takımı 05.12.2015 tarihinde multiplayer için bir özelliği daha duyurdu zaten bu özelliği daha önce duyurmuşlardı fakat ne zaman çıkacağı belli olmuyordu bu yüzden multiplayer takımı bunun için yeniden bir video hazırladılar, videoyu aşağıda izleyebilirsiniz Videoda neler bulunuyor? Sanırsam eğer çok yakında bir güncelleme gelecek, gelecek güncelemede kış modunun ve polis arabasının olacağını bizlere göstermeye çalıştılar, Peki bunun için herhangir tarih belirledilermi? Hayır polis arabası ve kış güncellemesi için belirli bir tarih yok fakat bildiğimiz üzere 1.22 güncellemesi çıkmıştı beta olarak bizlere sunulmuştu sanırsam eğer tahmin olarak söylüyorum beta biter normal olarak sunulur daha sonra biz oyuncular için multiplayer versiyonu gelir 1.22 , 1.22 multiplayer güncellemesinde polis arabası ve kış güncellemesi gelebilir sanırsam 1.22 multiplayer güncellemesi adminler ve oyuncular için keyifli geçecek  

Bu videoda emeği geçen oyun içi yetkilileri 

Mwl4

I<3VODKA

Soule123

Bu bilgileri nereden biliyorum ? Buradan vodka tarafından forumda açılan konuya bakabilirsin

Zavallı PC'm ile ne kadar keyif alabilirim ki...

İsmail senin adam daha dönmedi mi?

Konuştum konuştum hatta Zmodeller3 çizim'den anlayan arkadaş şu fakat kendisi çizim konusunda üşendiğini ve yapmayacağını söyledi daha sonra ben ona emeğinin karşılığını vereceğimi söyledim ama gene olumsuz yanıtladı şuan araştırıyorum varmı/yokmu 

2 ) FurkanŞefke BMW çıkartan adam şu BMW sahibi değil ha yanlış anlamayın :D kendisi ile konuştum fakat, oda çizimden anlamıyormuş :( 

Aynı durumdayız Ömer, sırf bu oyun yüzünden pc yenilemeyi düşünüyorum, bazen tırlar yüklenene kadar adam kaçıyor :)

Şu an 1000 lira açıktayım. Eğer o parayı da bulabilirsem sömestır tatilinde Monster alacağım.

Bahsedilen güncelleme yayınlanmışır detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz, Polis aracı gelmemiştir, bazı sorun oluştuğundan dolayı sanırsam eğer ilerleyen önümüzdeki günlerde  ve/veya sunulacaktır

Wat?

İsmail tebrikler Türkçe'mize yeni bir kelime kattın :)

Ömer abi Özür dilerim, :(  bazen türkçede yazım veya imla hataları yapabiliyorum :wacko:  uyardığınız için teşekkür ederim kusura bakmayın, yorumu düzelttim  :ph34r: 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.