Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nowości, które wkrótce ujrzymy w Multiplayerze


WooQash

Recommended Posts

My tu o znacznikach i policji, ale zauwazyliście nowe synchro? Jak blisko możne podjeżdżać? Trzeba będzie wytestować przy jakiej odleglości można bezpiecznie wjechac przed kogoś, teraz koniec manewru wyprzedzania można zrobic już przy 30 metrach, sprawdzane przy pingu 30ms.

 

Według mnie i tak chrzest bojowy te "nowe synchro" będzie miało przy 2300 graczy z różnorakimi pingami etc.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Synchronizacja była już sprawdzana na zwykłym serwerze. Prawdopodobnie nie da się już napisać płynniejszej i dokładniejszej synchronizacji. Pozycje są niemal identyczne u obu graczy, tj. jeśli obaj gracze jadą koło siebie, to u obu widać, że drugi truck jest obok a nie za. Tak więc zajechanie drogi komuś skończy się równie boleśnie dla nas.

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Synchronizacja była już sprawdzana na zwykłym serwerze. Prawdopodobnie nie da się już napisać płynniejszej i dokładniejszej synchronizacji. Pozycje są niemal identyczne u obu graczy, tj. jeśli obaj gracze jadą koło siebie, to u obu widać, że drugi truck jest obok a nie za. Tak więc zajechanie drogi komuś skończy się równie boleśnie dla nas.

Czy coś na nowej synchronizacji ucierpiało? Bo w filmie Wujka Bohuna mówiliście że możecie poprawić tę synchronizację widoczności w lusterkach ale kosztem czegoś tam.

Link to comment
Share on other sites

Nie czytalem wszysktich komentarzy ale:

Martwi mnie to ,ze te skody to są na plikach ciężarówki xD

Widać ,że waga,fizyka,nawet dzwięki rodem z ciężarówki.

Widać to było po zachowaniu na poboczu,jak podbilo prawe kola naprzyklad.

Tak samo przyspieszenie. Ledwo doganial te ciężarówki.

Do tego te dzwięki xD

Ogólnie,sam model też słaby.

Wiadomo,dzwięki ciężko zrobić,no ale mogli pozmieniac pare parametrów żeby fizyka bardziej jak w osobówce wygladała.

Ps. nie wiem jak u was ale u mnie najbardziej popularne są kijanki.WIęc nie wiem czemu akurat skoda. Moze dlatego ze autor sciagnal gotowy model ? xD

Oteksturować go to 5 minut roboty.

A nawet samo wymodelowanie to dla mnie tydzień maks.

wrzucasz fotki auta z każdej strony,znasz dobrze program to jak mowilem nieduzo,potem tylko render, konwert i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

Nie czytalem wszysktich komentarzy ale:

Martwi mnie to ,ze te skody to są na plikach ciężarówki xD

Widać ,że waga,fizyka,nawet dzwięki rodem z ciężarówki.

Widać to było po zachowaniu na poboczu,jak podbilo prawe kola naprzyklad.

Tak samo przyspieszenie. Ledwo doganial te ciężarówki.

Do tego te dzwięki xD

Ogólnie,sam model też słaby.

Wiadomo,dzwięki ciężko zrobić,no ale mogli pozmieniac pare parametrów żeby fizyka bardziej jak w osobówce wygladała.

Ps. nie wiem jak u was ale u mnie najbardziej popularne są kijanki.WIęc nie wiem czemu akurat skoda. Moze dlatego ze autor sciagnal gotowy model ? xD

Oteksturować go to 5 minut roboty.

A nawet samo wymodelowanie to dla mnie tydzień maks.

wrzucasz fotki auta z każdej strony,znasz dobrze program to jak mowilem nieduzo,potem tylko render, konwert i gotowe.

Kuźwa chłopie, weź od razu stąd wyjdź. Nie dość, że ktoś odwalił kawał dobrej roboty to jeszcze narzekasz jakby to była modyfikacja przeciętnego Kowalskiego.

Ty w ogóle wiesz jak robi się modele i dodaje się je do gry? Bo na moje oko to jesteś z tego zielony. Modelowanie owszem może i tydzień ale jak ktoś nie ma życia poza komputerem.

Także siedź cicho i ciesz się że w ogóle ktoś się podjął to zrobić za darmo.

  • Upvote 3

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Ps. nie wiem jak u was ale u mnie najbardziej popularne są kijanki.WIęc nie wiem czemu akurat skoda. Moze dlatego ze autor sciagnal gotowy model ? xD

Oteksturować go to 5 minut roboty.

A nawet samo wymodelowanie to dla mnie tydzień maks.

 

Czekam na fotki zrobionego jednego boku "kijanki" Masterze Zmodelera, 3dsmaxa czy innego AutoCada. :wacko:

 

Fizyka auta jest jeszcze nie skończona, zresztą ta gra traktuje o ciężarówkach nie o autach, więc napisanie fizyki dla pojazdu który waży ułamek masy ciężarówki i komentowanie tego jako słabe, jest nie na miejscu :angry:.

eXGGTCM.gif


Tylko MAN

Link to comment
Share on other sites

Skoda to bardzo dobry wybór. Gra czeska, wyjątkowa spedycja skody w grze.

Admini prócz monotonnej pracy, bedą mieli element rozrywki który urozmaici im pracę.

Fizyka jak już wspomniano do poprawki.

Jeśli to mozliwe warto by wyłączyć system uszkodzeń, by admini byli nie zniszczalni.

Fajnie byłoby umożliwić adminom wybór malowania z innych krajów EU. Tak forma utożsamienia się ze swą narodowości :)

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Potocznie można nazywać jak się chce, ale gdyby deweloperzy użyli nazwy "Skoda" jako nazwa dla tego samochodu mogłyby być kłopoty licencyjne.

Pewnie zrobili to, żeby nie pociągnęli ich za korzyści majątkowe (donacje) przez wykorzystywanie rzeczy bez praw autorskich do nich.

Nie wiem czy można tak traktować donacje, ale chyba lepiej dmuchać na zimne niż później chodzić po sądach.

  • Upvote 1

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Ty w ogóle wiesz jak robi się modele i dodaje się je do gry? Bo na moje oko to jesteś z tego zielony. Modelowanie owszem może i tydzień ale jak ktoś nie ma życia poza komputerem.

Także siedź cicho i ciesz się że w ogóle ktoś się podjął to zrobić za darmo.

Hehe fake info.

Już 5-6 lat temu robiłem swoje modele,teksturowałem, potem konwertowałem itd. Na przyklad do farminga od ciągników po hol itd.

Robiłem też projekty innych rzeczy w 3d ja kbudynki etc.

Tak,wydalem sporo takich rzeczy,za które nawet admin najpopularniejszego forum do tej gry mnie zabnowal,bo tez mial podobny projekt,ale byłem szybszy.

A z filmu ogólnie wynika ,że to model podmieniający ciężarówke,(widać po fizyce) więc skoro tylko wymodelował ten ktoś i zastąpił to za cieżarówke,to z chęcią poznałbym nad czy on jeszcze pracuje..... Jeżeli nad fizyką to spoko,ale wystarczy ogarnać podwozie(tam jest waga i inne dane odpowiadające za prowadzenie)

Wiec prosze bez spiny ,że nie umiem.

A i proszę wyjść z cebulowym podejściem ,skoro uważasz ze jest to zle zrób lepiej. Typowa cebula,która myśli ,ze nie można nic ocenić,jeżeli nie potrafi się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.