Jump to content

Konwój Świąteczny


Recommended Posts

Może i nie mogą, ale jak znam życie jakieś randomy się znajdą i co wtedy? Będziecie ich gnębić czy starać się do administracji aby ich wyrzuciła bo jadą z tyłu (zakładając najoptymalniejszy scenariusz zachowania randomów).

Z tego co widać wyżej, to jedzie z nami firma, gdzie jest dwóch (aktywnych) adminów ;) . Poprzedni konwój, gdzie było około 100 osób "Na spontanie EDYCJA III" wypadł znakomicie! :)

Link to comment
Share on other sites

8. Zakaz wyprzedzania Firm przez osoby trzecie (gracze nie należący do żadnej z obecnych Firm w tym konwoju).


 


Chwila... Mam rozumieć, że jeżeli będę w tym czasie grał solo i podczas mojej podróży natknę się na jakimś odcinku drogi na ten konwój, jadący prawdopodobnie max 80-90 km/h to za najzwyklejszy na świecie manewr wyprzedzania zostanę ukarany?

Link to comment
Share on other sites

Regulamin tyczy się firm biorących udział w Konwoju, a jeśli nie bierzesz udziału to obowiązuje Cie regulamin w grze.

Stronę wcześniej dwie osoby napisały, że osoby niezrzeszone nie mogą brać udziału w konwoju. Ty piszesz, że regulamin jest dla firm (firm - słowo klucz), natomiast punkt 8 wspomina o zakazie wyprzedzania konwoju przez osoby trzecie. Skoro w konwoju mogą jechać jedynie osoby należące do firm, to rozumiem że te "osoby trzecie" to osoby niezrzeszone a więc jednocześnie nie biorące udziału w konwoju. Widzisz teraz o co mi chodzi? Stąd moje wątpliwości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

8. Zakaz wyprzedzania Firm przez osoby trzecie (gracze nie należący do żadnej z obecnych Firm w tym konwoju).

Skoro tylko firmy i ich kierowcy moga brac udzial w konwoju, a "randomy" nie, to ten punkt oznacza ze kazdy kto nie jedzie w konwoju ma zakaz wyprzedzania, co juz jest lekkim naduzyciem ze waszej strony. Usuncie lub poprawcie ten punkt.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8. Zakaz wyprzedzania Firm przez osoby trzecie (gracze nie należący do żadnej z obecnych Firm w tym konwoju).

 

 

Skoro tylko firmy i ich kierowcy moga brac udzial w konwoju, a "randomy" nie, to ten punkt oznacza ze kazdy kto nie jedzie w konwoju ma zakaz wyprzedzania, co juz jest lekkim naduzyciem ze waszej strony. Usuncie lub poprawcie ten punkt.

przesada to mało powiedziane... Jak w ogóle można użyć takiego punktu.??? to mam rozumieć że jak spotkam konwój i wyprzedzę go to dostane bana chore i żałosne oraz i*****cz** tyle w temacie. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.