Jump to content

World of trucks co to takiego?


Banasiu

Recommended Posts

Czesc, czasem pojawiaja mi sie jakies screeny w grze, czasem ktos pisze o tym a ja w zasadzie nie wiem nawet co to jest ten caly World of trucks. Na forum probowalem szukac ale tez jakos nie moglem znalezc. Moglby mi ktos w kilku zdaniach to opisac?

Link to comment
Share on other sites

World of Trucks - portal internetowy stworzony przez SCS. Po polaczeniu profilu w grze z kontem z portalu WoTr mozesz miec swoj avatar, tablice rejestracyjna, dzielic sie zdjeciami z gry, a od patcha 1.22 takze przyjmowac zewnetrzne kontrakty - statystyki z nich beda widoczne na Twoim profilu WoTr.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie w dzienniku zrobiłem skrypt, dzięki któremu paliwo jest wyliczane podstawie obecnego średniego spalania ;) A SCS raczej tego nie zmieni :P

Co do WOT'a, to dodam jeszcze, że po rejestracji otrzymujesz za darmo kod na lakiery metaliczne(DLC Metallic Paint Jobs Pack) oraz Twoje screeny z gry są tam przesyłane - jeśli zgarniesz dużo polubień, to może się on pojawić na ekranie ładowania :)

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie w dzienniku zrobiłem skrypt, dzięki któremu paliwo jest wyliczane podstawie obecnego średniego spalania ;) A SCS raczej tego nie zmieni :P

 

 

 

Co do pierwszej czesci, to wyliczanie sredniego spalania na podstawie sredniego spalania a nie realistycznego, falszuje obraz umiejetnosci kierowcy i utrzymuje srednie spalanie na stalym poziomie :) No ale trzeba sobie jakos radzic :)  Co do drugiej czesci, to scs wypuscil te ladunki w WOT i bedzie to zapewne rozwijal i mozna zglaszac bledy na forum scs'u, co na pewno pomoze w rozwoju tej nowej funkcji :) 

Link to comment
Share on other sites

Sorki za OT ale te cale ladunki z WOTa sa calkowicie( poki co ) bezuzyteczne w vs-kach :/ Przy oddawaniu raportow z WOT na myvtc gdzie zalaczamy ss z wykonanego zlecenia brakuje ilosci spalonego paliwa :/ Mam nadzieje ze to szybko poprawia :)

No właśnie to najbardziej boli jeżeli chodzi o te ładunki. Bo sama idea jest jak najbardziej na plus.

Coś czuję, że w większości firm zostanie wniesiony zakaz oddawania ładunków z takim SS.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie przestrzeglem przed oddawaniem poki co takich ladunkow :) Idea fajna, ale trzeba bylo by dopracowac kilka rzeczy jak np. by te kontrakty opiewaly na okreslona ilosc ladunkow dla np. jednej firmy i pozniej mozna bylo by podpisac nowy kontrakt z inna firma :) Moim zdaniem az tak trudne to nie jest by cos takiego zrobic a wprowadza ciekawy aspekt ekonomi do samej gry i daje vs-ka wieksze pole manewru. Wtedy zatrudniony pracownik moglby wybierac czy bedzie chcial jezdzicw firmie na dowolnych zleceniach czy na kontraktach :) Opowiadac o mozliwosciach rozwoju samego wota mozna godzinami bo potencjal jest zauwazalny ale jak scs go wykorzysta to sie okaze :)

Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszej czesci, to wyliczanie sredniego spalania na podstawie sredniego spalania a nie realistycznego, falszuje obraz umiejetnosci kierowcy i utrzymuje srednie spalanie na stalym poziomie :) No ale trzeba sobie jakos radzic :)  Co do drugiej czesci, to scs wypuscil te ladunki w WOT i bedzie to zapewne rozwijal i mozna zglaszac bledy na forum scs'u, co na pewno pomoze w rozwoju tej nowej funkcji :)

Dokładnie, trzeba sobie jakoś radzić, a ta metoda daje najbardziej prawdopodobny wynik ;)

Musieli mieć jakiś powód, by nie wstawić tam spalania, więc powrót do niego nie będzie raczej taki łatwy, jak to mogło by się wydawać

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, trzeba sobie jakoś radzić, a ta metoda daje najbardziej prawdopodobny wynik ;)

Musieli mieć jakiś powód, by nie wstawić tam spalania, więc powrót do niego nie będzie raczej taki łatwy, jak to mogło by się wydawać

Spoko, poki co to dopiero poczatki i skupili sie na liczeniu tonazu, dystansow itd. Mysle ze systematycznie beda przybywac nowe staty. Jesli pomina spalanie, to tez mozna ich pkt widzenia zrozumiec. Nie wszyscy zwracaja uwage na eko jazde, choc niektore vs-ki uwazaja to za priorytety:) Pozostaje czekac, czekac i jeszcze raz czekac :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli tego spalania nie poprawia to będzie d... Za przeproszeniem jesli chodzi o vski

Myślałem ze poprawili. Bo Volvem nie mogłem zejść poniżej 30/100 a teraz bez problemu schodzi nawet na 27/100

Pożyjemy - zobaczymy.

Osobiście chciałbym ogromnego rozbudowania gry jak np kontrola vs'ki poprzez grę i do tego ogromne api do wykorzystania na swoich stronach ;)

Taki tam fanatyzm informatyka :)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

To co Ty byś chciał to zapewne kropla w morzu tego co ja bym chciał :D

Jesli tego spalania nie poprawia to będzie d... Za przeproszeniem jesli chodzi o vski

Myślałem ze je poprawili bo Volvem spalanie nie schodziło poniżej 30/100 a teraz bez problemu idzie na 26,27/1000

/ Merged. /PatrycjaPL

Link to comment
Share on other sites

Zauwaz ze zlecenia zaleza od miasta docelowego poprzedniego kontraktu. Wiec musisz sprawdzic z kims kto "jest" w tym samym miescie ;) wydaje mi sie ze sa zalezne od serwera - jak na razie umiejetnosci nie wplywaja na zlecenia online

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.