Jump to content

Program do nagrywania


Pawciosek

Recommended Posts

Mam ochotę nagrywać moje trasy ponieważ gdy nie nagrywam dzieją się rzeczy dziwne na drogach.Problem jest natomiast taki że nie znam żadnych dobrych darmowych programów to nagrywania bym prosił o jakieś programy i poradnik jak się je wykorzystuje.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi pod tym postem Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś używa Overwolfa,to polecam pobrać wtyczke do nagrywania z appstore. Klikami wybrany przycisk,i zapisuje sie obraz w wybranych przez nas ustawieniach. Klikamy kiedy chcemy bez zbednego właczania programu(jako ze to wtyczka do overwolfa) to malo nam obciąża komputer,przez co tracimy malo fps.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie polecam OBS (Open Broadcaster Software). Możesz nim nagrywać i streamingować. Dodatkowo ma tzw. overlaye, czyli takie dodatki jakie możesz nakładać na wyjściowy obraz.

Co najważniewjsze - program jest darmowy!

  • Upvote 1

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już ktoś wyżej wspomniał - GeForce Experience i opcja Shadowplay. Oczywiście dla posiadaczy nvidii od 660 wzwyż. Zaletą jest możliwość nagrywania w tle i zapisywania ostatnich kilku minut tak żeby nie zasyfiać dysku, tylko w przypadku jakiegoś zdarzenia zapisać ostatnie kilka wybranych minut.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Osobiście używałem dość długo programu Action, niestety ale zacząłem mieć z nim małe problemy i niestety musiałem przejść na OBS i póki co jestem zadowolony z programu, co jest plusem to nagrania praktycznie nic nie zajmują miejsca a przy tym zachowują naprawdę dobra jakość full hd. Tak więc słówek podsumowania, używałem actions jak i obs-a i oba te programy jak najbardziej polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli posiadasz kartę graficzną nVidia, to polecam ShadowPlay, w przypadku innego producenta pobierz Plays.tv ;)

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie shadowplay'a warto dodać, że w przypadku tego programu nagrywanie jest w formacie mp4/h.264, czyli o dobrym stosunku rozmiaru do jakości oraz jest zmniejszony narzut na cpu, co w słabszych konfiguracjach niweluje spadki fps w porównaniu do innych programów.

 

 

Dokładnie.

A ja dodam, że formatu H.264/MPEG-4 używa się w średniozaawansowanych i profesjonalnych produkcjach filmowych, 

  • Upvote 1

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.