Jump to content

Podświetlenie kabiny z tyłu ciężarówki


PszenŻyto

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Podświetlenie kabiny z tyłu ciężarówki

Opis Sugestii:Ostatnio dużo myślałem o tym jakby to fajnie było mieć podświetlenie na kabinie z tyłu ciężarówki tzw.ledy z tyłu kabiny.Ostatnio widziałem na singleplayer mod taki który dodaje te modyfikacje i miałem nawet okazje przetestować to i przyznaje że wygląda to bombowo.

Przykładowe obrazkihttp://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1c89d1712e30e17c

                                         http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/70UjGLAmtOULi194n2cDvlCOXlsWrB

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myśle że to by była fajna modyfikacja i nie tylko mi sie spodoba.Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się nie obraził gdyby coś takiego powstało, nawet jeśli by wykorzystywało oryginalne modele ledów z gry.

Zmienić tylko flare na czerwoną i tyle.

W sumie to możnaby zrobic moda dedykowanego do MP:

Całe ospoilerowanie mogłoby mieć np. 15 slotów na cały tył. Po pięć na boczne owiewki i pięć na górną.

eXGGTCM.gif


Tylko MAN

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się nie obraził gdyby coś takiego powstało, nawet jeśli by wykorzystywało oryginalne modele ledów z gry.

Zmienić tylko flare na czerwoną i tyle.

W sumie to możnaby zrobic moda dedykowanego do MP:

Całe ospoilerowanie mogłoby mieć np. 15 slotów na cały tył. Po pięć na boczne owiewki i pięć na górną.

A przystosowanie do kolejnych wersji? To nie jest tak hop siup i jest gotowe ;) No i pytanie kto by takie coś zrobił? ;)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Dodanie kilku slotów na akcesoria to nie jest mnóstwo roboty.

Nie moduje ETS'a ale wiem mniej więcej co jak się robi.

 

No może i tak, ale znając życie pomysł pójdzie do śmietnika dopóki nie będzie bety ;) Wymiana flar w modelu ledów na czerwone, dodanie punktów montażu od KAŻDEJ ciężarówki, definicje i dopisanie poszczególnych części do slotów... niby nic takiego, ale jednak troszkę się tego uzbiera :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Cały problem w tym, że teraz dodamy, wszystko będzie działało pięknie. A potem? SCS wydaje nową wersję w której w każdej ciężarówce są pewne zmiany. I wszystko trzeba robić od nowa. Dużo czasu się przez to marnuje, a wy musicie dłużej czekać na wsparcie multiplayera na nową wersję. 

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.