Jump to content

Zapadnięcie się ciężarówki


quutii

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji: 0.2.0.3.4

Używany kontroler: Logitech Driving Force GT

Informacje o błędzie: W strefie no collision (Rostock) moja ciężarówka się zapadła pod tekstury i złapała olbrzymie uszkodzenia, włącznie z towarem.Ja wyjeżdżałem z portu, inna osoba wjeżdżała i doszło do takiej sytuacji. Po odpaleniu MP ponownie ciężarówka jest dalej w takiej samej pozycji :/

Jak odtworzyć błąd: Brak pomysłu

Screenshoty/filmy: 

post-56795-0-91620700-1447930015_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Zdarza się to podczas gdy ktoś jest w Tobie podczas wyjeżdżania ze stref bez kolizji. Zależnie od sytuacji możesz się zapaść, wystrzelić, komuś tak zrobić, a zdarza się że jedynie lekko popchnie jedną ciężarówkę bez żadnych uszkodzeń.

Rozwiązaniem byłoby wykrycie kolizji dwóch aut w strefie bez kolizji i po takim wyjeździe zostawić ją włączoną aż ciężarówki się nie rozdzielą. Widocznie nie jest to dość łatwe do zaimplementowania, bo w przeciwnym razie już dawno byśmy to mieli.

Rozwiązaniem dla Ciebie jest jedynie teleport do serwisu (f7+enter) albo wczytanie poprzedniego save'u.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.