Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0.3.4 została wydana.


Recommended Posts

Oba serwery są zapełnione  :lol:  Na steamie ets2 grają ponad 21k graczy online...

 

Etid. No to mamy trzeci serwer :D

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A ja zrezygnowałem z jesieni bo po każdym uruchomieniu gry muszę robić reset ekonomii bo nie mam ładunków.

Tak się dzieje po pewnym czasie gdy grałes w mp i nie uruchamiałeś gry. Dzieje się tak z prostego powodu. Gdy grasz w ets2 przy rożnych wydarzeniach gra losuje ci ładunki. Każdy ładunek ma zapisany czas wygaśnięcia. Jak wiemy czas w mp leci nie ustannie do przodu. Po pewnym czasie w mp minie ostatnia sekunda wygaśnięcia naszych ładunków. Samo włączenie gry nie powoduje resetu ekonomi więc zostajemy z pustą listą zleceń.

Jedyne rozwiązanie w takiej sytuacji to wymusić reset ekonomi lub dokonać synchronizacji ładunków na mojej stronie :) (www.ets2sync.com). Wtedy mamy pewność że do następnego piątku będziemy mieć listę zleceń, pod warunkiem że gdzieś międzyczasie gra nie wykona wam resetu ekonomi. Ale wtedy zawsze znów możecie wykonać synchro i wracacie do gry :)

  • Upvote 1

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.