Jump to content
  • 0

Zbyt mało FPS gdy Pełno ludzi ( miasto )


Buya

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Silnik na którym jest zbudowany ETS2 nie jest przystosowany do gry sieciowej. Tak więc niestety, ale lagi póki co będą. Developerzy modyfikacji planują w przyszłości dodać opcję wyłączenia niektórych elementów Multiplayer'a które wymagają synchronizacji takich jak modele kierowców, dźwięki silników czy światła ostrzegawcze także FPS'y powinny nieco urosnąć :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Również posiadam ten procesor ale inną kartę graficzną (GTX260), zawsze gram na ultra i gdy byłem w Rotterdamie zrobiłem eksperyment - na ultra miałem 4 fps-y a po zmianie grafiki na minimum 5 fps-ów. Więc jak widać nie jest to wina sprzętu ;)

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Również posiadam ten procesor ale inną kartę graficzną (GTX260), zawsze gram na ultra i gdy byłem w Rotterdamie zrobiłem eksperyment - na ultra miałem 4 fps-y a po zmianie grafiki na minimum 5 fps-ów. Więc jak widać nie jest to wina sprzętu ;)

hehe :) no to mam problem rozwiazany  Ja musze i tak wymienić karte graficzną bo np w Diablo 3 gram i nagle ścinka ( ekran jak szachownica ) i musze komputer resetować... Dysk twardy wymieniony, teraz Grafika a później zasilacz albo na odwrót ale to w późniejszym czasie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hehe :) no to mam problem rozwiazany  Ja musze i tak wymienić karte graficzną bo np w Diablo 3 gram i nagle ścinka ( ekran jak szachownica ) i musze komputer resetować... Dysk twardy wymieniony, teraz Grafika a później zasilacz albo na odwrót ale to w późniejszym czasie ;)

 

Polecam zaktualizować sterowniki do Twojej grafiki.

 

Strona producenta: http://support.amd.com/en-us/download

 

Ostatnia najświeższa wersja Catalyst dla tej karty to: 13.9

 

MOŻE, ale nie musi poprawić wydajności oraz "szachownicy" w Diablo. Co do niskiego poziomu fps, to myślę, że chyba wszyscy się z tym zmagamy i 10 klatek na sekundę przy 30 graczach to wartość dość "normalna" dla przeciętnego komputera. Cóż zrobić, może to się kiedyś poprawi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Polecam zaktualizować sterowniki do Twojej grafiki.

 

Strona producenta: http://support.amd.com/en-us/download

 

Ostatnia najświeższa wersja Catalyst dla tej karty to: 13.9

 

MOŻE, ale nie musi poprawić wydajności oraz "szachownicy" w Diablo. Co do niskiego poziomu fps, to myślę, że chyba wszyscy się z tym zmagamy i 10 klatek na sekundę przy 30 graczach to wartość dość "normalna" dla przeciętnego komputera. Cóż zrobić, może to się kiedyś poprawi.

Mam aktualne sterowniki ;) dla mnie to Albo zasilacz nie wytrzymuje napięcia albo poprostu Karta graficzna jest już do wymiany, bo troche ma już

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.