Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wydarzenia w Francji- Paryż


BAKERPK [PL] [ENG]

Recommended Posts

Myślałem że będę żył w czasach spokojnych, ale z tego co widzę to czym dłużej się żyje tym gorzej, wnioskuje chociażby z opowieści rodziców jak to kiedyś fajnie było...

To co się dzieje we Francji jak dla mnie jest nie do pojęcia, ale najwidoczniej trzeba będzie się przyzwyczajać do takich warunków.

EDIT: Co do ropy... Poparzcie chociażby ile same samochody amerykańskie chlają paliwa, a to tylko jeden przykład tego na co USA potrzebuje sporawe ilości ropy.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Myślałem że będę żył w czasach spokojnych, ale z tego co widzę to czym dłużej się żyje tym gorzej, wnioskuje chociażby z opowieści rodziców jak to kiedyś fajnie było...

To co się dzieje we Francji jak dla mnie jest nie do pojęcia, ale najwidoczniej trzeba będzie się przyzwyczajać do takich warunków.

EDIT: Co do ropy... Poparzcie chociażby ile same samochody amerykańskie chlają paliwa, a to tylko jeden przykład tego na co USA potrzebuje sporawe ilości ropy.

 

Jeżeli ktoś nie zlikwiduje IS to dalej będą takie akcje jak ta we Francji. Co z tego że Putin tam wysłał swoje wojska jak i tak to nic nie daje. Jeżeli ktoś nie zrobi z nimi porządku to będzie naprawdę coraz gorzej.....

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko Ty chyba zaczniesz nosić broń przy sobie.

Ja jestem jak najbardziej za tym, by ludzie mogli nosić broń.

Wyobraźcie sobie. 4 terrorystów wchodzi do sali gdzie bawi się 1500 osób i biorą 100 zakładników. Jak myślicie gdyby chociaż 10% osób miało przy sobie broń ile byłoby ofiar? Myślę, że 4. Ale o tym możemy pomarzyć przecież bezbronnym społeczeństwem łatwiej się rządzi. Psychole zawsze znajdą dostęp do broni, a niewinni ludzie mogą tylko ustawić się w kolejkę i czekać na kulkę od fanatyka religijnego. Gdyby islamiści podskakiwali np. w Teksasie zostaliby podziurawieni zanim zdążyliby krzyknąć swoje " allahu akbar ".

Link to comment
Share on other sites

Czekam tylko na to kiedy w końcu usłyszę w tv że państwo is zostało zbombardowane i nikt nie przeżył..... może się jeszcze tego doczekam.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

jakby ktos nie zauwazyl to amerykanska gospodarka utrzymuje sie glownie z produkcji broni itp. dla ameryki sila napedowa sa konflikty zbrojne i jak widzimi im pokoj nie jest na reke. Zimna wojna z rosja, chinami, korea, wietnamem itd. Moze okazuje sie ze nie terrorysci sa najwiekszym zagrozeniem a wlasnie amerykanie ? Ja nigdy nie uwazajem ze dobre stosunki a amerykancami dadza naszemu krajowi jakies wielkie profity. Wysluzone f16 ktorymi nikt w polsce nie latal to byl jeden z przykladow na pokazanie jak ameryka robi sobie z nas jaja. Wysylamy za kraj ktory ma nas w du...zolnierzy ktory powinni chronic nasze granice a nie reprezentowac ameryke ktora do tej pory nie zdjela wiz dla naszych obywateli. 

Link to comment
Share on other sites

To co tu wkleiłeś jest śmieszne. Dzikus gwałcący kobiety i podżynający gardło też zna się na psychologii? Precz z lewacką propagandą, którą właśnie tu umieściłeś, imigranci to nic dobrego. Gdyby potrafili się zachować to ok, ale nie potrafią.

 

Nigdy nie poznamy prawdy, to co wkleiłem to jedna z wielu teorii.

I nie uogólniajmy, "dzikus" gwałcący kobiety i podrzynający* gardło nawet nie mógłby być żołnierzem ISIS, a prędzej po prostu przyjechał do Europy żeby nic nie robić i żyć na socjału z podatków Europejczyków. 

Ci co są powiązani z Państwem Islamski są bardzo dobrze obeznani i to nie są żadne dzikusy, a raczej "wykształceni barbarzyńscy". Najprawdopodobniej ich struktury się hierarchiczne i bardzo rozbudowane, więc ci mniej istotni idą na pierwszy front, czyli jako wysadzający się żołnierze-kamikadze "w imię Allaha". Lewant czerpie korzyści ze sprzedaży ropy naftowej, gazu ziemnego, handlem ludźmi i o dziwo mają przemysł. W mojej ocenie jest to nieformalne państwo, gdzie na czele takiego tworu stoją ludzie, którzy prawdopodobnie są bardzo dobrze wykształceni, mają szeroką wiedzę na temat świata i wiedzą, co, gdzie i jak uderzyć. Żeby taka organizacja funkcjonowała i przynosiła dochód oraz przygotowywać się ciągle do następnych ataków zbrojnych potrzebna jest bardzo dobra logistyka, zaplecze i planowanie.

Patrzenie na Arabów, Syryjczyków, Jemeńczyków, Egipcjan współczesnych i tym podobnych, czyli "ciapatych" przez stereotypy również jest zgubne i to można porównać do ślepej polityki proimigranckiej Unii Europejskiej. 

Nie możemy popadać ze skrajności w skrajność, potrzebne jest Nam racjonalne i trzeźwe myślenie. Pamiętajmy również, że nie wszyscy muzułmanie to zamachowcy i nie wszyscy uchodźcy przyjeżdżają, np: do Polski żyć z socjału. 

 

P.S. Wytłumaczy mi co to jest "lewacka logika" albo "lewacka propaganda"? Ciągle się z takimi pojęciami spotykam na internetach, zwłaszcza z ust młodych wyborców Korwina. I ni chuja nie wiem co to jest. :P

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

I dzikus i terrorysta krzywdzi niewinnych ludzi.Lewacka logika w tym przypadku polega na tym, że nawet gdyby zabili im rodziny, to utrzymywaliby, że musimy pomagać, vo są też dobrzy muzułmanie. Niestety, ale jeśli jest zagrożenie, to politycy powinni dbać pezede wszystkim o dobro obywateli swojego kraju, a tym biednym muzułmanom można pomagać u nich. Poza tym cały paradoks polega na tym, że biedni są zabijani tam, a Ci którzy przyjeżdżają do nas się radykalizują i są przeciw nam. Przeciw tym od których dostają pomoc. Nie wątpię w to, że są wśród imigrantów dobrzy ludzie, ale dla bezpieczeństwa europy lepiej żeby granice były zamknięte. Nie trzeba ich tu przyjmować by pomagać, a niestety niedługo mogą zacząć się prześladowania muzułmanów. I co wtedy? Wybacz, że trochę chaotycznie, ale jestem poza domem.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Dlatego winę za to ponoszą także politycy. USA chciało wprowadzić tam demokracje i wybili tych którzy trzymali terrorystów za morde, a UE postanowiła wprowadzić nam multikulti by było kolorowo i bogato kulturowo. Oni są współwinni temu i mają krew na rękach. Mam nadzieję że w końcu doczekamy się rozsądnych polityków, którzy zrobią porządek chociaż to nie będzie teraz proste.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obecnie jedyny kraj z trzeźwym politykiem to Węgry ze swoim Orbanem, który powiedział wporst że problem imigrantów to tylko i wyłacznie problem niemców bo, naobiecywali im gruszek na wierzbie a teraz próbują wepchnąć innym krajom to nad czym stracili kontrole. Generalnie celem EU od dawna było: wynarodowienie, czyli wymieszanie ludzi z różnych krajów i kultur. Zatracenie wartości patriotycznych, już w szkole, teraz nie mówi się: Jestem Polakiem tylko Jestem Europejczykiem.  

  • Upvote 1

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reasumując co do całej tej śmiesznej polityki międzynarodowej....Gdyby Stany Zjednoczone nie widziały swojego własnego interesu w całym tym "układzie terrorystycznym " sami by zlikwidowali tą całą szajkę brudasów z kozami przy bokach w kilka tygodni.Lecz prawda jest taka ,że dopóki ,dopóty cały ten burdel na kółkach jest finansowany i wspierany wszelako militarnie to coraz bardziej będą się kształtować zarysy chaosu i barbarzyństwa na całym świecie nie zależnie czy jesteś taki a nie inny....

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Reasumując co do całej tej śmiesznej polityki międzynarodowej....Gdyby Stany Zjednoczone nie widziały swojego własnego interesu w całym tym "układzie terrorystycznym " sami by zlikwidowali tą całą szajkę brudasów z kozami przy bokach w kilka tygodni.Lecz prawda jest taka ,że dopóki ,dopóty cały ten burdel na kółkach jest finansowany i wspierany wszelako militarnie to coraz bardziej będą się kształtować zarysy chaosu i barbarzyństwa na całym świecie nie zależnie czy jesteś taki a nie inny....

Masz rację ale dodajmy też gdyby nie brudasy i ich pomysły to by nie doszło do stworzenia is i obyło się od wojen i ataków terrorystycznych. Bo to wszystko ich winna 

Link to comment
Share on other sites

Masz rację ale dodajmy też gdyby nie brudasy i ich pomysły to by nie doszło do stworzenia is i obyło się od wojen i ataków terrorystycznych. Bo to wszystko ich winna 

No niestety.My na rozwój sytuacji póki co nie mamy większego wpływu.Do Polski tak szybko jeszcze nie przyjadą , choć powoli napływają w małych grupkach...

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

sami sobie winni, mogli nikogo nie wpuszczac, a teraz placz... na szczescie u nas socjal istnieje tylko teoretycznie, wiec sie nie pchaja, zreszta nie ma gdzie zamachow robic, chyba, ze na wiejskiej :D

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejna teoria: Rosja finansuje islamistów z ISIS do rozbicia Europy oraz pociąga za wszystkie sznureczki w Syrii i na Bliskim Wschodzie, gdyż nie pozwolono jej poszerzyć strefę wpływów na całą Ukrainę.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Kolejna teoria: Rosja finansuje islamistów z ISIS do rozbicia Europy oraz pociąga za wszystkie sznureczki w Syrii i na Bliskim Wschodzie, gdyż nie pozwolono jej poszerzyć strefę wpływów na całą Ukrainę.

Aktualnie Rosja bombarduje ISIS dzień w dzień.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Z kumplami już rozmawialiśmy... Do Putina, niech pyknie jądrową i po sprawie z gnojkami. Poza tym nie wiem, czemu niby imigranci atakują i wysadzają kraje europejskie, zamiast bronić swojego kraju. Przez ten czas, który zmarnowali płynąc do EU i rozpierniczając się w centrach miast tak jak to zrobili we Francji, już dawno mogli rozpierniczyć się u siebie, przecież co to za różnica czy aktywuje bombe na sobie w EU czy w swoim kraju?

 

Ktoś wcześniej napisał o konwoju z tej "okazji"... angielskie ETR  takie coś zorganizowało :P z lekka się zaśmiałem, bo jak dla mnie to już lekka przesada, no ale co ja tam wiem :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś ogarnia kim był taki człowieczek jak Nostradamus, ale po tym artykule (http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439) włos jeży się na głowie ;) Oczywiście nie siejmy paniki :D Ale zachęcam do zapoznania się. 

Przepowiednie tego pana dla Polski są akurat dobre. :D Ominie nas wojna religijna, zjednoczymy kraje słowiańskie podbijemy ruskich i będziemy potęgą w europie :D Tylko martwi mnie ta katastrofa z kosmosu, która zaleje północ kraju. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.