Jump to content

Wydarzenia w Francji- Paryż


BAKERPK [PL] [ENG]

Recommended Posts

Ehem, na własną odpowiedzialność wpuścili to ścierwo do kraju to teraz mają. Wiadomo szkoda tych ludzi, ale taka ich mentalność to tak mają. Polacy też np. nie biorą pod uwagę Historii, która lubi zataczać koło. Także nas też czeka powrót historii jak nas reszta świata ... w tyłek. Takie moje zdanie.

  • Upvote 10
Link to comment
Share on other sites

Ja tu widze tylko jedno wyjście albo na ulice wyjdzie wojsko i zacznie  z nimi walczyć albo ten kraj zginie . Myślę że jeszcze troche i u niemca będzie to samo .

U nas jest o tyle dobrze że ciapaty nie przyjdzie tu mieszkać bo jak gdzieś czytałem nie wyobrażają sobie życia za 300 ojro

Link to comment
Share on other sites

Tez mnie to jakoś nie interesuje ze się potoczyło tak a nie inaczej, ale mam tylko nadzieje że Polacy się nie dadzą, i będą walczyć tak jak to było w historii, i że ani Niemiec ani Rusek czy inny Turek nie zagrozi naszemu społeczeństwu i naszym rodzinom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pewnie. Kondolencje, wirtualne znicze i statusy na facebooku. Na tyle stać cipkowatych europejczyków. Chwilę się poużalamy, a za tydzień już nikt nie będzie pamiętał tych ofiar gdy kolejny brudas zgwałci dziecko, zdemoluje miasto czy wysadzi się w kinie.Nie mówię, że nie szkoda mi tych ludzi, bo to wielka tragedia, ale czasu na przebudzenie mieli sporo, sygnały też były. Ich zafascynowanie multikulti i śmieszna poprawność polityczna zbiera teraz żniwa. I będzie zbierać dalej, bo na stanowczą reakcje nikogo teraz nie stać.Pora się obudzić ludzie, albo obudzicie się z nożem przy gardle i bombą w dupie.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Każdego szkoda. Wiadomo zwykli cywile nie są niczemu winni...

Chociaż może, w jakimś stopniu?

Może jakby ktoś wyszedł na ulice, i stawił się tej pro-kulturowej polityce, to by to wszystko wyglądało, i nie ginęłoby tyle niewinnych osób ;).

Ale jak dobrze Panowie piszecie - tak teraz będzie wszędzie - chcieli brudasów, to będą mieli u siebie pełno brudu ;).

Pospamujcie sobie, wyżyjcie się - tylko proszę, abyście nie nadużywali przekleństw (łaciny) :) ...

  • Upvote 3

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

we Francji*

Niemcy polityki Merkel odnośnie uchodźców już mają dosyć, teraz czas na Francuzów. 

W sumie dziwi mnie to, że żaden genialny europejski polityk nie pomyślał  o tym, że przyjmując uchodźców przyjmują też terrorystów z Lewantu.

 

W sumie to teraz tak to działa:

 

Biblekoran.jpg

  • Upvote 1

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Oni o tym tak nie myślą, bo oni (politycy) są pro-kulturowo otwarci, i nie widzą całego zła w tym zerowym dobrobycie...

Oni chcą poszerzać kulturowo EU, ale niestety, są ślepi i nie widzą tego, że tylko samych siebie niszczą, a nic na tym nie zyskują ;)

  • Upvote 2

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

^ Taka prawda że oni wiedzą co się będzie działo ale mają na to wyrąbane, oni zgarną hajs i będą sobie spokojnie żyli, i wyjadą z kraju. A jak coś będzie nie tak to poślą swoich ludzi na wojnę, czyli wojsko(czyt. ludzie którzy nie mają z tym nic wspólnego) a potem będą się chwalić ile to oni krwi nie rozlali aby walczyć za pokój... Znowu najwięcej kasy zgarnie ten kto sprzedaje broń...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Patrząc po ilości imigrantów, to teraz w kolejce jest Szwecja, Niemcy lub Wielka Brytania, Szkoda ludności cywilnej, ale od wielu lat byli ostrzegani czym grozi wpuszczanie ludności o poglądach islamskich. Nie tak dawno oglądałem pare filmów własnie z Francji z przed iluś tam lat, Generalnie były już wtedy pochody anty-islamskie ale jak zwykle poprawne media nie nagłaszały tego bo obrażą kogoś o innych poglądach. Jest ich tam tyle że potrafią kompletnie sparaliżować miasto gdy chcą się pomodlić, a modlą się na ulicach.

  • Upvote 1

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak Rząd państwa był za przyjęciem imigrantów ..  ciapate sa juz wszedzie. Niedługo zamiast Kościołów bedą stać meczety. Ta unia jest do bani , zamiast jednoczyć panstwa to je kłóci i narzuca swoje widzi misie....

Blue-Trans Spedition


 


 


 


PE9Hw4n.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie mają to na co sami pozwolili, fakt żal tych ludzi co zginęli ale sami ich wpuścili do kraju, sami pozwolili na to by ciapaci łazili po ich ulicach, sami ciągle robili wszystko by ich nie urazić i nie pozwalali na obrażanie ich. Chcieli to mają i tyla. Mam tylko nadzieje że w Polsce tak nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko jedno ten świat to już naprawdę schodzi na psy. Otwórz my wszystkie granice dla brudasów niech robią sobie co chcą "bo oni są w trudnej sytuacji i w potrzebie" sranie w banie je***** anie. A kto mi pomoże jak będę w potrzbie nikt sami wojnę zaczęli to niech giną u siebie a nie ze in ludzie przez nich giną.

Tak jestem rasistą i dobrze się z tym czuje.

Za chwilę to zacznę z bronią chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Wcale sie nie zdziwie jak te ataki to tylko wierzcholek gory lodowej za ktora stoja zydzi !!! Nie zastanowilo was ze konflikt izraelsko palestynski nagle wycichl w mediach ? nigdzie sie o tym nie mowi a zawsze to byla jedna z goretszych stref. co tydzien byl news w mediach o walkach w strefie gazy itd. Zydzi dosc dlugo stawiali opor palestynczyka przy biernej postawie reszty swiata. Zydzi to chytry narod i dosc dlugo uzerali sie z muzulmanami i teraz chca pokazac calemu swiatu jak fajnie miec takich sasiadow za sciana ! Druga strona medalu to pewnie zemsta za holokaust bo z naszego panstwa to potrafia doic pieniadze :/ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.