Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Znikający pracownicy


jojoPL1987

Question

Witam.

 

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie piszę w "Błędy" / "Pomoc" bo opisy działów jednoznacznie mówią o tym, że dotyczą one modyfikacji od trybu multiplaer a ja mam problem z samą grą (tryb jednego gracza).

 

Zauważyłem to już jakiś czas temu ale wtedy jeszcze nie byłem pewny czy sam czegoś nie pominąłem. Ale właśnie upewniłem się, że nie. Chodzi o to, że w swoich garażach mam 150 kierowców, którzy mają samochody i których szkolę. Dodatkowo kupuję kolejne garaże i od razu zatrudniam do nich pracowników. Ciągników dla nich nie kupuję bo zaoszczędzone pieniądze chciałem wydać na kolejne garaże aby wykupić brakujące (dla osiągnięcia). Ale chodzi o to, że część kierowców znika ze swoich garaży natomiast liczba kierowców w agencjach pracy wzrasta (nie wiem czy to ma jakiś związek ze sobą). Tylko nie jestem pewny czy znikają ci kierowcy, którzy mieli samochody czy nie. Trochę to jest irytujące. Jakby co to po każdej dostawie zapisuję grę na oddzielnym zapisie, więc mogę się przyjrzeć problemowi nieco dokładniej. Grę mam na Steamie zawsze w najnowszej stabilnej wersji, i dodatki: Cabin Accessories, Going East!, High Power Cargo Pack, Metallic Paint Jobs, Polish Paint i Scandinavia.

Ktoś ma jakieś pomysły o co może chodzić?

Czy tylko ja z tego forum preferuję grę w trybie singeplayer?

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

^ Niestety ale tak to działa i Kuba ma tutaj racje. Jeżeli pracownik nie ma ciężarówki, to nie ma czym jeździć i po jakimś czasie sam odchodzi, a Ty powinieneś dostać taką informację. Więc jeżeli chcesz aby byli "wierni" i zostali przy Tobie to niestety ale musisz zainwestować w ciężarówki ^.^

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

kubasuperrrrBandero, OK, dzięki za informację. Nie wiedziałem, że to działa na takiej zasadzie. A żadnej informacji o odchodzeniu pracowników nie miałem. Może dlatego, że po dowiezieniu ładunku najczęściej zapisywałem grę i po prostu ją zamykałem.

Czy tylko ja z tego forum preferuję grę w trybie singeplayer?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jesli mnie pamiec nie myli to byla taka wiadomosc. Jednak moge sie mylic.

Wiem ze wszelkie inne informacje wyskakuja zawsze przy kolejnej trasie (wyjsciu do gry przez opcje 'Jazda')

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.