Jump to content

ETS 2 MP beta: używane ciężarówki


Miko [PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:ETS 2 MP beta: używane ciężarówki

Opis Sugestii:Tak sobie pomyślałem, że skoro w becie ma być ekonomia to możnaby było dodać opcje kupna używanych ciągników.Przykładowo jak nowe FH 2012, bądź 2009 kosztuje 800k zł, to można kupić używaną z jakimś tam przebiegiem za 100 - 200 k zł.

Przykładowe obrazki:brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:Ponieważ myślę, że to urealniłoby rozgrywkę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mwl4

Ja se tu screena robie i wrzucam na dysk Google żeby przez przypadek nie usunąć :P Będziemy pamiętać Michale :D

Matthew

Panie, weź pan najpierw doczytaj co ludzie piszą a później komentuj... Nie wiem czy wiesz, ale na MP kiedyś będzie wprowadzona ekonomia i tą ekonomie robi ETS2MP TEAM a nie żadne SCS Software... Akurat tu ci zwrócenie uwagi nie wyszło bo sugestia jak najbardziej skierowana do MP i jak najbardziej na tak ;)

  • Upvote 4

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Drogi grzesiu nie chodzi mi tu o ekonomię tylko o kupno używanych ciągników siodłowych jak byś chciał  wiedzieć. Więc to może ty czytaj ze zrozumieniem. 

Link to comment
Share on other sites

Drogi grzesiu nie chodzi mi tu o ekonomię tylko o kupno używanych ciągników siodłowych jak byś chciał wiedzieć. Więc to może ty czytaj ze zrozumieniem.

A w jaki sposób SCS ma dodać do MP kupno używanych ciężarówek?

W tej sugestii chodzi o kupno pojazdu od innego GRACZA (jeżeli się nie mylę). Rynek wtórny. Także tu SCS nic do roboty nie ma, bo nie tworzy MP i nie dodaje do niego nowych opcji.

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

A w jaki sposób SCS ma dodać do MP kupno używanych ciężarówek?

W tej sugestii chodzi o kupno pojazdu od innego GRACZA (jeżeli się nie mylę). Rynek wtórny. Także tu SCS nic do roboty nie ma, bo nie tworzy MP i nie dodaje do niego nowych opcji.

Właśnie taki sposób miałemm na myśli. Rynek wtórny z używanymi pojazdami od innych graczy

Link to comment
Share on other sites

A w jaki sposób SCS ma dodać do MP kupno używanych ciężarówek?

W tej sugestii chodzi o kupno pojazdu od innego GRACZA (jeżeli się nie mylę). Rynek wtórny. Także tu SCS nic do roboty nie ma, bo nie tworzy MP i nie dodaje do niego nowych opcji.

Mi nie chodziło o rynek wtórny, Tylko chodziło mi o ciężarówki używane od dealera które scs mogło by wprowadzić.

 

 

PS. Ja dobrze to zrozumiałem to co napisał kolega do góry.

Link to comment
Share on other sites

Mi nie chodziło o rynek wtórny, Tylko chodziło mi o ciężarówki używane od dealera które scs mogło by wprowadzić.

 

 

PS. Ja dobrze to zrozumiałem to co napisał kolega do góry.

 

No a koledze chodziło o rynek wtórny między graczami ;)

Także się po prostu nie dogadaliśmy w temacie :lol:

 

W sumie używane ciężarówki od dealera też by nie były kiepskim pomysłem, ale jednak ta opcja z rynkiem wtórnym wśród graczy bardziej mi się podoba :)

Spotkasz takiego na drodze i takie "Oooo jemu sprzedałem ciężarówkę / ma moją ciężarówkę" :D

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jakby się to udało , to moim zdaniem fajnie by było aby ciągniki były już po "tuningu" , dokładnie chodzi mi o to żeby miały już zainstalowane np. koguty , trąby, światła itp ...

No skoro będzie możliwość kupna ciężarówek od innych graczy to raczej taka możliwość będzie co nie? ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

A tak sobie jeszcze tylko główkuje... Jestem ciekaw czy używana ciężarówka będzie się różniła tylko przebiegiem czy stworzą jakieś skrypty itd. które będą np. odpowiadały za jakieś obdarte felgi, rdze :P Wiadomo że trucki licencjonowane więc za dużo nie zrobią ale co nieco możnaby zrobić :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.