Jump to content

Możliwość naprawy na dużych stacjach benz.


bl4ck3rr

Recommended Posts

Mam taki pomysł.

Możliwość wprowadzenia naprawy na dużych stacjach benzynowym pozwoliłaby na to aby podczas trasy nie trzeba było zjeżdżać do miast. Jest to uciążliwe np: podczas organizowania konwoju itp.

Sam nie  raz jadąć przez drogi ETS'a myślałem jak dobrze by było mieć akurat w tym miejscu możliwość naprawy bo przecież mam 'x'% zniszczeń i gaśnie mie truck.

Dlaczego tylko duże stacje ? Ano dlatego,że na małych stacjach byłby za duży tłok i robiłby się burdel :)

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do SCSu :P Poza tym tak czy siak pomysł bida, bo raczej na żadnej stacji na autostradzie w realu nie naprawisz ciężarówki, a skoro to symulator... No.

Ciężkie to raczej nie jest, żeby szybko się rypnąć do serwisu i jechać dalej.

 

Zgodzę się co do 1 zdania  :)

Co do drugiego nie koniecznie.

 

Zjazd do miasta to nie zawsze 'rypnę sie do serwisu' i ok :)

Często przez takie rypanie się do serwisu konwoje sie sypią :).

 

Btw. To tylko luźny pomysł.. Będzie wiele osób za i przeciw.

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Nie jest to zbytnio realne i istnieje ryzyko zwiększenia ilości ramujących noobów. Już nie będą się wczytywać/f7enter tylko od razu na stacje. 

  • Upvote 1
  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

No i kolejna sugestia, która powstała nie wiadomo po co... Nigdy nie udało mi się uzyskać w multi po jednej trasie więcej niż 1% uszkodzeń kół, a reszta po 0% (pomijam sytuacje kiedy zostałem zrammowany). No może na dłuższych trasach zdarzyło się 2%. Jednak są to wartości tak niewielkie, że w żaden sposób nie utrudniają jazdy. A jeśli jeździsz jak skończony idiota i po każdej trasie masz ponad 80% uszkodzeń to nawet lepiej, że tylko w miastach można się naprawić. Może skłoni cię to do jakichś rozmyślań i zaczniesz jeździć jak cywilizowany człowiek.

Naprawa na stacjach byłaby również dużym ułatwieniem dla rammerów. Nie muszę chyba tłumaczyć co dokładnie mam na myśli.

Znalazło by się jeszcze pewnie kilka argumentów, jednak nie będę ich wypisywał.

Podsumowując, zdecydowanie na nie.

Link to comment
Share on other sites

Sugestia nie powstała nie wiadomo po co, bl4ck3rr bardzo wyraźnie napisał czemu ma służyć serwis na dużych stacjach. To, że Ty nie odniosłeś uszkodzeń podczas normalnej jazdy większych niż poparcie dla KNP to żaden argument. W pierwszym poście jest wyraźnie zaznaczone, że pomoże to osobom w szczególnych przypadkach. Między innymi na konwojach. A gdy są to bardzo duże konwoje to jest znacząco większa szansa, że ktoś zostanie uszkodzony i to wcale nie znaczy, że jeździ jak idiota. No ale przecież generalizowanie i ignorancja są dużo łatwiejsze, szybsze i prostsze niż zastanowienie się nad sugestią, która faktycznie może mieć sens. A najlepiej jeszcze dodać, że autor sugestii jeździ jak idiota, w przeciwieństwie do Ciebie, bo oczywiście Ty nigdy nie popełniasz błędów i winowajcą zawsze jest osoba trzecia. Piszesz, że to duże ułatwienie dla osób, które nie potrafią się wspólnie bawić, ale nie zwróciłeś uwagi na fakt, iż jest to równie duże ułatwienie dla osób, które są ofiarami wolniejszego łącza, bądź słabszego komputera. Jedno tutaj się nie zmienia, sugestia pomoże i jednym i drugim, z tym, że Ci pierwsi są na bieżąco usuwani z tej gry. Siłą rzeczy sugestia jest dużo bardziej pozytywna niż Ci się wydaje. 

Link to comment
Share on other sites

No i kolejna sugestia, która powstała nie wiadomo po co... Nigdy nie udało mi się uzyskać w multi po jednej trasie więcej niż 1% uszkodzeń kół, a reszta po 0% (pomijam sytuacje kiedy zostałem zrammowany). No może na dłuższych trasach zdarzyło się 2%. Jednak są to wartości tak niewielkie, że w żaden sposób nie utrudniają jazdy. A jeśli jeździsz jak skończony idiota i po każdej trasie masz ponad 80% uszkodzeń to nawet lepiej, że tylko w miastach można się naprawić. Może skłoni cię to do jakichś rozmyślań i zaczniesz jeździć jak cywilizowany człowiek.

Naprawa na stacjach byłaby również dużym ułatwieniem dla rammerów. Nie muszę chyba tłumaczyć co dokładnie mam na myśli.

Znalazło by się jeszcze pewnie kilka argumentów, jednak nie będę ich wypisywał.

Podsumowując, zdecydowanie na nie.

Aha czyli możemy już dojść do wniosku ze jeździsz jak przystało na typowego pirata lub trolla skoro nigdy ci się nie udało po jedne trasie mieć brak uszkodzeń całego zestawu. Po jesteś bardzo słabym kierowca. Po drugie sugestia nie jest bez sensu ponieważ jest jak najbardziej ZA bo uważam ze podczas dużych konwoji bardzo jest to przydatne( słowa kadzia). Po trzecie uważam ze w nie których miastach usprawniło by to zmniejszenie ludzi a co za tym idzie mniejsze lagi jak i mniej trolli którzy blokują wjazd albo jeżdżą w serwisach w kółko. Wiec myślę że to tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Poza tym tak czy siak pomysł bida, bo raczej na żadnej stacji na autostradzie w realu nie naprawisz ciężarówki, a skoro to symulator...

 

czy Ty przypadkiem w moim temacie odnośnie parkowania na lewym pasie na autostradzie nie napisałeś ze to żaden problem bo możesz sobie omijać takie osoby ? a teraz twoim głównym argumentem do aktualnego tematu jest ze nie zgadzasz się na serwis przy stacji benzynowej bo w realu tak nie zrobisz... serio trochę konsekwencji w myśleniu bo hipokryzja zalatuje

 

co do sugestii to jestem na TAK bo może to ułatwić grę ale dodał bym na stacji strefę bezkolizyjna żeby ułatwić parkowanie na trasie bo teraz to wygląda tak ze parkuje na stacji loguje się pol godziny później i mam 100 % uszkodzeń bo ktoś zaparkował w tym samym miejscu a jak by była możliwość naprawiania to takie sytuacje jeszcze częściej by się powtarzały

Link to comment
Share on other sites

czy Ty przypadkiem w moim temacie odnośnie parkowania na lewym pasie na autostradzie nie napisałeś ze to żaden problem bo możesz sobie omijać takie osoby ? a teraz twoim głównym argumentem do aktualnego tematu jest ze nie zgadzasz się na serwis przy stacji benzynowej bo w realu tak nie zrobisz... serio trochę konsekwencji w myśleniu bo hipokryzja zalatuje

co do sugestii to jestem na TAK bo może to ułatwić grę ale dodał bym na stacji strefę bezkolizyjna żeby ułatwić parkowanie na trasie bo teraz to wygląda tak ze parkuje na stacji loguje się pol godziny później i mam 100 % uszkodzeń bo ktoś zaparkował w tym samym miejscu a jak by była możliwość naprawiania to takie sytuacje jeszcze częściej by się powtarzały

Tak, w twoim temacie napisałem o tym, że można zmienić pas i ominąć ;)

Nie wiem czym Ci to zalatuje, ale ja zdania nie zmienie, bo jak dla mnie teraz jest dobrze ;)

Btw. Nie wiem na jakiej zasadzie ta sugestia miałaby zostać zrealizowana skoro było mówione, że MP nie ingeruje w mapę? Żeby dodać takie coś trzeba edytować model stacji benzynowej co daje 2 modele gdyż jest model stacji europejskiej i UK.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.