Jump to content

Problem z działem "POMOC"


Grzesiek2402

Recommended Posts

^ Arusf ma tutaj rację, niestety ale było bardzo dużo osób które tylko nabijały posty pisząc w dziale pomoc, i nie były to posty które w jakikolwiek sposób pomagały. Często ktoś szedł na ilość i pisał posty typu "Uruchom ponownie komputer" i koniec. Jak moderatorzy akceptują posty to tylko te które faktycznie pomagają, lub nakierowują na rozwiązanie danego problemu. Jest to lepsze dla osób które założyły dany temat bo dostają pełnowartościowe odpowiedzi na których można się opierać :)

Link to comment
Share on other sites

^ Arusf ma tutaj rację, niestety ale było bardzo dużo osób które tylko nabijały posty pisząc w dziale pomoc, i nie były to posty które w jakikolwiek sposób pomagały. Często ktoś szedł na ilość i pisał posty typu "Uruchom ponownie komputer" i koniec. Jak moderatorzy akceptują posty to tylko te które faktycznie pomagają, lub nakierowują na rozwiązanie danego problemu. Jest to lepsze dla osób które założyły dany temat bo dostają pełnowartościowe odpowiedzi na których można się opierać :)

 

Tylko też czasami to jest uciążliwe, napisałem temat w dziale pomoc, zanim ktoś zaakceptował kogoś post to już wcześniej mi kolega ze steama pomógł.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

^ Arusf ma tutaj rację, niestety ale było bardzo dużo osób które tylko nabijały posty pisząc w dziale pomoc, i nie były to posty które w jakikolwiek sposób pomagały. Często ktoś szedł na ilość i pisał posty typu "Uruchom ponownie komputer" i koniec. Jak moderatorzy akceptują posty to tylko te które faktycznie pomagają, lub nakierowują na rozwiązanie danego problemu. Jest to lepsze dla osób które założyły dany temat bo dostają pełnowartościowe odpowiedzi na których można się opierać :)

Zdarzyło się kilkanaście razy, że ludzie kopiowali posty wyżej, zmieniali 2-3 wyrazy i odpowiadali w temacie - zwykłe nabijanie postów.

Więc też dlatego jest wprowadzona moderacja :)

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.