Jump to content

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Przycisk "odśwież"

Opis Sugestii: Nowym graczom, którzy nie posiadają własnej ciężarówki zdaża się, że starając się znaleźć zlecenie żadne się nie wyświetla. Jeżeli nie zmieni się daty gry w plikach gry konto jest do wyrzucenia (niektórzy wolą usunąć konto i pograć od nowa na singlu). A przycisk "refresh", dla ludzi którzy stworzyli multiplayer do gry singleplayer to nie powinien być problem. Guzik robiłby to co sen w tej grze.

Przykładowe obrazki:KLIK

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pomogłoby to innym graczom, pozwoliłoby nowym graczom na używanie szybkich zleceń.
Do Bety (w której to szybkie zlecenia mają działać poprawnie) opcja ta bardzo się przyda.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Po co to jak wystarczy wpisać g_uset_economy_reset 1 zresetować grę a potem wpisać to samo tylko że zamiast 1 0

A po co odpalać gre przez skrót jak można wejść do folderu z grą i ją odpalić?

1. Trzeba mieć narzędzia deweloperskie

2. Ta opcja może używać przecież tej komendy z konsoli

3. Po co mam sie meczyc w tej konsoli skoro guzik zrobi wszystko za mnie?

Link to comment
Share on other sites

A po co odpalać gre przez skrót jak można wejść do folderu z grą i ją odpalić?

1. Trzeba mieć narzędzia deweloperskie

2. Ta opcja może używać przecież tej komendy z konsoli

3. Po co mam sie meczyc w tej konsoli skoro guzik zrobi wszystko za mnie?

 

A pomyślałeś może kto zrobi tą robotę za ciebie oprócz guzika? Tak, tak- to mwl4 ;) Wynajdujesz mu niepotrzebną robotę, której i tak ma już nadmiar. Trochę od siebie też mógłbyś dać, a nie siedzieć na czterech literach i się opierdzielać, bo "ktoś zrobi za mnie". Jak tak podchodzisz do życia, to powodzenia :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

A pomyślałeś może kto zrobi tą robotę za ciebie oprócz guzika? Tak, tak- to mwl4 ;) Wynajdujesz mu niepotrzebną robotę, której i tak ma już nadmiar. Trochę od siebie też mógłbyś dać, a nie siedzieć na czterech literach i się opierdzielać, bo "ktoś zrobi za mnie". Jak tak podchodzisz do życia, to powodzenia :)

Dobra, przyznaje, trochę mnie zgasiłeś. Do tego potraktowałeś mnie jak cwela (czekam na warna :>), odwdzięcze się tym samym.

Wziąłeś pod uwagę tylko 1/3 mojej wypowiedzi. Nie każdy ma włączone narzędzia deweloperskie, nie każdy umie je włączyć. To jest tylko sugestia, a nie jakiś rozkaz, od tego jest ten dział, to nie jest miejsce żeby oceniać innych (tak jak robisz to ty). Poza tym co ja mogę od siebie dodać oprócz sugestii? Twój koment to chamskie nabicie posta.

Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma włączone narzędzia deweloperskie, nie każdy umie je włączyć.

Kolega Abed podlinkował łopatologiczny poradnik dotyczący resetu ekonomii. Takich poradników jest wiele i nawet nie trzeba się wysilić żeby takowy zaleźć. Co więcej, jest w nich wszystko podane jak na tacy. Wystarczy postępować według nich, czyli otwierać poszczególne foldery i na koniec, używając notatnika, który posiada każdy komputer, zmienić cyfrę 0 na 1. Argument, że nie każdy umie je włączyć jest delikatnie mówiąc chybiony. Mało tego, przez prawie rok jeżdżenia na multiplayerze resetu ekonomii użyłem raz. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra, przyznaje, trochę mnie zgasiłeś. Do tego potraktowałeś mnie jak cwela (czekam na warna :>), odwdzięcze się tym samym.

Wziąłeś pod uwagę tylko 1/3 mojej wypowiedzi. Nie każdy ma włączone narzędzia deweloperskie, nie każdy umie je włączyć. To jest tylko sugestia, a nie jakiś rozkaz, od tego jest ten dział, to nie jest miejsce żeby oceniać innych (tak jak robisz to ty). Poza tym co ja mogę od siebie dodać oprócz sugestii? Twój koment to chamskie nabicie posta.

 

Fakt, może trochę za ostro pojechałem, ale takich osób, którym się nie chce szukać czegokolwiek i dać czegoś od siebie jest multum :P Poza tym nie chamskie nabicie posta, bo mam ich wystarczająco dużo, tylko zwrócenie uwagi, że nieraz warto się trochę postarać, a dojdzie się do wszystkiego. Co do odwdzięczenia się- nie ma sprawy, czekam niecierpliwie :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.