Jump to content

Nowości w ETS2 1.22 - nowa fizyka opon oraz "Michelin DLC"


WooQash

Recommended Posts

Tak czy siak sobie kupie te DLC, jak wyda SCS a jeśli dadzą i darmowe fajnie się szykuje, ale ja bardziej tęsknie za licencją do mercedesa na felgi  nie wiem jak wy. widziałem takie fajnie w programie na Osi w Mercedesie mp4. w OpolTrans żeby takie zrobili oraz felgi pod MP4.  :D 

Link to comment
Share on other sites

Rozwala mnie ten lament na płatne DLC.

Przecież nikt wam nie każe tego kupować! Gra bez nich nie staje się nie możliwa! Jedynie dostajemy małe gadżety.

Kupiliście grę taką jaką była w dniu zakupu i było OK. Dostajecie darmowe, poważne updaty, za które każda żydowska firma jak EA kazałaby płacić jak za nową grę i jeszcze źle.

Jeśli nie nauczyliście się, że wszystko na tym świecie jest za pieniądze to najwyraźniej krótko na tym świeci żyjecie i jeszcze los wam oczy otworzy. 

 

 

  • Upvote 3

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

ale tu nie do konca chodzi o to ze dlc jest platne tylko o zawartosc dlc ktora jest skromnie mowiac "skromna" :) Te dlc to takie pol produkty jak "demo dlc" :/ 

Dla ciebie może zbyt skromne jak za tę cenę. Dla niemca czy anglika to już pewnie koszt jednego lub pół piwa.

Nie zapominaj jednak, że DLC to tylko nie obowiązkowy dodatek, a wraz z nim będzie update 1.22 który znów bez opłat urozmaici nam grę.

  • Upvote 1

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem dlaczego wy tak lamentujecie? Że mało dodatków zawieraja nowe dlc? A przypomnieć Wam ile rzeczy dostaliśmy za darmo? Nowy Daf i Mercedes (albo jeden z nich, nie pamiętam dokładnie), 3 miasta na Węgrzech, drobne zróżnicowania. Jakoś wtedy nie beczeliście że jest to darmowe a mogli za to zażądać z 10 euro.

 

Jeśli chodzi o dlc kabiny, mogę im tylko zarzucić obecność ich proporczyków, które mogły zostać zastąpione flagami państw. Do całej reszty nie mam zarzut, bardzo mi się podobają

Link to comment
Share on other sites

A może tak czas na stworzenie prawdziwych naczep ponadgabarytowych? Tego to chyba najbardziej brakuje graczom i wielu z nich mogłoby sypnąć grosiwem, gdyby to nawet jako DLC się ukazało.

Ojj tutaj się z Tobą zgodzę... Na SP idzie te braki uzupełnić modyfikacjami, ale na MP to lipa :/

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że oni też tworzą ATS`a, i zajmują się innymi tak zwanymi przez Ciebie "pierdołami" które też są czasami przydatne do ETS`a. 

 

Natomiast ty pamiętaj, że studio SCS to nie 10 osób. Jedni się zajmują w dalszym ciągu ETS2, drudzy ATS, kolego.

  • Upvote 1
  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Najwyraźniej nie mogli, każdy chciałby trochę grosza dla siebie, nie? Zresztą, niektóre dlc są warte swojej ceny.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Także gratuluję, może tutaj na MP tak jest, że każdy się zajmuje np. skodą xD. Weź pod uwagę jednak, że SCS to bardziej zaawansowane studio, każdy ma tam swoją robotę, którą musi wykonać.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Czekam na Reanult Range T i MANa e6.......... neich sie zajmą konkretami a nie pierdołami.

 

To są właśnie pierdoły. Ciężarówek obecnie w ETS2 masz dużo. Każdą możesz modem (który potem działa na mp) przystosować do 750HP. Bardziej konkretem byłaby w końcu optymalizacja ETS2.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czyżby 1.22 coraz bliżej?  :P  Strona WoTr jest właśnie zamknięta, jest w budowie  :P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.