Jump to content

Nowości w ETS2 1.22 - nowa fizyka opon oraz "Michelin DLC"


WooQash

Recommended Posts

Podkresla ze nie jest to NFS, ale takze uwaza ze kazdy gracz powinien miec rowne szanse - przez co narzuca kaganiec 90km/h, a w przyszlosci moze dodatkowe symulacyjne featury beda narzucone. Kto wie co planuje SCS, a co dopiero jak to wykona ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

iestety niesie to ze soba moje duzo obawy ze teraz w multi dopiero zacznie sie masakra :/ Ludzi ktorzy jezdza z "zerowa stabilnoscia naczepy" jest jak na lekarstwo przez co duza czesc graczy z nowa fizyka bedzie miala problemy i co chwile bedziemy widywac lezace zastawy :/ Niestety mam caly czas wrazenie ze chec podnoszenia umiejetnosci prowadzenia zestawu w tej grze przegrywa z brawura i "dobra zabawa" bo niektorym "dobra zabawa" kojarzy sie tylko z 110km/h i koszeniu wszystkiego co sie na drodze napotka :/ 

A co Cie to obchodzi że ktoś się wywali? Płaczecie nad tym że "ktoś nie ogarnie na zakręcie" jakby za każdym razem wbijało Wam to szpilke w serce.

  • Upvote 2

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Willy, moze i masz racje.

Jest jedno ale: czesc graczy ogarnietych zaraz wczyta save i zniknie z drogi ktora blokuje wywroconym zestawem. Sa jednak tez ludzie ktorzy beda tak lezec i czekac nie wiadomo na co ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

A co Cie to obchodzi że ktoś się wywali? Płaczecie nad tym że "ktoś nie ogarnie na zakręcie" jakby za każdym razem wbijało Wam to szpilke w serce.

Aco ciebie to obchodzi ze ja sobie placze ?. Juz nie raz w obecnej wersji wpadal na mnie ktos na czolowke bo nie zlapal zakretu gdzie fizyki nie bylo. Potrafie spojrzec na te fizyke od strony singla i multi gdzie w singlu daje to nam frajde a w multi obawiam sie ze utrapienie :/ Poza tym niczego nie wyrokuje tylko zglaszam swoje obawy a czy one sie sprawdza to czas pokaze. Co do blokowania drogi wywroconym zestawem to ludzie ze slabym sprzetem beda sie napewno dlugo wczytywac a jak widze niktorzy o tym zapominaja...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przecież nikomu w tej grze nie zależy żeby się rozpieprzać na zakrętach. :D Nawet troll będzie jechał ostrożnie na zakręcie, by się nie rozwalić samemu i dorwać ofiarę, której chce uprzykrzyć życie. Wypadków i wczytywania się będzie tyle co wcześniej. Gracze którzy nie ogarniają będą się rozwalać jak do tej pory, a gracze którzy ogarniają nauczą się i tym razem.
PS.
Gdyby ktoś miał patrzeć na to, że będą gracze którzy nie potrafią jeździć, to zrobiliby nam grę gdzie pchają nas na wózkach inwalidzkich, a nie gdzie jeździmy ciężarówkami. :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aco ciebie to obchodzi ze ja sobie placze ?. Juz nie raz w obecnej wersji wpadal na mnie ktos na czolowke bo nie zlapal zakretu gdzie fizyki nie bylo. Potrafie spojrzec na te fizyke od strony singla i multi gdzie w singlu daje to nam frajde a w multi obawiam sie ze utrapienie :/ Poza tym niczego nie wyrokuje tylko zglaszam swoje obawy a czy one sie sprawdza to czas pokaze. Co do blokowania drogi wywroconym zestawem to ludzie ze slabym sprzetem beda sie napewno dlugo wczytywac a jak widze niktorzy o tym zapominaja...

Uznaj to za element symulacji ;] szczególna ostrożność.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

no i sie zesralo ! scs wyraznie zrezygnowal z poczatkowej fizyki jazdy i przyczepnosci ktora byla w becie 1.22 :/ jezdzilo sie trudno i trzeba bylo bardzo uwazac na zakretach bo kolysalo zestawem niemilosiernie a dzis po nowym updete bety znacznie bardziej trzyma sie asfaltu nasz zestaw :/ Troche jestem rozczarowany bo zapowiadala sie naprawde swietna fizyka jazdy.

Link to comment
Share on other sites

brzmi to jak zagadka z dziecinstwa "co jest ciezsze, 1kg gwozdzi czy 1kg puchu" :)

 

Podsylam filmik z zachowania zestawu rodem z  wersji 1.21 :/ a to najnowsze 1.22 :/

 

Najgorsze mozliwe opony zalozone wiec ten zestaw powinie w sytuacji na filmiku lezec juz dawno na boku. W poczatkowej becie 1.22 w takich sytuacjach przy 45km/h nie bylo mowy o dalszej jezdzie a ja tu wchodze 55km/h w zakret 90stopni ! Nie wiem co sie stalo ale ta fizyka opon przestala kompletnie dzialac...Temu tez tak dlugo czekamy na pelna wersje 1.22

 

https://www.youtube.com/watch?v=xwX2WNAqVqE&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Poza tym w ets jedyna roznice pod wzgledem zachowania sie ladunku to maja tylko wywrotki reszta w zasadzie zachowuje sie tak samo :) Warunki pogodowe nawet nie maja wplywu na ta cala przyczepnosc, ona jest taka sama :/ Rozbudzili moje nadzieje, do tego to dlc michelin i jakos marnie to wyglada :/ Oby nie porzucili tego pomyslu tylko dla tego ze zwiekszy to poziom trudnosci prowadzenia zestawu i z obawy ze gracze sobie nie poradza. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.