Jump to content

Nowości w ETS2 1.22 - nowa fizyka opon oraz "Michelin DLC"


WooQash

Recommended Posts

Tak jak napisał ViruZ ludzie marudzą bo SCS poświęca czas na zrobienie wydanie itp. takich opon / dodatkowych skinów zamiast ten czas i zasoby (bo jak by nie patrzeć ktoś nad tym musiał pracować) poświęcić na zrobienie czegoś o co ludzie się proszą np własna naczepa czy coś w tym stylu co bardzo dużo ludzi ze społeczności multiplayera by chętnie kupiła (oczywiście tam też by się znalazły osoby marudzące dla zasady) ale np mnie zaczynają męczyć wydawane co pare tygodni DLC jak dla mnie robione na siłę ...

Link to comment
Share on other sites

w kolejce po dlc michelin bedzie pewnie pirelli i goodyear itp. Nie wiem czy warto sie bylo scsowi tak  sie spieszyc z tym dlc i wydawac jedno zamiast sypnac na raz paczka tych firm i bedzie kazdy mogl sobie wybrac marke a poki co to bedzie zmuszony do jednej. Dziwne sa te ostatnie ruchy scsu w kwesti dlc i trzeba powiedziec ze ludzie decyduja portfelem.

Link to comment
Share on other sites

Edit. Teraz przeczytałem na fanpage'u SCS'u, że DLC będzie się składać ogólnie z dodatków Michelin, nie tylko w postaci opon ale również paintjobów (co widać na drugim screenie). Nazwa nowego DLC - "Michelin DLC".

A wytyczałeś ile bedzię kosztować ????

Link to comment
Share on other sites

SCS robi trochę na odwrót, bo daje nam w darmowym update rzeczy, które mogłyby być spokojnie DLC, a chcą pieniędzy za małe raczej kosmetyczne rzeczy.

 

Dlaczego więc to narzekanie, gdy dostajecie coś porządnego w darmowym update? Bo mogłoby być na odwrót i ten, który nie ma pieniędzy, bądź nie chce ich wydawać na ETS'a - nie mógłby np. jeździć nowym DAF'em, czy Mercedesem. Trzeba było na nie trochę poczekać, ale macie je za darmo i nie było obowiązkiem SCS, aby dać Wam nowe konie w darmowym update, a to tylko przykład.

 

Jak tak chcą robić - niech robią. Prawdą jest, że dla nas, to zawsze te kilkanaście zł za kilka pierdółek, ale dla np. Niemca już nie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Też majątek 15 zł raz na dwa miesiące, wykupienie wszystkich obecnych dlc to wydatek rzędu 79gr dziennie  w skali 365dni, nikt z was nie pomyślał nawet o tym ze nawet jakby dali te same micheliny, to może za miesiąc dostaną za darmo resztę licencjonowanych opon, przy jakimś darmowym update, z tego co tu czytam to się zachowujecie jakbyście żyli w kraju trzeciego świata i zarabiali 10$ miesięcznie na szyciu butów Nike.

  • Upvote 3

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

nikt z was nie pomyślał nawet o tym ze nawet jakby dali te same micheliny, to może za miesiąc dostaną za darmo resztę licencjonowanych opon, przy jakimś darmowym update, z tego co tu czytam to się zachowujecie jakbyście żyli w kraju trzeciego świata i zarabiali 10$ miesięcznie na szyciu butów Nike.

 

Może dlatego nikomu nie przyszło na myśl że następne dadzą za darmo bo wydali dodatek z akcesoriami i dosłownie chwilę później kolejny PŁATNY dodatek hallowen który zawiera kolejne 2 akcesoria do kabiny ?

 

To że mnie stać na to żeby wykupić te dodatki nie znaczy że muszę się zgadzać z polityką dodawania po 2 akcesoria (na zamydlenie oczu dodali jakieś skiny do paczki) do kabiny za 15 pln co parę tygodni

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ze np. jesli wydadza renault range t w postaci dlc to kupie ! mercedesa tez bym tak kupil i np. kilka modeli starych ciezarowek jesli mieli by chcec w ten sposob mi zaoferowac to z mila checia wydam $ Ale w obecnej formie to nie wiem czego sie spodziewac i czy zakupione "dlc" jest warte swojej ceny. Cos wprowadza do gry gratis i cos z tym wprowadzeniem jest dodatkowo platne i mam dylemat i nie jest to dla mnie jasne i przejrzyste :/ A jak mam watpliwosci to sie waham i widze nie jestem sam bo do cabine accesory kilku ludzi sie bardzo zrazilo :/

 

Do tej pory wszystko bylo jasne malowania sa platne i dlc z nowymi terenami. Kolejna dziwna sprawa ze posiadacze dlc szpanuja sami przed soba, bo reszta bez dlc tego nie zobaczy, wiec jaki to w sumie prestiz ? Odpicuje fure z $ a gracze bez dlc zobacza brazowa ciezarowke jak z biednej podstawowej wersji :/ Jesli wszyscy gracze mogli by widziec te dlc nawet ich nie maja moze wiekszosc graczy na widok takiej ciezarowki szarpnela by sie na zakup ich dlc a tak to "czego oczy nie widza tego sercu nie zal"  :)

Link to comment
Share on other sites

 

Do tej pory wszystko bylo jasne malowania sa platne i dlc z nowymi terenami. Kolejna dziwna sprawa ze posiadacze dlc szpanuja sami przed soba, bo reszta bez dlc tego nie zobaczy, wiec jaki to w sumie prestiz ? Odpicuje fure z $ a gracze bez dlc zobacza brazowa ciezarowke jak z biednej podstawowej wersji :/ Jesli wszyscy gracze mogli by widziec te dlc nawet ich nie maja moze wiekszosc graczy na widok takiej ciezarowki szarpnela by sie na zakup ich dlc a tak to "czego oczy nie widza tego sercu nie zal"   :)

Trybcio ma rację, DLC tylko widzisz Ty i osoby które je posiadają. Więc bez sensu jest gra z DLC gdy tylko Ty to widzisz. ;/

Link to comment
Share on other sites

Może dlatego nikomu nie przyszło na myśl że następne dadzą za darmo bo wydali dodatek z akcesoriami i dosłownie chwilę później kolejny PŁATNY dodatek hallowen który zawiera kolejne 2 akcesoria do kabiny ?

 

To że mnie stać na to żeby wykupić te dodatki nie znaczy że muszę się zgadzać z polityką dodawania po 2 akcesoria (na zamydlenie oczu dodali jakieś skiny do paczki) do kabiny za 15 pln co parę tygodni

Halloween Paint Jobs Pack wydali w październiku 2013.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

to pokazuje ewidentny skok na kase :/ masz akcesoria a nie masz paint joba to my cie "zmusimy" zebys go kupil . Teraz mi powiedz figurki sa czescia dlc akcesoria czy malowan ? 

[Figurki] DLC Akcesoria były już w defie, nikt cię nie zmuszał do kupowania Helloween DLC równie dobrze mogłeś je kupić rok temu, figurki były prezentem od SCS na Helloween, tak samo z Going East co dodali miasta,High cargo pack co dodali dodatkowe ładunki po czasie.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

gdyby to byl prezent to dostali by go tylko ludzie, ktorzy wczeniej posiadali to malowanie :) a tak moze posiadac je kazdy wystarczy ze ma $. Np dodatek raven cos tam ( czarne felgi) byl eventem i nagrodzeni dostali go w nagrode za cos tam :) Zwykly gracz nie moze tego teraz kupic i to mi sie podoba, bo cos mozna zdoby i otrzymac nagrode, ktorej nie da sie kupic :) Jestes fanem serii i kupujesz dlc od scs, czuj sie wyjatkowy i nagradzany wyjatkowo. I JEDNA WAZNE RZECZ CZARNE FELGI WIDZA WSZYSCY !!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

I JEDNA WAZNE RZECZ CZARNE FELGI WIDZA WSZYSCY !!!

Czy aby na pewno? Ja DLC nie mam i nie widzę :)

 

Ja nie rozumiem tego shitstormu powyżej: czy 10-15 zł na 1-2 miesiące to dużo? Podejrzewam, że wiele z tych osób wydaje wiele więcej kasy miesięcznie na jakiegoś kebaba z budki, papierosy, piwo... Poza tym nie trzeba dużo kasy, żeby się dobrze bawić: ETS 2 z Going East! i High Power wyłapałem na promocji na Steam za 25 zł, potem dokupiłem DLC Scandinavia za pieniądze z wydropionych kart, skinów w CS:GO... nie dorzucając do tego ani złotówki ze swojego prawdziwego portfela :)

  • Upvote 3

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

gdyby to byl prezent to dostali by go tylko ludzie, ktorzy wczeniej posiadali to malowanie :) a tak moze posiadac je kazdy wystarczy ze ma $. Np dodatek raven cos tam ( czarne felgi) byl eventem i nagrodzeni dostali go w nagrode za cos tam :) Zwykly gracz nie moze tego teraz kupic i to mi sie podoba, bo cos mozna zdoby i otrzymac nagrode, ktorej nie da sie kupic :) Jestes fanem serii i kupujesz dlc od scs, czuj sie wyjatkowy i nagradzany wyjatkowo. I JEDNA WAZNE RZECZ CZARNE FELGI WIDZA WSZYSCY !!!

 

Nie widzą wszyscy, kiedyś sprawdzałem z kumplem, ja to posiadam, kupiłem, zamontowałem i nie widział :) Choć nie wiem czemu, bo ten dodatek płatny nie jest, więc mogli  by to raczej zsynchronizować :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem SCS poszło na łatwinę i nie chodzi tu już o to, że dlc są płatne, bo to rozumiem - gra jest już stara, mogliby wydać w tym czasie nową zamiast tych dodatków i pewnie cena by przewyższyła wszystkie wydane ostatnio dodatki. Jednak lepiej by było jakby zrobili nową grę na nowym silniku, bo obecnie to ani nie ma realistycznej grafiki, ani nie da się tego porządnie rozbudować (np. zrobić pełny oficjalny multiplayer) a optymalizacja tej gry jest tragiczna - dużo ładniejsze i bardziej skomplikowane gry chodzą płynniej niż ETS...  W moich oczach obecna sytuacja z ETS'em wygląda jakby ktoś sobie golfa 2 "tjuningował" i myślał, że będzie z tego najnowszy Bentley... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Abed.

 

Wiem, że sami napisali ten silnik, ale coś im to bardzo średnio wyszło. Nie wiem na ile obecna optymalizacja to wina silnika, a na ile samej gry, ale graficznie ETS wygląda jakby się 10 lat temu zatrzymał, a rzeczywiste wymagania ma jak gry, które dopiero teraz wychodzą, a specjalnie rozbudowany nie jest, bo w każdym mieście sporo rzeczy wygląda prawie tak samo, te same prefaby firm są nudne i w każdym mieście mam wrażenie, że przed chwilą już tu byłem. Takie mam po prostu odczucia co do tej gry i takie drobnostki jak opony z pomalowanym znaczkiem Michelin jej nie ratują. Żeby nie było, że probuję trolować czy coś - broń Boże. Po prostu jak widzę, że robią jakieś mini dlc, które tak na prawdę niewiele wnosi do rozgrywki to uważam, że lepiej by było zostawić to co jest i zrobić coś świeżego co będzie przyzwoicie zoptymalizowane i bardziej rozbudowane.  Tak do SCS'u :

 ;) 

Link to comment
Share on other sites

Tu sie zgodze ze za duzo srok za ogon chca zlapac :/ rownoczesnie prowadza kilka projektow i temu to tak kuleje ... czesc projektow odlozyli w planach na potem ale zmarnowanego czasu nie odzyskaja a mogli by go poswiecic na etsa. Malymi kroczkami posuwaja sie naprzod czasem mam wrazenie ze robia krok w przod i dwa do tylu...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ważne jest to że wydają DLC odpłatne, bo Ci ludzie też muszą z czegoś żyć, tak więc płatne DLC jest spoko, boli mnie bardziej ilość rzeczy jaką przedstawiają ostatnie DLC. Raczej nie powalają ilością dodatków, ogólnie pomysły wydają się być naprawdę spoko, ale żeby było więcej opcji do wybierania to myślę że większość graczy była by skłonna zaakceptować to że trzeba płacić. Póki co lecą w przysłowiowego... Osobiście mam nadzieje że w przyszłości będą rozbudowywać wydane już DLC i jakoś się to poprawi :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.