Jump to content

Inne Symulatory w które gracie.


Snake [PL]

Recommended Posts

SpinTires nudny? to widać że kompletnie nie grałeś na trybie symulacyjnym jak samemu trzeba sobie drzewo załadować, modlić się o to by starczyło paliwa, i liczyć na nieutopienie ciężarówki, kiedyś z kolegami grałem to dwie godziny się męczyliśmy ciężkim holownikiem który spalał miliony litrów ropy żeby przeciągnąć się na rozładunek, dwie cysterny na zmianę cały czas jeździły a i tak było ciężko :) więc na nudę nie ma co liczyć.

  • Upvote 2

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

SpinTires nudny? to widać że kompletnie nie grałeś na trybie symulacyjnym jak samemu trzeba sobie drzewo załadować, modlić się o to by starczyło paliwa, i liczyć na nieutopienie ciężarówki, kiedyś z kolegami grałem to dwie godziny się męczyliśmy ciężkim holownikiem który spalał miliony litrów ropy żeby przeciągnąć się na rozładunek, dwie cysterny na zmianę cały czas jeździły a i tak było ciężko :) więc na nudę nie ma co liczyć.

No jakoś mnie nie urzekł, ponieważ nic nie jest wyjaśnione co i jak. Każą jechać do celu i tyle.

 

 

Na pewno?

 

tank-jagdpanzer-38t-trailer-2.jpg

:D

 

 

 

Dobra, nie mowa tutaj o modach :P

Link to comment
Share on other sites

22833640535_31bec3d293.jpg

22844822371_b320de528f.jpg

22212504633_b8fda38d60.jpg

Czytać się nie chcę to nie wiadomo o co chodziszczerbaty.gif

W ETS też jedziesz do celu i tyle, w FS13/15 też nie wiadomo o co chodzi póki  do tablicy nie podejdziesz,w World of Warships też na początku nie wiadomo to samo dotyczy World of Tanks dopóki nie dodali samouczka.

  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.