Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z grą w Multi


Mainamach

Question

Tworzę sobie nową postać aby zagrać na multi, przejezdzam samouczek po czym wyskakuje mi informacja "Invalid accesorry set detected" i przechodzi w tryb offline. Gdyż spróbowałem pograć na swojej postaci z singleplayera to przejechałem jedną trase i pod koniec miałem spóźnienie aż o 1000 godzin! Jak? Nie mogę pograć ani na nowej postaci ani na swojej ze single... Prosze o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie mam żadnych malowań, modów też żadnych nie używam więc nie wiem. Ale jak to jeszcze nie istnieje? To co mam zrobić? Bo np. Jak grałem na swojej postaci z single to pierwszy towar miałem spóźnienie 1000 godzin a drugiego brać nie mogłem bo miałem pustą listę... Tak samo jest na nowej postaci, przechodzę samouczek, kickuje mnie i pusta lista na rynku pracy... Nie wiem o co chodzi :/ Malowań nie mogę mieć jakiś ponieważ na nowej postaci po prostu biorę ciężarówkę na samouczek a ona nie ma przecież żadnych specjalnych malowań. Nie wiem co się dzieje... Spróbuję jeszcze raz i może po jakimś czasie znów jeszcze raz na tą samą postać.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wszystko ładnie działa tylko czasami po dostarczonym towarze nie mam listy zleceń, ale mam na to sposób już ;) Wystarczy przespać się na parkingu i już jest wszystko ok. I jeszcze jedna sprawa, napiszę tu ponieważ nie będę spamił kolejnymi to postami. Przy uruchamianiu gry wyskakuje mi takie oto powiadomienie - http://scr.hu/2fp/hobec    <--- Screen

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.