Jump to content
Sign in to follow this  
Miro0412

Discovery - Polscy Truckersi.

Recommended Posts

Oglądał ktoś ową serię? Jak dla mnie to na początku średnio im to wyszło ale jestem ciekaw co będzie dalej oraz Waszych opinii. 

Zapomniałem! Kurcze miałem oglądać no i oczywiście skleroza :P

Mnie to tylko nazwa rozwala. Jak ktoś nie umie anglika to będzie fajnie wymawiał tytuł :P Ale to już szczegół.

Zapomniałem! Kurcze miałem oglądać no i oczywiście skleroza :P

Mnie to tylko nazwa rozwala. Jak ktoś nie umie anglika to będzie fajnie wymawiał tytuł :P Ale to już szczegół.

@Grzesiek, ja też zapomniałem o tym, jak coś to jutro o 21:00 powtórka oraz w niedziele o 14:00 również.

Tu macie i możecie obejrzeć, niestety jest lekkie desynchro dźwięku :(http://m.cda.pl/video/50329770

• Upvote 2

Warto to oglądać? ;d Pytanie kieruje do tych którzy oglądali pierwszy odcinek. 

Hmm oglądałem może nie całość, lecz większość tego odcinka no i hmm dla mnie warto :P

Moim zdaniem fajny program. Ale troche widać, że chcieli pokazać zbyt dużo w jednym odcinku (tzn. co chwile zmiana tematu: u jednego kierowcy pokazali chwilę, a zaraz już skok do następnego i przez to wyszło takie troche odrywanie od tematu) noi przede wszystkim w kit dużo reklam co poprostu już mnie trzęsło jak je widziałem i trochę mało jazdy było pokazane wg mnie, a więcej takich rzeczy jak odbieranie papierów, oczekiwanie na ładunek itd.

• Upvote 1

Dla mnie trochę własnie za dużo bałaganu, a reklamy tak jak napisał Pacio to już gruba przesada. 

I dobrze, jest co oglądać jak ktoś za dużo nie wie o tej pracy.

W sumie też prawda :) Może chociaż oczka się otworzą tym, którzy mówią tylko że to jest praca siedzenie---spanie---siedzenie--spanie i tak w kółko :P

Guest Mikkell [PL/SE]

A da się to obejrzeć w necie jako powtórke ????

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...