Jump to content

Wersja 0.2.0.3.1 została wydana.


Recommended Posts

Plota powiem że ja nie mam tego problemu fps, mam 60 lub 61 coś tam czasami spadnie poniżej 40 mi to nie przeszkadza. być może masz za słabego kompa z kartą graficzną.  wgraj sobie Windows 10 i będzie śmigało aż miło i płynnie,  powiem że mi dobrze chodzi lepiej niż na. Windows 7 B) system 10 najlepszy.  :P

 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/20812-zaprezentuj-swoje-stanowisko-gracza-ets2/?p=164505

 

@m4lymisiu Według mnie to DLC Akcesoria powodują spadek, bo z tego co wiem to spadki zaczęły się od wsparcia tego DLC.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Ja mam na kompie, co wy za głupoty piszecie są sterowniki do systemu Windows 10 wszystkie. niby jakie mają być od karty i wtyczki do przeglądarki ja też nie zrezygnuje z 10. bo gra mi lepiej chodzi jak na 10 niż, Windows 7 teraz jest tak płynnie że hej. i nie piszcie głupot że system ma błedy niby gdzie ja nie widzę. Grzesiek2402 zgadzam się z tobą masz racie. oni nie znają się i piszą głupoty.

Nie mówie że piszą głupoty, nie wiem jaka jest sytuacja u nich także wyraziłem tylko swoje zdanie :)

Nie wyskakuje mi okno do zalogowania się na multi. Wie ktoś jak to naprawić ?

Próbowałeś przeinstalować ETS2MP? Jak coś to można napisać do supportu :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz będę musiał ukryć 30 totalnie off'owych postów to polecą warny.

Załóżcie sobie temat w odpowiednim dziale i dyskutujcie nt. sprzętu, czy gier, czy sterowników.

Tak swoją drogą - dzięki za starania i za każdą kolejną aktualizację :) .

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.